reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sto lat, sto lat dla Dawidka
Duuuużo zabawek do rzucania;-)
kochanego kuzyna i brata co jak dostanie liścia to nie odda;-):-D
mamy co da gum na każde zawołanie a także dilidilidli:-D
oraz największej na świecie igodigo:-D

Aniteczka ładnie:sorry: do wszystkich napisałaś a do mnie ani słówka:-(;-) ale ja i tak Ci odpiszę, że u nas bunt trwa odkąd Marcel wszedł w drugi rok życia czyli po skończeniu roczku:tak: I tak trwa do tej pory tylko inaczej się objawia;-)

Nefretete ja bym przyjechała ale nie na taką nieumytą podłogę:-p;-)

Mojadzidzia ja bym byla po Ciebie jutro o 11, ok?:-) Super, że Nadia tak ładnie Ci spi. Ja Olivię kładę o 19 ale zawsze muszę materacykiem trzasc zanim uśnie:sorry: Przynajmniej nie uczy się zasypiac na rączkach;-) No i zanim się obudzi na pierwsze nocne karmienie mija zawsze co najmniej 5-6 godzin:tak: dwa razy zdarzyło się nawet 8:szok:

Dzisiaj ładna pogoda się zapowiada więc pranie sie już kręci:tak:
 
reklama
NEFRETE ALEX WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!! .
.H..A..P...P. Y
./..#........\.......B..I..R.TH .D A Y
........)..........`.'.p.'.´
.......(.............. ..)
........)..............(
.......(................)
........)..*.....*.... .*
.......(..’ 0....”0....”0
......... _||___||___||_
....’* ,{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,},*
.... 0,,{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/},’0
..._||_{_________”___}_||_
..{/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/\/\/\/}
..{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,}
..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/}
..{_____________”_______}
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥

DORIS


…………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~
*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}
…{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@
@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------,
…… … /_______________
__\
*”˜˜”*°•._˜”*°••
°*”˜_.•*”˜˜”*°•.

Wszystkiego Najlepszego...:-
))))DAWIDKU
CZESC KOBIETKI JA OSTATNIO NIE MAM WENY DO PISANIA DZIS SLONECZKO WIEC SIE DO KOLEZANKI WYBIERAM TRZEBA KOZYSTAC TYLKO WIKI ZJE SNIADANKO I IDZIEMU JAK NARAZIE JE 2 JOGURTA ALE MALUTKIEGO WZIELA SOBIE 4 ZOBACZYMY CZY ZJE:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-);-)
 
Hej juz jestem;-)
Ania1812 Poki pamietam Vichy maja w aptece Lloyds w bradford na Bridge Street.Jest to ulica zaraz kolo ratusza;-).I coś ostatnio slyszalm ze do bootsa tez wprowadzili,ale do tych większych sklepow.
A ja oczywiscie wspaniały weekend spedzilam ze swoimi rezydentami:-DDzisiaj troszke doprowadze domek do ładu i składu.I trzeba na jakiś spacerek sie wybrać:-)Rany ja widze slonce:szok::szok::szok:Czy ktoś sie pisze na spacer dzisiaj????
Właśnie Kasiaj jak tam Się czujesz kobitko??
Jezeli chodzi o buntownika to ja mam tak jak roksanna:-D
 
sylwia.m no to jestesmy umowione :-) moze ktos jeszcze chetny? Olivka tez super z zasypianiem no i najwazniejsze ze nie na rekach :tak: lece sie ubierac bo ja jeszcze z cherbatka i w pizamie przed kompem :-D a Nadusia spi,wczoraj wstala 12.20 :szok: po tacie taki spioch :-D
 
Mojadzidzia ja z rana nie mogę bo idę na siłownie. Potem mam Neli. Więc albo podjadę samochodem z dwiema laskami np o 13.30 do 15 albo już z Mati o 15 ale już na dłużej. Co Ty na to. I jak Ci się to widzi.
 
sylwia-już odpisuję:-Da jak się u Marcela objawia oprócz już nam znanych objawów?;-)mój na razie jeszcze przynajmniej z jedzeniem nie wymyśla:tak:;-)

dziewczynki chętnie bym się wybrała na spacerek ale na13.30 za późno dla mnie bo Alicję muszę odebrać z przystanku o 15.30 a teraz nawet jakbym chciała to mi Niki padł:wściekła/y:i będzie spał 1.5 godz albo więcej:sorry:
 
reklama
Mojadzidzia i roksanna mi tez chyba sie nie uda do Was dołączyć:-(amelka mi akurat zasypia tak o14.00 i wole zeby sie wyspała.A ciagnąc ja do parku i ciągle słyszeć placz i mammammaaaa.....to tak srednio mi sie usmiecha.Myslałm ze jak do parku to tak ok12.00:-(ale widze ze chetnych brak
 
Do góry