reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Karolina i Buziaczek
jak mozecie to opiszcie mi jak wasze maluchy sie przez ostatni miesiac poruszaly tzn jak czesto i czy byly to bardziej przesuwania , poruszania czy moze kopnaczki, Bo mi sie wydaje ze moje malenstwo wciaz jest bardzo aktywne, a ponoc pod koniec ciazy zmiejsza sie aktywnosc dziecka. Czyzby to oznaczalo ze moje male ma zamiar pozostac do 42t.c w brzucholu.:-).
Acha no i nie mam zadnych skurczy, czyto norma?
podpowiedzcie kolezanki

A co do forum zamknietego to mi wsioryba.:-D
 
Buziaczek a po co watek zamykac?Chodzi o to aby nikt nowy tu nie wszedl juz?Nie bardzo kumam o co biega z tym zamknietym...Niech bedzie otwarty przynajmniej od czasu do dasu pokaze nam sie jakas nowa mama..Chyba,ze nie zrozumialam to sorki wyjasnijcie..I co tam kupilas na Ebayu..teraz Ty sie pochwal :-)Nie schizuj bedzie oki:)

Niunka nie schizuj rowniez:)...a co do becikowego to przeciez mozesz zlozyc to w Job Centre juz na 11 tygodni przed porodem i nie pozniej niz na 3 miesiace po porodzie.Tak mi powiedzial gosc w JC.Trzeba tylko te papierki dac Midwife lub swojemu GP do wypelnienia i skladasz jak najszybciej.Wydaje mi sie,ze im szybciej sie zlozy tym szybciej przyznaja.A co do Child tax to w Revenew daja papierek do wypelnienia i trzeba wyslac ale dopiero po urodzeniu dziecka-wyplacaja chyba wstecz od daty porodu.Jesli chodzi o Child benefit to tez po urodzeniu a forme dostaje sie juz w szpitalu-tak mnie poinformowala midwife i chyba tez w Job Centre sie to sklada.
 
czesc Dziewczyny! No za 2,5 godziny ide na moje dlugo wyczekiwane spotkanie z midwife. Jestem okropnie ciekawa jak to bedzie? :-) pozniej Wam napisze jak przezylam ta wizyte. Buziaczki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!
 
yowka juz dawno mialam te wszystkie papiery uzupelnione i podpisane przez midwife, ale okazuje sie ze dopiero po urodzeniu mozesz otrzymac ta kase, ale wczesniej zanim ja dostaniesz musisz sie ubiegac o Child TAX , a dopiero potem dadza ci kase te 500f. Wiec teraz czekamy na narodziny dzidzi a potem bedziemy wszystko na nowo zalatwiac.
papa
Kamka opisz koniecznie jak tam po wizycie u poloznej pa
I znowu pada:wściekła/y::angry:
 
Kama koniecznie daj znac jak poszło.
Co do Avonu, to oczywiscie możemy się dogadać , moge Wam wyslac paczkę, nie ma sprawy. Dziewczyny ktore mieszkaja w mojej okolicy, mam przeciez samochód i możemy z mężem podjechać.Albo oczywiście zawsze zapraszam do siebie, nie ma problemu...Będe czekała na Wasze odzewy

Karolinko co u Was??Jak spotkanie z rodzinką?? Mam nadzieje,że wszystko ok...
Całuję Was wszystkie moje kochane...I mimo tej paskudnej pogody, zycze duzo słoneczka
 
No juz po! I wlasciwie nic sie nie dowiedzialam. Nie potwierdzila nawet mojej ciazy bo gdzies sie zawieruszyly wyniki analizy moczu:-(. Poza tym skierowala mnie na usg kosztujace 185 funtow,mowiac przy tym ze jest najlepsze i wykrywa wszelkie wady dzieciatka. Serduszka mojej dzidzi nie uslyszalam bo powiedziala ze jest za wczesnie. kolejna wizyta za 2 tygodnie i az sie boje co jeszcze moze mnie spotkac. troszke mi smutno i chce mi sie plakac:-(. Czy u Was bylo tak samo?
 
