reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Buziaczku czy mozesz mi wkleic fotke tego bialego siedzonka - lezaczka do wanienki, bo chce kupic i nie wiem jakie, czy ja to moge ten wlozyc bezposrednio do wanny? I czy jest to stabilne w wannie. Tak ogladalam zdjecia Blanki jak sie kapie i patrze a tak wszystko w pianie. A uszka tez moczysz?
Moze wyda cie sie banale pytanie ale co tam:-D. To jak z tymi uszkami.
Wkleje Ci Niunka wieczorkiem dobrze, mozesz wlozyc do wanny- ja nie wkladam bo nie mieszkam sama i wanna nasza nie jest tak czysta jak wanienka Blanki, a mycie wczesniejsze przed kapiela moze byc grozne bo nie zawsze wszystkie srodki czystosci sie zmyja. Jak Blania bedzie wieksza juz siedzaca (i bedziemy mieszkac sami) to wtedy bede jak wkaldac do wanny. tak tak jest bardzo stabilne ale Moja Blanka jak siedzi w tym to sie nozkami odpycha od walsnej wanienki i tak sie slizga :-D:-D:-D:-D Specjalnie nie mocze jej uszu , ale jak dostanie sie tam woda do po kapielce czyszcze jej patyczkiem a reszta sama wyschnie (noca) - wiesz co ja nie wkladam Blance daleko patyczka do uszu by za duzo woskowinki nie wyjac ktora chroni ucho przed uszkodzeniem i miedzy innymi woda tak bardzo sie nie dostaje...tak Mi sie wydaje :-p:sorry2: gdzies tak wyczytalam ...:tak: pozdrawiam i polecam siedzonko - reka nieboli od trzymania i dziecko ma wikszy komforcik podczas kapielki;-);-);-);-)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
U mnie jakos leci. Mam dzis mega dol,ale nie zwiazany z moja ciaza.Zupelnie inne problemy,troche rodzinne,troche zdrowotne innych czlonkow rodziny i ta pogoda do bani,tylko plakac. Maly juz zaczal bardzo zle traktowac moja zebra,wiec teraz najlepiej mi w pozycji lezacej,a tak sie przeciez caly czas nie da. Wczoraj nawet kopnal tatusia w glowe gdy ten sie przytulil do brzuszka.hihihi.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!!
 
Buziaczku dzieki za wyjasnienie z tym uszkami i lezaczkiem, jutro pojde i kupie cos takiego , widzialam wczesniej w sklepie ,ale nie wiem czy o to samo na chodzi.
Masz race z ta reka ze nie boli no i w naszym przypadku waniennka Szymka juz mu jest za mala, a to nasza druga.

Kama od razu sobie przypomilam jak Szymek mnie kopal:-D
 
niunka - my tez uzywalismy tej podkladki do kapieli przy Kubusiu i bardzo sie sprawdzila, tyle tylko ze mielismy taka z materialu a'la frote i teraz tez taka sama kupilam, a z tego co widzialam na zdjeciach to Blanka ma plastikowa
z uszkami podobnie, staralismy nie nalewac mu wody, ale jak sie cos dostalo to troche oszuszyc

przejechalismy sie teraz do ikei, przy okazji poogladalismy w toysurus zabawki dla Kubusia, jest juz pare fajnych pomyslow na prezenty od "swietego klaja", a w ikei w tym szwedzkm sklepiku kupilismy ciasto z jagodami i wlasnie sie odgrzalo :) ide probowac co to warte, bo pachnie calkiem niezle

milego wieczoru
 
Buziaczku
Szymka karmie piersia ,mam zamiar tak do ok, 7 miesiaca, wtedy bedziemy w Polsce i chce zaczac podawac mu mleczko , moze bede jeszcze dokarmiala w ciagu dnia piersia , zobacze jak mi pojdzie.Ponoc nie tak latwo odstawic dziecko od piersi,
Nocki- nie chce zapeszczac ,ale ok:tak:, chodzi spac roznie ok 23 -24,budzi sie ze 2 lub 3 razy , przewaznie ok 4-5 , potem ok6-7 czasem 8 , no a potem to tak ok 10 popic troszkie i czasem juz sie obudzi, a czasem spimy do 11-12 . Wiem wstyd sie przyznac ale to prawda:zawstydzona/y:, Synek spioszek i mama tez:-D.Nasz rekord spania do 1247, az zapisalam w kalendarzu:-D:-)
Teraz juz zasnol i nie wiem czy sie czasem nie obudzi i nie bedzie baraszkowal do nocy:confused:.


Dobranoc ide wziasc kapiel.
 
Hej Dziewczynki, ja już jestem rozdwojona i mam swoją małą kluseczke przy sobie. Oliwka przyszła na świat 12 listopada o 23:20, czyli niewiele brakowało a urodziłaby się 13. Wymiary mojej modelki to: wzrost: 54cm, waga: 3100g. Poród przebiegł dość sprawnie, od pierwszych skurczy (wywoływanych oksytocyną – sączyły mi się wody płodowe) do rozwiązania 2 godz 20 min. Czujemy się z małą dobrze (tzn ona śpi a ja nie) i docieramy się do siebie. Napiszę coś więcej jak będę miała chwilkę. Pozdrawiam Was Gorąco
Obraz 130.jpg

Obraz 123.jpg
 
Ewka ja tez rodzilam o 23 ale 10 i tez malo brakowalo a Szymek bylby z 13.

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!

szybko ci poszlo , dziela kobitka:-);-)


 
reklama
:-)SERDECZNE GRATULACJE I USCISKI!!!:-)
Moj Szymon tez przed 23 dokladnie 22:42...Dziewczyny..przepraszam ale zero wolnego czasu:(Szymon marudny jest strasznie...do tego te cholerne kolki..praktycznie nic nie dziala..jak tylko sie uspokoi u mnie ta atmosfera bede czesciej...zapraszam na blog Szymka tam sa foteczki co jakis czas nowe wrzucamy jak tylko jest czas...link w podpisie
Pozdrawiamy Was wszystkie i wasze szkrabiki rowniez..

Mam pytanie..moze ktoras z Was chcee sprzedac ubranka za male ..kupila bym chetnie dla Szymka..czesto zaopatrujemy sie na Ebayu...Nie przelewa sie nam a takie maluszki to nawet nie zdarza specjalnie zniszczyc i mozna za nieduze pieniadze kupic naprawde duzo fajnych rzeczy...wiec moze ktoras ma ochote sie pozbyc skoro juz nie nosi maluszek a nie planuje np. powiekszania rodziny juz.Czekam na info..
Buziaki kochanienkie
 
Do góry