reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć:-)
Ja juz od 6 na nogach:-(Dawid nie dał mi pospać:no:Będe go msiała w dzień położyć:-)

ANIA1812-Ja na tej kartce nie mam nr tel ale znalazalam taki 01274) 307822 do tego cenetrm sportowego:-)
A z tymi kartakmi to tak oni maja jobla:-)Twój Filip nie dostaje w szkole kartek na święta?/bo Kba co roku koło 20 dostaje:-Dno i sam potem musi wypisywać i rozdawać:-D

ANITECZKA-mój Dawid też pzrechodzi bunt dwulatka i wszystkim rzuca:wściekła/y::wściekła/y:aż szkoda mu cokolwiek kupować ,bo zaraz ląduje na podłodze:wściekła/y:
A taki jeżdzik i rowerek obowiązkowo musza być u Niego przewrócone:cool::crazy:Chyba według Niego tak stoją:eek::rofl2:Ach...te dzieci:-D

A z tymi obiadami to ja też tak mam:-D:-Dnienawidzę wymyślać:-D
 
reklama
Hej witam z rana widzę że towarzystwo się rozbudziło:tak:.My też dawno już na nogach.Wszystkiego najlepszego Dawidku :-)?!Co tam Doris szykujesz jakąś imprezkę młodemu?Co do buntu to mój ma już bliżej 3lat a ten bunt cały czas trwa.To tak na pocieszenie tym co dopiero się zaczyna :tak::-D:-D.
 
Czesc wszystkim:-)
widac ze ladny dzien nam sie zapowiada;-):tak:trzeba to wykorzystac i na jakis spacer sie wybrac.ja narazie przy herbatce siedze dopiero sniadanko zjadlysmy a na kawke ide do sasiadki:-D:-D

dawidku 100lat niech Ci slonce zawsze swieci i niech spelniaja sie wszystkie twoje zyczenia!!(no oczywiacie jak mama pozwoli:-D).

ja podobnie jak wy z tymi obiadami to zawsze mam problem,lubie takie szybkie i proste:-)tak zeby sie nie napracowac:tak::-D
a z tym buntem dwulataka to ja tez sie zmagam czasem:-):-)niby jeszcze jej troszke do 2 lat brakuje ale czasem takie rogi pokazuje ze szok:wściekła/y:chyba kazda z nas cos o tym wie;-)
milego dzionka dziewczyny.
 
Witam
Dawid dla Ciebie
Idzie misio... Idzie słonik...
Idzie lalka... No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami..
.

Moja od początku była zbuntowana, więc jak przyszedł bunt dwulatka to go nie odczułam. A nawet śmiem twierdzić że z racji wieku łatwiej mi z nią negocjować. :tak:;-)
KasiaJ a Ty jak się czujesz kobitko. Zaglądasz chociaż nas czytać? Lepiej już z Twoimi dolegliwościami ciążowymi? Czy dalej się męczysz? Obyś doszła do siebie jak najszybciej.
Doris Aniteczka nic straconego, jazda na rolkach nie jest trudna. No pierwsze 3 razy są trudne a potem to idzie z górki. Miałabym kompanów do jazdy. ;-) Ja jeszcze bym na basen chciała. Tak się zbieram, zbieram i zebrać nie mogę.
Doris A Ty jakiego torta robisz Dawidowi :-D:-D
Alex tort pierwsza klasa. Aż mi ślinka pociekła.
Mojadzidzia ja chętnie się z Tobą wybiorę. Coś tam mi zostało jeszcze. Jeszcze na imieniny zamiast prezentu wydębie kaskę ;). A Tobie chętnie potowarzysze.
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja:-) słoneczko na niebie aż chce sie życ:tak:

wszystkiego naj najlepsiejszego dla Dawidka

roksanna1 jak Ci tak slinka leci to może wpadniesz sprobować? jeszcze sporo zostało:-):-D;-)

młody mi przed momentem padł :szok: o 9.15 normalnie szok:szok: wczoraj wstal tak samo jak dzisiaj czyli o 6 i poległ dopiero po 13:sorry: lece zjesc sniadanie
pozdrowionka
 
czesc kobitki!
ale mnie obudzila super pogoda :-):-)
Dawidku życzę Ci wszystkiego co kolorowe,słodkie i bajeczne,aby Twoje dzieciństwo trwało jak najdłużej i było njpiękniejszym okresem w Twoim życiu Słodkie jak cukiereczki buziaczki!
dziewczynki a moze bysmy sie spotkaly w parku :cool2: ja coprawda mam isc do morrisona ale nie koniecznie z rana,sa jakies chetne? Oczywiscie mi najlepiej horton park jakby co :tak:
aniteczka1981 jem jablka codziennie i pije sok wycisniety z jablek ale nic nie pomaga :no: dzwonilam z rana do HV i ktos przyjdzie ja obejrzec jutro,moge isc dzisiaj do lekarza ale on nic mi nie przepisze no to jaki sens?
 
reklama
Witam!
100 latek dla Dawidka!

Ja mam dzisiaj osattni dzien laby:/.....Marecl jutro idzie do szkoły, i chyba juz to zaczyna przezywać jak cos mówimy o szkole to zachwilke biegnie do WC <kupsko>, może z nerwówó a moze to tylko zbieg okolicnoaci, oby bo jak jutro da popalic w szkole:-(, az sie boje.

Roksanna- ja tez sie zbieram na basen i wlsnie jutro jade zapytac w holetlu na BD5 CEDAR COURT HOTEL , cos takiego.....i na Bowling COllege tam maja basen ile chcha i w jakich godzinkach mozna?........Do weselicha moze z 2 kg strace:-D:-D:-D, ale jak sie nie wezme za siebie to chyba z 20 przybiore:szok:
 
Do góry