reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny,

to chyba przez ta pogode tak sie chce spac, ja tez dzis przespalam pol dnia, mlody malo aktywny, co jakis czas tam go glaszcze zeby sie poruszyl, ale jest tez leniwy, a moze tylko odpoczywa po wczorajszych wariacjach

babcia juz przyjechala do Kubusia, zachwycony bo przywiozla prezenty :) i nie odstepuje jej teraz na krok, nawet go teraz kapie, bo takie mial zyczenie, a jak sobie gadaja, jak jej wszystko opowiada, az czasem jestem zaskoczona skad on takie slownictwo zna

a tego wysypiania sie to Wam zazdroszcze, bo Kubus w porywach jak spi do 9 to jest to sukces (i to tylko w zimie, bo w lecie wczesnie jest jasno i pobudki tez sa wczesniejsze), do tego sama sie budze gdzies miedzy 6-7 i jestem strasznie glodna, musze zjesc sniadanie, a potem jakos juz nie moge zasnac

ale jak tak pisze o jedzonku, to chyba pora juz na kolacje
milego wieczoru
 
reklama
cześć dziewczyny.Własnie wróciłam od lekarza.Pomacał mnie i powiedzial,że on nie czuje nic niepokojącego. Wprawdzie po prawej stronie brzucha, gdzie mnie ból łapie sa jakies guzki, ale to może byc dziecko
icon_confused.gif
Nie wiem jak on to wyczuł. Poza tym kazał mi troche poleżeć i odpocząć...I jak coś to wrócić do niego. No to leże i leże...Nie wiem , może to zaparacia powoduja te bóle...
A dzisiaj jak tak sobie leżałam, to poczułam coś mokrego na piersi, najpierw jednej, potem drugiej. Ja ci patrzę a mi jakiś wodnisty plyn wycieka. Moja mama mówi,że to moga byc zalążki pokarmu.Miałyście coś takiego?? :-)
 
czesc

cfcgirl- dobrze ze doktorek nic powaznego nie stwierdzil , tak wiec odpoczywaj i uwazaj na siebie, a wszystko bedzie dobrze;-)
Z tymi wyciekami to ja tez mialam , ale o wiele pozniej , tak gdzies po 30 tyg. Nie wiem moze niektorzy maja szybciej takie wycieki, nie znam sie.
Jeszcze troszkie i poczujesz ruchy dzidzi, zobaczysz jakie to cudowne uczucie, nie da sie tego opisac musisz to poczuc - jeszcze teroszkie:-)
papa pozdrawiam
 
cfcgirl - niektorym przyszlym mamom mleczko produkuje sie wczesniej, tym mysle ze nie powinnas sie martwic, ja tak nie mialam, dopiero po urodzeniu Kubusia mi polecialo, teraz tez jak na razie zadnych oznak, jak sie czujesz? przeszly Ci te bole?


wczoraj byl jakis dziwny dzien, chodzilam nieprzytomna, jakby mnie ktos mlotkiem zdzielil, dzis chyba nie lepiej, ciagle mi sie spac chce
Kuba codziennie pisze po kilkanacie listow do "swietego klaja" :) juz mam niezla kupke i ciagle chce czegos innego, przynajmniej z prezentem dla niego nie bedzie problemu, bo z tej ilosci rzeczy napewno uda sie kupic cos ciekawego
 
Hej
Kasiu.j- najgorzej jak Kubus bedzie chcial te wszystkie rzeczy o ktore prosil:-D:-D:-D, a nie tylko jedna ktora wybierze Swiety Mikolaj;-):-)
pozdrawiam, a jak dzidzia aktywna?
 
dziewczyny musze sie wam pochwalic moim aniolkiem
taki szczesliwy , a jak sie smieje smiesznie , nawet czasami wychodzi mu smianie sie w glos:-):tak:


a tu z macia
 
niunka - szymek jest rozkoszny, fajnie sie usmiecha :) i takie ma slodkie pysiaki

mlody jest dalej aktywny, duzo sie przeciaga, teraz wlasnie dotarla do niego kolacyjka to sie zacznie wiercenie dziury w brzuchu :)

Kubus z babcia urzeduje, byli dzis na zabawach, potem na basenie (szkoda ze nie mozna tu robic zdjec ani krecic filmikow, bo tak slodko plywa), naciagnal tate na maskotke tygryska (a niedawno maz mi powiedzial ze nie umiem mu nic odmowic :)), a teraz sobie czytaja bajki w lozeczku z babcia
 
Hej
Fajnie tak od czasu do czasu pogoscic babcie w domciu co?
Ja mieszkam z moimi rodzicami i uwierz mi mam dosyc wszystkiego, a szczegolnie gadki mojej mamy : ja cie wychowalam tak i siak , to jest dobre a to nie no i za moich czasow. :wściekła/y:Narzekam tam bo mieszkamy z rodzicami , jak bym mame widziala dwa razy do roku tez bym inaczej mowila.

No dosc narzekania, dzis dostalam smsa od kolezanki z Polski i tez bedzie miala synka Wiktora , sami chlopcy co z tym dziewczynkami.:confused:
Ja mam nadzieje ze druga bede miala corcie;-).

No dziewczyny ja powoli dostaje swira w domu , na spacer nie wychodzimy , bo prawie caly czas pada, dzis pojawilo sie troszkie slonca , ale zanim Szymek sie obudzil to juz po ptakach:-( i nici ze spacerku. Ciagle sie tylko bawimy , chodzimy po domku bo ciekawy wszystkiego no i dotego komentarze wooooooo, goooooooo, i aaaaaaaaaa:-D:-D:-D. Smieszek maly z tego naszego synka:tak:

No dobra kobitki piszczie co u was.
Karolina zyjesz jeszcze??????????
Kama jak tam samopoczucie ?
Yowka a co u ciebie???Jak Szymek, wklejaj fotki .
Kasiu jak pobyt w Polsce?
Cfcgirl a twoj brzusio ok?
Mw80- kochana a jak twoj maluszek fika w brzusiu?
Buziaczku twoja Blania cudna:-)

Kobitki moze zaplanujemy jakies spotkanie jeszcze przed swietami coooooooooo???
 
reklama
Buziaczku czy mozesz mi wkleic fotke tego bialego siedzonka - lezaczka do wanienki, bo chce kupic i nie wiem jakie, czy ja to moge ten wlozyc bezposrednio do wanny? I czy jest to stabilne w wannie. Tak ogladalam zdjecia Blanki jak sie kapie i patrze a tak wszystko w pianie. A uszka tez moczysz?
Moze wyda cie sie banale pytanie ale co tam:-D. To jak z tymi uszkami.
 
Do góry