reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam Was dziewczynki
Przede wszystkim gratulacje dla Ewci, szybko poszlo rzeczywiscie!! teraz to tylko zdrowka duzo i bedzie ok!!
My od dzis zostalismy sami moj ukochany wrocil juz do anglii bo czas wracac do pracy :-(ciezko nam sie bylo rozstac ale co zrobic!! za to w poniedzialek w nocy wroci moj tata i nareszcie zobaczy wnusia no i wnusio dziadka hehe
Michalek byl juz u pediatry i wszystko w porzadku z nim - tutaj jakos dokladniej go zbadali !! poszlam z nim do okulisty bo w wieku 3 miesiecy u nas maluszki musza przejsc taka wizyte ale mlody nie dal sie zbadac, plakal, zaciskal oczka he ale z tego co zdazyla pani doktor zbadac jest ok teraz wizyta u ortopedy ehh od lekarza do lekarza jak nie maly to mamusia :)
no problem mam narazie z tymi szczepieniami bo w PL daja na gruzlice i zoltaczke a w UK nie. pediatra powiedzial ze gruzlice w ostatecznosci mozna odpuscic ale zoltaczke lepiej zaszczepic ale musze to zrobic w anglii zeby nie namieszac bo od jednego szczepienia do drugiego musi byc odstep 6tyg
Maly zajada sie tu mleczkiem nestle nan, je nadal troszke mniej niz powinien ale taki jeo urok poprostu, wazne ze waga idzie do gory :-)
powiem wam dziewczyny ze wybor przeroznych rzeczy dla dzieci jest tu o wiele wiekszy niz w uk masakra oczoplasu mozna dostac, zabawki, ciuszki, kaszki, herbatki na kazdym kroku sklep z takimi rzeczami oczywiscie ceny tez odpowiednie, czasem wieksze niz w anglii co mnie przeraza, bo co maja zrobic tu ludzie ktorzy zarabiaja po 1000zl
Babcie szaleja jak nie jedna to druga cos kupi -ciekawe kto to pozabiera wszytsko jak bagaz tylko 15kg :confused:
no dobra lece poczytac jakas gazetke poki maly spi
aaha pani doktor jak zobaczyla jak mlody wiezga nogami i rekami, to stwierdzila ooooo ten to bedzie mial temperamencik mam nadzieje ze ta jego energia z czasem troche oslabnie bo jak zacznie raczkowac a pozniej chodzic to ja za nim nie nadaze ;-):-) buziaki i mielgo weekendu
 
reklama
Yowka - co do ciuszkow , to ja dalam juz do Polski, ale teraz jak jakies odloze jak Szymek wyrosnie to ci zostawie.Ogladalam fotki - maly cudny , jak tam czasem ogladam zdjecia jak szymek sie uroszil , to widze zmainy jak diabli, bardzo szybko sie zmienia:-),



Kaska83, - fajnie ze sie odezwalas.Michas szaleje , niemartw sie ja tez powoli nie wyrabim z Szymkiem , wogole nie chce siedziec w jednym miejscu, chce zeby go nosic i sobie podziwia wszystki i krzyczy ooooooooooo, ooooooooooo , ooooooooo:-D
No widzisz kochana ja to jest w tej naszej ojczyznie, ja sobie nie wyobrazam zyc z jednej wyplaty w Polsce majac dziecko.
Trzymkaj sie ,



Kasiu.j - nie odzywasz sie moze juz masz malenstwo przy sobie , co?
odezwija sie.
 
jeszcze nie mam :(

moi dzis sobie pojechali na wycieczke, a ja zostalam sama w domku i zajelam sie roznymi robotkami domowymi, spakowalam w koncu torbe do szpitala, a teraz jak wrocili toKubus dostal jakiejs histerii, chyba z nadmiaru wrazen, probowalam go uspokoic i mam cala twarz podrapana, szczypie mnie strasznie, ale przynajmniej sie uspokoil i juz spi, ciekawa jestem jak jutro zareaguje jak mnie zobaczy i powiem mu ze mnie tak podrapal
 
tez myslalam ze moze urodze dzis, ze sobie sama zrobie prezencik imieninowy, ale niestety mlody ma inne plany

nasze plany tez ulegly dzis zmianie, wybieralismy sie do kosciolka w leeds, a potem na obiadek do polskiego klubu, ale niestety siedzimy w domu i czekamy na policje, bo sie nam wlamali do auta i ukradli nawigacje, co za swinie!!!! tak mi cisnienie skoczylo jak to zobaczylam ze myslalam ze zaraz mnie na porodowke beda musieli zawiesc
czasem nie cierpie tego kraju, juz drugi raz nas okradaja, wczesniej jak mieszkalismy w leeds to nam sie wlamali do domu, tez bylam w ciazy, moze to jakies fatum

i korzystajac z okazji wszystkiego naj, naj dla Kas, ktore obchodza dzis imieninki :-D
 
Hej
Wszystkim Katarzynom najlepszego z okazji Imienin.

