reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No ja tez sie melduje ze jeszcze sie nie rozdwoilam ;-)ale zaczynam okres marudzenia chyba. jak chcialam zeby maly sobie siedzial w brzuszku tak teraz juz mam nerwa i moglby juz zaczac wychodzic. Wczoraj znowu mialam te same pole najpierw plecy pozniej brzuch ale to tylko jedna lewa strona - nie wiem co to jest:sick:
Niunka pytasz jak przesypiam cale noce - zawsze bylam wielkim spiochem i spalam jak kamien ale teraz juz tez sie troche mecze, wstaje do wc zazwyczaj tylko 1 raz ale cialo mnie boli jak cholercia, a teraz na dodatek spie tylko na prawym boku -nieruchomo - bo lewy tak bardzo boli - i cala dretwieje.
A co do spotkania na porodowce 3.08 to bardzo bym chciala chociaz na sama mysl mam ciarki, bys sie nasluchala polskich krzykow i marudzen i nie daj Boze przeklenstw :) a uwierz jestem nerwowa hehhe.
Karola dzieki za wskazowki co do paszportu! podziwilam wczoraj Twojego Gabrysia - on jest naprawde cudny, a te wlosy - co ty mu jakies odzywki nakladasz ?? hehe zartuje.ja jestem ciemnej karnacji moj chlop tez ma ciemne wlosy wiec i moze nam wyjdzie takie maly czarnulek.
Musze sie przyznac ze tak sobie leniu****e codziennie w lozku do 12 :eek: ale dzis to przechodze sama siebie heh a ja mam jeszcze tyle do zrobienie - boje sie ze bede niedobra, niezorganizowana mama :-p. dobra kobity trzymajta sie.a ty Niunka nie trzymajta tylko rozdwajajta sie heheh
 
reklama
U mnie nudnawo wiec nie wiem co tam wam pisac..bo przeciez marudzic nie bede...:-pDzisiaj wieczorkiem maja nas odwiedzic znajomi Polacy-niedawno zostali naszymi sasiadami i cieszy mnie to bo to para i ona jest w ciazy-rodzi we wrzesniu dokladnie miesiac przede mna wiec fajnie,bede miala info o szpitalu,porodzie itd. z pierwszej reki...oczekuja dziewczynki ja chlopca..wiec kto wie..moze Szymek bedzie mial laske po sasiedzku :-D
W ogole strasznie mnie kopie..on chyba w ogole nie spi...wciaz czuje ruchy doslownie praktycznie bezustannie cos sie dzieje..nie wiem co jest -tak mi daje popalic przez noce i cale dnie nic tylko przesuwania i kopniaki mamusia ma od synka..i do tego straaaasznie cisnie mi na pecherz-chyba on..a moze to te skurcze przepowiadajace..kurcze nie wiem..wciaz sie zastanawiam jak to jest z tymi skurczami bo niby powinnam je miec a cos nic takiego nie czuje..a moze i czuje a nie wiem ,ze to jest to??:szok:
 
yowka

Super z ta sasiadka , zawsze bedziesz miala razniej , no i pomoc zawsze sie przyda.
Wiesz z tymi ruchami to i ja mialam taki okres ze maly wciaz sie ruszal , ze czasami myslalam ze sie moze zaplatal w pepowine czy co:baffled:, ale po ok 2 tyg. cos usalo i sie wyciszyl, ponoc miedzy 28-34tyg, dzidzie sie najwiecej kreca.
A z tymi skurczami przepowiadajacymi to ja do tej pory nic nie mialam i nic nie mam:szok:, ponoc kazda kobitka je ma tylko czasem wogole nie sa one ani bolesne ani odczuwalne.
Wiec spoko , mysle ze napewno i ja i ty mialysmy juz jakies skurcze bo przeciez musza byc inaczej bysmy nie urodzily, tylko poprostu ich nie czujemy.

Mi to sie wydaje ze tak cala ciaze maialm bezproblemowo , to moze przy porodzie bede miala ciezko, kurczaki oby nie:no:
 
czesc:-)
Za mna noc nieprzespana , strasznie nie wiem jak lezec w lozku.:wściekła/y:

Mania dzieki za porady wyprobuje ten sposob z sutkami , kurcze a jak nie pomoze?
Dzis dzionek nijaki , ale co my tu mamy za date dzisiaj 27.07.2007.Ale ladna data i wiecie co po dodaniu wychodzi ,, 7,, Nam z mezem tzn. z naszych dat urodzin tez wychodzi 7, fajnie by bylo gdyby i nasz maluszek tez mial 7 , ale chyba bedzie inaczej:-(.
No trudno nadal czekamy.
Karolina jak tam przygotowania do wyjazdu?
Ewka , cfcgirl , kama , yowka co tam u was?
Kurczaki chyba o zednej nie zapomialam:zawstydzona/y:
 