Kama to co piszesz bardzo mnie zaskoczylo:szok:. To jakas paranoja i ta polozna to chyba gra sobie na Twojej niewiedzy. Skan nalezy Ci sie za darmo. Na Twoim miejscu to przeszlabym sie do swojego GP i powiedziala o wszystkim:wściekła/y:.
Zaginely wyniki badania moczu:crazy:? Chyba powinnas zlozyc podanie o zmiane poloznej i to jak najszybciej. To jakas idiotka jest:eek:. Serio, pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. I jeszcze tak Cie zdolowala, a moze ona chce pomoc swemu znajomemu lekarzowi zarobic pare groszy? Szok:szok:.
Pamietaj dwa skany naleza Ci sie za darmo ok 11 tc i 20 tc. A jezeli bedzie to dla Ciebie za malo to wtedy mozesz zaplacic by zrobili Ci kolejne. Za 180 funtow to mozesz sobie kupic bilet do Polski i spowrotem, zrobic sobie tam porzadne badania i jeszcze Ci reszta zostanie.
Moze popros kogos o pomoc, przejdzcie sie do przychodni i zrobcie tam porzadna awanture, bo dla mnie to sie juz nie miesci w glowie. Moze i w Anglii jest okropnie, ale to co Ty opisujesz to juz duze przegiecie z ich strony:angry:.
Zycze powodzenia i glowa do gory. Wsio sie ulozy;-).
Niunka- kazda dzidzia jest inna. Jedne pod koniec sie wyciszaja inne nie. Poza tym to tak dopiero ze dwa dni przed porodem staja sie duzo mniej ruchliwe, a u Ciebie to jeszcze kawalek. A no i ja prawie do samego konca nie czulam prawie nic. Zadnych skurczy. A kazda kobieta to i tak to inaczej wszystko przechodzi:tak:.

U mnie humorek troszke lepszy:-). Kuzynki przyjechaly i moj dom odzyl. Jest sympatycznie, chodzimy i szukamy dla nich pracy. Pewnie bede teraz miala troche mniej czasu na pisanie:zawstydzona/y:, wiec sie nie gniewajcie. Napewno od czasu do czasu do Was zajze.
Gabrys odzyskal apetyt i jest z nim coraz lepiej, z mezem tez. Moze wkoncu zaswieci sloneczko, to bylby wtedy komplet. Na benefity nadal czekamy i czasami to juz popadam w zwatpienie czy kiedykolwiek cos z tego dostaniemy.
Pozdrawiam i caluje Was bardzo mocno:-).
pa
 
Kama
kochanienka nie rozumiem czemu masz placic za usg, przeciez kazdej ciezarnej przysluguja dwa podstawowe scany darmowe, a gdyby cos bylo nie tak i mialbyc wiecej scanow to i tak nie placisz. Co jest grane.? Wogole co oni maj za balagan z tymy wynikami i co to za polozna. ? Musialas zle trafic:-(
Nie wiem ale musisz jej spytac o co chodzi z tym platnym usg. Nie denerwuj sie napewno wszystko jakos sie wyjasni i bedzie wszystko ok, a krew wziela do badania? Bo powinna.
Spokojnie , wiem ze dobrze tak komus z boku sie mowi , ale kazda miala jakies cerygiele z poloznymi i jakos sie dalo . Wiec spoko musisz sie przyzwyczaic - To nie Polska i maja inne podejscie do ciezarnej. bedzie dobrze zobaczysz;-)
S
 
reklama
ach to forum
Karola pisalysmy w tym samym czasie.
Dobrze u was w domu zrobilo sie wesolo i ze Gabrys ma sie lepiej, :tak::-)
co do kuzynek to jak chca to moge ci podac nr. gdzie przyjmuja samych polakow do fabryki polskich kielbas. Nie wiem czy one sa zainteresowane taka praca , ale moze? No i jest to w Bradford tylko nie wiem dokladnie gdzie, kolezanka moja tam pracuje i bardzo sobie chwali.
Z tymi skurczami to mnie pocieszylas , bo ja juz myslalam ze cos ze mna nie tak. A co do malego Szymka to wynika ze bedzie niezly rozrabiaka skoro tak sie w brzusiu kreci:-D
papa pozdrawiam i caluski dla malego kedziorka :-D
 
Do góry