Ewcia kochana brawo, gratulacje. Ucałuj Maleńką od nas.
A u mnie ok, Powoli się te bóle brzucha uspokoiły. A na weekend byliśmy u znajomych w Londynie. Mojej koleżanki córeczka kończyła 9 lat i wyprawiala urodziny. Poza tym odliczam już dni do urlopu i im bliżej tym bardziej się lenie. Maluszka jeszcze nie czuję,ale już bym chciała :happy2:.
Nieźle Kasiu Szymek poszalał...Ciekawa jestem jaka była jego reakcja jak cię zobaczył rano.
Kasiek wdychaj polskie powietrze, ja tez już chceeeeeeee
Edytko, Karolinko, Yowka, Buziaczku,Kama, MW80 caluski dla Was i Waszych słoneczek- tych w brzuszku i tych poza...
 
hej kobitki

Co tu taka cisza???????
Mu z SZymkiem siedzimy w domku i sie nudzimy, wczoraj bylismy za zakupach w Ikei i Toys.... , bardzo nam sie podobalo a zwlaszcza malemu , siedzial w wozeczku i podziwial wszystko, a jak sie cieszyl:-), tylko bylo za duzo ludzi , no wiadmo szal przed swietami:wściekła/y:, ciezko i dlugo sie chodzilo po tych sklepach.

Pozatym nuda nuda nuda, Szymon ma dzis jakis spiacy i marudny dzien, chyba ta pogoda tak na niego dziala, zreszta na mnie tez.

Babeczki piszcie co u was nowego.


Cfcgirl- ciesze sie w ciebie i maluszka wsio ok:-), oby tak dalej.
 
czesc dziewczyny,

u nas jak na razie cisza, udalo sie dzis kupic i wstawic szybe do autka, no i moj mezus ma nauczke i teraz parkuje w garazu :)
jutro wraca do pracy, ale na szczescie juz tu w bradford, wiec bedzie pod reka jakby cos sie zaczelo dziac

niunka - najlepszy dzien na zakupy to poniedzialek, w ogole nie ma ludzi w sklepach, a w weekend ja juz sie oduczylam lazic po sklepach, bo dostawalam jakis dusznosci przy tej ilosci ludzi

cfcgirl - bardzo sie cieszymy ze lepiej sie czujesz i oby tak dalej

pozdrowienia dla wszystkich
 
hej

Dziwczyny , pomozcie , moj Szymek robi bardzo zielone kupki, nie wiem czy tak powinno byc,? Do tego sa rzadkie, prawie sama woda, robi kupke raz dziennie ,ale za to duza. Wydaje mi sie ze powinna byc chyba zolta ,a nie zielona.
Czy to narmale, czy musze isc do GP. Tylko co on powie ? Pewnie ze to normalne.
Jak tam u waszych maluszkow wyglada ta grubsz sprawa.

Kasiu.j jak samopoczucie , ? Moze jakies objawy sie pojawily,co? Juz sie nie moge doczekac jak zobacze twoje malenstwo.:tak: .
 
reklama
U mnie bez zmian, mlody baraszkuje i ani mysli o wyjsciu. Nie mam tez zadnych innych oznak zblizajacego sie porodu, wiec czekamy. Bylam dzis u poloznej, stwierdzila ze wszystko ok. Za tydzien kolejna wizyta.

Niunka - jezeli jest to jedna kupka dziennie i nie ma zadnych innych objawow to nie ma sie czym martwic. Moze zaczelas mu juz podawac te herbatki, i stad ta zmiana.
Specjalista radzi - Wygl�d stolca - zielone zabarwienie stolc�w -tutaj jest jakies wyjasnienie, na innych forach znalazlam podobne wytlumaczenia
 
Do góry