reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hello!!!
My już po car boocie. Niestety srenio udany. Kupiłam tylko pare rzeczy dla Adasia i... kapuste:-):-):-) Właśnie robie gołąbki. No i oczywiście Filip wynalazł sobie jakiegoś Action Mana.
Doris- nauczycielka ma na imię Beata. Taka młoda blondynka. Wydaje się bardzo sympatyczna. A w jakich dniach i godzinach jest ta piłka? I kiedy sie to zaczyna? Bo może Filip też by zechciał chodzić.
Nefretete- jak bym zobaczyła taki list to chyba zeszłabym na zawał;-)
Wszytskiego najlepszego dla Alexa!!!
Sylwia.m- niezły maraton po sklepach. Ja bym nie wytrzymała. Ja wogóle nie lubie chodzić po sklepach. Dziwna ze mnie kobieta;-)
Niestety dzisiaj czeka mnie chodzenie po sklepach bo musze kupić kombinezon jesienny dla Adasia.
Miłego dnia:-):-):-)
 
reklama
ALEX -Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku
Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie

ANIA1218-Kubus w zeszłym roku miał ta panią,bardzo symapatyczna i miła ,Kubuś też ją lubiał:-)
Ta piłka jest w piątki,między 4-5 ,no i teraz właśnie w piatek sie zaczyna:tak:tam Oni raczej nie graja tam żadnych meczy:sorry::cool2:tylko bardziej sę uczą podawania,jakiś taki uników,odbiajnia....... .Ale jak dla Kuby to akurat:-)
 
czesc dziewczyny cos ostatnio nie mam weny na pisanie!!:zawstydzona/y:
Doris78- mnie tez zebralo na wypieki i to wlasnie na rogaliki ale kruche nie wiem jakie ty robisz,ale moje nie sa takie pracochlonne:tak:

Alex 100 lat,duzo usmiechu i zabawy!!

Ale nuda,ide robic obiad,pozdrowionka

Nefretete-ja tez taki liscik dostalam ze musze zwrocic prawie 400 L:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale zadzwonilam i tez wyjasnilam i teraz juz nie musze oddawac,brak mi na nich slow takie pomylki faktycznie do zawalu moga doprowadzic!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny:-):-)
Alex - wszystkiego co najlepsze na świecie;-):-):-D:tak:

Wczoraj moja Wiki pomogła mi pranie robić, bo to jej ciuszki ze szkoły prałam. i tak mi pomogła że do białych bluzek wrzuciła mi szare spodnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Niestety nie zauważyłam tego i wyciągnęłam szare bluzki zamiast białych:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok: Nawet kolejne pranie z wybielaczem nie pomogło:szok::szok:

Więc dziś przymusowe zakupy. Nie było innego wyjścia:no::no::no::no:
 
Alex wszystkiego najlepszego:-):-):-):-):-):-):-):-D:-D

Ania1812 też dzisiaj byłam na carbot-cie i widziałam to stanowisko z kapustą ale jakoś się nie skusiłam. Ale faktycznie niewiele ciekawego

katin ja chyba zrobię sałatkę gryrosową bo to chyba jedyne co mogę zrobić, bo nienajlepszą jestem kucharką:szok::-D

doris78 niestety nie udałao nam się kupić piórnika ale kupiłam nowy plecak do polskiej szkoł. Zresztą on wcale nic nie mówił że chciałby taki. Na piłkę go nie zapiszę, może spróbuję z basenem. Zobaczymy jak mu pójdzie z pływaniem.:-)

nefretete, 23aneczka niezłe agenty, a chociaż przeprosili:crazy:

Bożena.M gratulacje, i powodzenia w oranizacji śubu:-)
 
Witam!
My dzisiaj Kosciół, kawusia u znajomych, obiadek i teraz laba, P. myje naczynia po obiedzie a ja na BB:-D:-D, zanim nastepni gdoscie nas dzisija nawiedza, bo troszke trunków z wczoraj zostało i dzisija pija kobity:tak:

Doris- nie pisze nic na temat imprezki bo znowu jak sie nie zjawie to powiecie że cos wymysliłam.....Napewno 12 o 12.00 ide z małym an te urodziny do kolegi z przedszkola <anglika.>, i dalej nie wiem co mu kupić, Marcel mówi ze samochód i od razu jemu taki sam:-D:-D
Nie weim co moj P. na to ale dam znac:]

ALex- 100 latek, najlepszego!
 
Alex STO LAT , STO LAT I SMACZNEGO MAMUSINEGO TORCIKA :)

A ja dziś spędziłam niedzielę aktywnie, bo na rolkach w parku. Dzięki temu obiad mnie ominął, ale tak nie do końca. Łukaszowi się marzy kapusta z grochem i mi od kilku truję, więc muszę dziś. A tak w ogóle to znalazłam w parku 4 grzyby. Jakaż ja byłam szczęśliwa bo lubi zbierać. Akurat będą do kapusty :):tak::-D

Ampar to może się jakoś spotkamy :tak:
Paradosia gdzie kupujesz wybielacz. Ja tu tylko widzę odplamiacze do koloru :eek:. Poleć mi miejsce.
 
ROKSANA-a jakie to grzyby??chyba nie muchomory:-D:-D:-D
A ja nigdy na rolkach nie jeżdziłam:no::zawstydzona/y:

4MUCHY-a Ty chcesz Adasia zapisać na naukę pływania??Ja mam zamiar za miesiąc go też zapisać,bo w tym juz nie dam rady z kasą:wściekła/y::zawstydzona/y::-(
A dowiadywałam się i kosztuje 42f ,30 minut lekcja,przez 10 tygodni:tak:we wtrorki,czwartki i soboty,do wyboru,w tygodniu popoludniu ,a w soboty z rana:-)
Ale jak ty masz tą kartę to 25% masz taniej:-)
Aha no i w środę idziemy z Sylwia na ta playgrupe na 9.45:-)

BOZENA M-wiesz co z tym prezentem to się tak nie wysilaj,bo Oni raczej ne kupują nic nadzwyczajnego,moja koleżanka wyprawiałam córce urodziny i jeden anglik przyniósł jej w kopercie 3 f:-D:-Dinny czekoladę tylko......Więc sama widzisz:tak:
 
reklama
Hej!!!
Roksanna- a właśnie się ostatnio zastanawiałam czy w Anglii są grzyby. Też bardzo lubie zbierać. Tylko tou ciężko znaleźć las. A jak jest to często ogrodzony siatką.
Doris- ja chyba też zapisze Filipa na piłke. On chce chodzić a ja bym bardzo chciała żeby nie spędzał tyle czasu przed TV. Jeśli możesz to napisz mi do nich numer tel. Znalazłam jakiś w internecie ale nie jestem pewna czy to ten. A z tymi prezentami to nieźle. Strasznie się wysilili:-D:-D:-D Ja słyszałam, że tu obowiązkowe są też kartki. Bo mają na tym punkcie hopla.
Monika- a Ty zapisujesz Kube?
 
Do góry