reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej Ewka :-) milo ze sie odezwalas , a juz myslalam ze nas opuscilas na zawsze.
Jak tam twoje malenstwo , daje popalic , mocno kopie?:-)
Jak znosisz kochanienka ciaze? Widze ze masz problemy z opuchlizna , sprobuj potrzymac codziennie nogi w gorze . Mi pomoglo , oby i ci pomoglo.

Kasiek
Kurcze jestem ciekawa czy uda ci sie urodzic tak jak bys chciala, bo mi sie nie udalo:-( i ciagle czekam.Juz mnie powoli cholera strzela:wściekła/y:, naprawe jestem wykonczona , chodzi mi o roznego rodzaju pobolewania , bezsennosc, i ogolne zmeczenie. Wkurza mnie tez to :wściekła/y:, ze juz powoli kazdy z rodziny i znajomych dopytuje sie czy juz? A we mnie sie gotuje, bo nie moge nic zrobic , tylko czekac.
Naprawde jestem juz wykonczona i mam powoli dola.

No a jak urodzimy to sie chyba spotkamy. Co? oczywiscie z pozostalymi dziewczynami tez. Ale bedzie fajowo :tak::-). Z drugiej strony jak kiedys zorganizujemy spotkanie wszystkich wlacznie z maluszkami to trzeba bedzie chyba wynajac cala knajpke :-D:laugh2:. Tyle nas bedzie , a ile bedzie sie dzialo - Wyobrazacie sobie.
Koncze kobitki i ide robic kolacyjke
 
Czesc kochane.
Ale zescie sie rozpisaly. Niedlugo jak wasze maluszki sie urodza, nie bedziecie mialy tyle czasu na BB:-p. Dobrym tego przkladem jest Buziaczek. Teraz juz duzo rzadziej sie odzywa.
U mnie wsio po staremu. Pogoda sie troche poprawila ale i tak mam to gdzies , bo w niedziele lece do Polski:tak:. Tylko ze jak piszecie o tych trabach powietrznych, pozrywanych dachach i niesamowitych upalach to sie troche przestraszylam:crazy::szok:.
Najwyzej calymi dniami bede z Gabrysiem lezec nad jeziorkiem:happy2:. Oczywiscie bede do Was zagladac, juz sie nie moge doczekac kolejnych dzieciaczkow.
Dzis mialam jechac do Leeds wyjasniac sprawe z moim NIN, ale dzwonila pani ze podobno juz wszystko sie dzis wyjasnilo. Jeszcze dzis wysle dokumenty do Tax Credit Office, wiec moze na dniach dostane benefity i oczywiscie wyrownanie z calego pol roku czekania:-D. Na sama mysl jestem mega happy.:-):tak::happy2:
Gabrys ostatnio znow marudzi. Wydaje mi sie ze to dlatego ze chcialby sie juz w jakis sposob zaczac przemieszczac ale jeszcze nie umie, ani raczkowac ani chodzic. Ciagle probuje, ale mu nie wychodzi i wtedy jest pisk i wrzask. Jak tylko sie chwyci moich rak to wstaje na rowne nogi i sie kiwa, bo nie umie jeszcze przemieszczac nozek.Zamias raczkowac to probuje pelzac, ale ciezko mu to idzie bo duzy brzuszek mu przeszkadza:-D:-p. A jeszcze niedawno ladnie siedzial na dupce i sie grzecznie bawil, a ja moglam cos zrobic:crazy:.
Niunka, Kasiek bede z niecierpliwoscia wypatrywac wiadomosci o waszych porodach. Oby juz niedlugo. Dobrze wiem co oznacza koncowka ciazy i jaka jest meczaca, wiec zycze Wam obyscie jak najszybciej sie rozdwoily:tak:. I nie martwcie sie, bo to juz naprawde niedlugo, zaraz bedziecie tulic swoje maluchy:happy2::rofl2:.
Ewcia milo , ze znow jestes z nami. Pisz jak tam Twoj brzuszek i samopoczucie.Moze wklej nam jakies nowe zdjecie brzunia, bo pewnie juz troszke urosl.
Pozdrawiam i caluje Was wszystkie dziewczyny. Buziaki rowniez od Gabrysia.

Ps.Przykro mi bylo czytac o tej calej tragedii we Francji:shocked2:, ogolnie to nie lubie takich smutnych wiadomosci, jestem za bardzo wrazliwa:-(.
 
