reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej Karolina :-)
Juz ci pislam ze bardzo zazdroszcze ci wyjazdu do Polski, mi i mezowi brakuje leniuchowania nad jeziorkiem , siedzenia w ogrodzie i takich zwyklych prostych przyjemnosci.
Kurcze mam nadzije ze moje malenstwo sie zlituje i ze sie urodzi przed terminem .

Co do kremow czy zeli do stop , to ja nic nie uzywalam wiec nie moge nic poradzic , no tyle ze czesto trzymam nogi w gorze np. oparte o sciane , a ogladajac tv mam oparte o maly stolek i to pomaga.

Koncze kobitki papa i dobranoc.
 
reklama
czesc
Zapowiada sie pochmurny dzionek , ale my mamy dzis wmiare dobry humorek:-), narazie:-D.
Kobitki pozostalo nam 10 dni i mam nadzieje ze sie wyrobimy przed czasem. Kurcze kazdy i mowil ze urodze wczesniej , bo mam duzy brzusio i takie tam, a tu jak narazie nici. Moze za mocno w to uwierz:-Dylam , a teraz bedzie odwrotnie, 10 dni po terminie:no:.
No moje panie ide cos zjesc i milego dzionka miomo nie zaspecjalnej pogody .
acha chcialabym zaznaczyc ze bede sie meldowac codziennie rano , jezeli ktoregos ranka sie nie odezwe tzn. ze rodze;-):-).
no to papa
 
Hej laski ja tylko na chwilke wklejam wam mojej Blaneczki zdjecie.
Zmykam bo nie musze sprzatac w pokoju bo polozna do Nas przychodzi pa do uslyszenia ;-)Poza tym wsio jest Ok Mala zdrowa spi i je , bardzo grzeczna .!!
 
Ojenka jaka ona sliczniutka:-):tak:, taka mala kruszynka , cudowna i dobrze ze wszystko ok. Bardzo sie ciesze ze masz juz swoje malenstwo przy sobie i jak znajdziesz wiecej czasu to sie odzywaj do nas.
Caluski dla ciebie i malej.:-);-):happy:
 
Buziaczek-mala cudowna-ten wielki smokas i ona taka kruszynka -zabawnie to wyglada:)....Zycze Blaneczce zdrówka a mamie wiecej czasu...i oby tylko juz tak zostalo,ze jest grzeczniutka ;-)Pisz do nas jak tylko mala Ci pozwoli..buziaki

Wlasnie obejrzalam pogode...brrr..ma tak sobie padac i padac az do poniedzialku nie wiem jak dalej ale nie zapowiada sie lepiej-dobrze,ze choc w miare cieplo bedzie 18 C
...echhh....a mielismy ze znajomymi sobie pogrillowac jutro..wrrrr:wściekła/y: zla jestem bo juz tak ladnie bylo a to pech...

I glowa znow mi peka...no najprawdopodobniej migrena...ale doly mnie dopadaja..:-(
 
Blaneczka przesliczna, taka mala ksiezniczka, no super:-).
Rosnie narzeczona dla mojego Gabrysia, a moze dla ktoregos z Szymonow, beda o nia walczyc chlopaki;-):-D.
Buziaczku my rowniez zyczymy Tobie i malej duuuzo zdrowka i samych pogodnych dni.
Yowka nie doluj sie kochana, przeciez zaraz jedziesz do Polski do rodzinki. Tam pogoda napewno dopisze. Glowa do gory. A moze obejrzyj jakas komedie, poczytaj kawaly na necie, odrazu Ci sie humor poprawi:tak:.
Pozdrawiam i sle caluski dla Was dziewczyny.
papa
 
Buziaczek corcia jest sliczna, pieknie wyglada z tym smoczkiem w buziuni. zazdroszcze Ci ze masz juz ja przy sobie. Yowka dzieki za linki, rzeczywiscie nie pomyslalam o ebay, licytowalam wczoraj ale cos za wysoko zaszlo wiec odpuscilam :) a z tymi dolami to Ci sie nie dziwie tez mam czesto takie dni! ale tak jak KArola mowi zrob cos zeby nie myslec o dolach :) wiem wiem latwo sie mowi! ta pogoda jest do bani! nie dziwie sie ze ci anglicy tacy bladzi jak papier :-p mam nadzieje ze w niedziele nie bedzie padac bo chcialabym jechac na targ gdzies poszkac ciekawych rzeczy dla malca :-)ok ide do swojego pracusia! buziaki
 
Buziaczku masz przesliczna coreczke:-)!!!!!! Super ze juz masz swoja kruszynke przy sobie. Ja jak pomysle ile jeszcze musze czekac:-(,i ze juz wszystkie bedziecie tulic swoje skarby a ja jeszcze nie, to mi smutno:-(. U mnie wszystko ok:-),czuje sie super. W pracy rozmawialam z szefem i powiedzial ze moge tak dlugo pracowac jak bede chciala.:-) Dostalam lzejsza prace i jest super!!!! oby tak dalej:-D goraco Was wszystkie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
czesc kobity
Melduje sie w calosci;-), ale juz niedlugo . Moze i was zaskocze:-);-)

Kama nie martw sie i tobie zleci , nim sie obejrzysz a juz bedziesz rodzic , wiem ze sie dluzy zreszta jak kazdemu , zwlaszcza pod koniec , ale dasz rade;-)

A my znowu mamy pogode do niczego:wściekła/y:.Chyba wyprowadze sie do cieplejszego kraju.
 
reklama
Do góry