Hallo :) Niunka jeszcze ja :-) hehe tez jestem w calosci - zabralam sie dzis za pranie, moze czas szybciej zleci. Noc u mnie tez nie zaciekawa, wrazenie jakby ktos mnie pobil. obudzialam sie dzis po 9 co u mnie jest raczej bardzo rzadkim zjawiskiem :) i patrze odrazu na forum i myslalam przez chwilke ze Niunka rodzi bo sie nie zameldowala jeszcze ;-) ale wiedze ze jestes - czyli obie czekamy nadal:-)nie wiem co mam ze soba zrobic powoli, czytam ksiazke (jezyk niemowlat) gazety o dzieciach (mama mi je tu przysyla na biezaco ), patrze na fora o dzieciach - :-)to chyba obsesja. mam metlik w glowie jak cholera. juz nie wiem co jakie kupic kosmetyki oilatum -ale jakie? a moze johnsons, laktator elektryczny czy zwykly czy moze poczekac z tym, sterlizator czy gotowac poprostu w garnku? a podgrzewacz? kolderke kupowac czy sie wstrzymac bo pisza ze uzywac od 12 miesiecy ehhh mowie wam za duzo tego czytam i zamiast wiecej wiedziec to i owszem wiem ale jak metlik mam w glowie i glupie kupienie oliwki czy czegos innego sprawia mi problem :)
Mania a ty jak mozesz opisz swoja pozdroz samolotem ! jakimi liniami lecialas , skad dokad, co moglas zabrac na poklad (np czy nosidelko), jak bylo z wozkiem itd piszcie kobity, doradzajcie bo zwariuje heheh milego dnia zycze oooo i nawet slonce swieci
 
kasiek sorki:zawstydzona/y:, ze o tobie zapomialam.
Widze ze z toba gorzej niz ze mna:-Dhehe, nie jestem sama.
powaznie ja juz tez nie wiem co ze soba robic i tak pozostanie ze bedziemy chyba tak we dwie sobie tu marudzic , a pozostale dziewczyny beda nasze glupoty czytac:-D;-)
Co do tych wszystkich zakupow , to naprawde nielada problemik , bo wiadomo chcesz jak najlepsze , a nie wiesz czy bedzie dobre i td. Co do kosmetykow to ja mam z AA ( Polskie) , ale gdybym nie miala to tez nie wiedzialabym na jakie sie zdecydowac. Ponoc te Oliatum czy jakos tak , sa godne polecenia. Karolina je uzywa .
Co do Jonsona to ja mam tylko szampon do wlosow.I to mala buteleczke bo nie wiem jak bedzie sie sprawowal. Stylizator mam , odciagacz do mleka tez, a co do kolderki to mamy , ale na poczatku mamy zamiar uzywac spiworkow bo sa bezpieczniejsze i wygodniejsze.:-)

No kobitki jak zaczne rodzic to bedziecie wiedzialy bo sie z ranka nie odezwe:-):tak:, tylko pytanie ktorego ranka?
Acha cos zauwazylam ze synek sie mniej rusza, ale brzuch to mam tak wielki ze zaraz chyba peknie, a skora naciagnieta juz chyba na maxa.
Czasami mam wrazenie ze cos mnie szczypie w brzusiu lub pali takie dziwne uczucie.Sama nie wiem co tam sie dzieje, a moze to maluszek szczypie:-D

lece cos przekasic.
 
dzieki kobity za rady :) Niunka- wlasnie poczytalam o laktatorach opinie mamusiek z babyboom i zakupie chyba Avent isis ten najczesciej polecaja :/ ide jutro odwiedzic mothercare(az mnie krew zalewa - ceny z kosmosu) ale jestem bez auta od dzis i nie ma w centrum chyba wiecej takich sklepow :/
Mania ja mieszkam na bd4, moze wiesz gdzie jest fabryka morissona? ja tak 5 min od niej, do centrum to mam ladny kawalek ale chociaz nie widuje tu ciapakow - nie jestem rasistka ale ich nie trawie jak cholera :)
 
Kasiek :-)
co do zakupow w Mothercare to jest cholerna drozyzna , nic tam nie kupowalam.
Mozesz sprobowac w Bootsie tez maja wszystko dla dzieciaczkow i mamusiek . Nie wiem jak to wyglada cenowo ale spruboj, moze bedzie taniej niz w Mothercare.

No dziewczyny jeszcze troche i bedziemy mogly zorganizowac wielkie spotkanie:tak:.
Moze tak pod koniec sierpnia, albo poczatek wrzesnia. co wy na to ?
No chyba bedzie lepiej na poczatku wrze:tak:snia , bo karolina wraca z polski we wrzesniu.
No zobaczymy.
 
reklama
No wlasnie w toys R us kupilam wozek tam rzeczywiscie jest taniej i duzo rzeczy - wczoraj zrobilam tam zakupy przez internet :) bo samochodu niestety brak :wściekła/y: karuzele na lozeczko, przewijak, termometr do uszka i do wanny :) juz sie doczekac paczki nie moge :)
Mania chyba mowimy o innych fabrykach morissona :) bo w sumie slabo sie znam na tym bradford ale bd4 i bd 12 to chyba daleko od siebie ;-).
A co do spotkania to ja jestem za jak najbardziej ale tak na poczatku wrzesnia bedzie idealnie byle nie 6 bo jade do konsulatu hehe. moze uda mi sie troche schudnac nawet bo patrze na wasze zdjecia i az mi wstyd, taki paczus ze mnie ze ohoho ale mowia ze po ciazy moze sie wszytsko zmienic i jak caly czas bylam pulchna tak teraz moge byc laska ( daj Boze ) :-)
 
Do góry