Hej
A u nas dzis sloneczko wiec i spacerek bedzie. :tak:

Karola , ale masz super z tym wyjazdem do Polski, nie martw sie u nas na Pomorzu nie ma jak narazie zadnych poterznych wiatrow wiec spoko. Pozatym jeziorko sloneczko ach jak ja ci zazdroszcze, no i opalisz sie napewno pieknie, a ja moge sobie poczekac do przyszlego roku:-D

Wkoncu wyjasnilo sie z tym twoim NIN , no i przyplyw gotoweczki dobrze robi kazdemu , zwlaszcza jak dostaniecie wyrownanie.:tak::-)

Jak tam u was pozostale kobitki leci .
ja ide na spacerek .papa
 
witam nowa kolezankie:-), niezla gromadka sie z nas robi:tak::-D
co do pogotowia to lepiej nie wspominac:wściekła/y:

dziewczyny mam pytanko.
Karolina moze ty podpowiesz , bo buziaczek nie ma czasu.
kiedy urodze , to czy oni zawiadamiaja midwife o tym ze urodzilam , no i skad ona bedzie wiedziala ze ja juz jestem w domku i ze ma przyjsc do mnie. . no wydaje mi sie ze szpital ja powinien powiadomic , ale wole sie upewnic.
 
Niunka nic sie nie martw. Szpital ja powiadomi i napewno Cie odwiedzi zaraz na drugi dzien jak tylko przyjdziesz z malym ze szpitala.

Mania witamy Cie serdecznie.
Jesli chodzi o pogotowie to to naprawde jest ostatecznosc. Na Twoim miejscu to bym sie zglosila z tym jak najszybciej do GP lub swojego health visitora, bo midwife sie tym raczej nie zajmuja. Co do mleczka to moze sprobuj Aptamil, a jesli cow&gate to moze to ze specjalnej serii "for good digestion"- jest to specjalne mleczko dla dzieci majacych problem z trawieniem, jest ono bardzo delikatne i chyba delikatnie zageszczane, zeby zapobiegac ulewaniom. Zreszta najpierw zapytalabym o rade health visitora. Moze jest tu na rynku jakies mleko firmy Nestle, bo z tego co sie orientuje to Nan jest wlasnie z tej firmy. A jesli chodzi o kleik to szczerze odradzam dopoki mala nie skonczy 4mies. Bo mozesz jej w ten sposob zaszkodzic. Najlepiej do 4 mies karmic dzieciatko samym mleczkiem. a pozniej bardzo powolutku wprowadzac nowosci, zaczynajac od kleiku badz kaszki ryzowej czy kukurydzianej.
pozdrawiam
 
Mania- to opowiadaj nam szybko cos wiecej o sobie:tak:, o swoich przezyciach i wogole czemu rodzilas w Polsce?
Fotki sie latwo wkleja. Jak piszesz posta to na gorze na pasku menu masz rozne opcje np rozmiar czcionki itp i zaraz obok bialej buzki (emotikonki) jest opcja zarzadzaj zalacznikami. Tam otwiera Ci sie nowe okno gdzie mozesz wkleic jednorazowo 5 zdjec.
Pozniej zamykasz okno i klikasz na ta opcje jeszcze raz i wybierasz "wklej wszystkie" i gotowe. Dziewczyny wklejaja zdjecia jeszcze innymi sposobami, ale ja nie mam pojecia jak.
buzka
 
hej
Karola dzieki , uspokoilas mnie z ta polozna.:-)
Jutro mam z rana midwife i zobaczymy co mi powie. A moze zaczne rodzic dzis w nocy? I juz do niej nie dotre:-D, ale byloby fajowo:tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny! Serdecznie witam nowa kolezanke! U mnie wszystko ok,wczoraj przemierzylam 250 kilometrow na pieknej wycieczce nad morze:-):-). Bylo super. Karolinko mialas kiedys opisac jak Ci poszlo z zalatwianiem paszportu dla Gabrysia. Napisalas tylko ze sie udalo,a mnie interesuja szczegoly. Jak bedziesz miala w przyszlosci chwilke czasu(nie spieszy sie) napisz mi wiecej. Tzn. interesuje mnie co z peselem dla dzidzi i zameldowaniem w Polsce.( jak to zalatwic)Szukalam artykulow na ten temat ale bez powodzenia.:-(Goraco pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. a moze to juz lato w koncu???:-):-):-)
 
Do góry