reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Szkoda, bo jest bardzo fajna. A nie mialas w zestawie ? Bo ja mialam w zestawie..:tak:Dobranoc do zobaczenia w poniedzialek po poludniu (lub w sobote wieczorkiem jak pojdzie do pracy:rofl2:)- Kochany ma wolne i nie chce go denerwowac - jest strasznie zazdrosny o to ze jesli jest w domu nie poswiecam mu czasu tylko Wam!!:-p:happy2:paaa
 
niestety ale my nie dostalismy w zestawie torby, trzeba bylo dokupic za 29.99f.
no szkoda , ale mam zwykla torbe i mysle ze wystarczy.
pa dobranoc. Moze przez weekend cos sie u ciebie wyjasni;-)
 
czesc dziewczyny
No i znowu mamy podoge do d...:wściekła/y:, ani na zakupy , ani na spacer nic tylko siedziec w domu. Okropienstwo , nuda , nuda i jeszcze raz nuda.
Co tam u was i co porabiacie przez ten deszczowy weekend.
Ja z mezem siedzimy jak narazie w domu i dobre chociaz to ze mamy polska TV.
Piszcie babki co tam u was.

Ewka dlugo cie nie bylo , co tam u ciebie. oswojona juz z mysla ze bedziesz miala coreczke?

Karola jak tam u Gabrysia z goraczka? Przeszla , no i jak tam przygotowania na przyjazd gosci?

Cfcgirl , a co u ciebie. ? Cos kazdy taki zabiegany ostatnio, ze nikt nie ma czasu pisac.
Wiem kobity latwo mi sie mowi , bo ja siedze caly czas w domu , a wy przeciez jeszcze pracujecie. No i nawet z nudow zagladam na forum, ale jescze troszkie i wcale nie bede go miala, bo bedzie nasz aniolek:tak::-).
Yowka, Buziaczek , Kama- ( czy zapomialam o kims?) co u was nowego w deszczowy weekend.

Piszcie kolezanki i mimo takiej deszczowej pogody zycze udanego wekendowego wypoczynku.;-)
 
Czesc dziewczyny! Ja wlasnie wrocilam z pracy i jestem okropnie zmeczona. Powiedzcie mi czy bole plecow w tak wczesnej ciazy sa normalne? Bo ja dzis umieram,nie moge sie schylic tak boli.
 
Kama zalezy jak Ci uciska macica na nerw to mozesz miec takie bole plecow tzn. ja np. mialam..poszlam z tym do lekarza w Polsce jak bylam juz w sumie w 4 miesiacu ciazy i przepisal mi takie leki oczywiscie na bazie ziol..troszke pomagalo ale powiekszajaca macica niestety jeszcze bardziej zaczela naciskac.Teraz ponad to mam jeszcze bole kregoslupa spore wiec..no coz tak to juz ma byc.Podobno ..dziewczyny pisaly....mozna zapytac midwife o to i ona kieruje do szpitala po jakis specjalny pas na kregoslup..mysle,ze mozna to zalatwic rowniez z GP,moze cos przepisze oprocz tego.Probuj.A moze po prostu Cie przewialo gdzies.A tak na marginesie to jak juz mowilam nic nie dzwigaj,nie przesuwaj-powaznie grozi to poronieniem.W pracy szczegolnie sie oszczedzaj-mow od razu,ze jestes w ciazy-wtedy beda Cie traktowac inaczej-to nie Polska..nie martw sie z tego powodu nikt Cie nie zwolni...


Dzisiaj tez sie cholernie nudze..prawie jak wczoraj i marudzialam do poludnia swojemu partnerowi,ze juz bym chciala tak strasznie aby Szymek byl na swiecie aby miec czas zapelniony :-(.Pogoda na maxa mnie tu dobija. Jednak wyszlam dzis z domu na spacer pmimo deszczu..z parasolem-tylek mnie juz boli od tego siedzenia, lezenia i rosne jak balon od ciaglego podjadania...echhh

Za to jedna optymistyczna wiadomosc hehe..znajomy od nas sie w koncu WYPROWADZA!!!!yuhuuuu:-D:-D:-D:tak: podobno jutro -znalazl jakiegos flata, wiec w koncu i my zaczniemy sie brac za pokoj dla Szymonka...
 
Hej laseczki :tak: pewnie sie zastanawiacie ...czemu tak pozno pisze:-D..ale nie mialam wczesniej czasu:no: a teraz wlasnie sie wykapalam i weszlam na chwilke..(mezulek sie kapie):rofl2: u mnie wszystko ok skurczyki boliki nadal trwaja a ja ostro dzis biegalam po schodach 2 pietra z gory na dol w rozny sposob i to 30 min az sie zgrzalam i dotlenilam sie -i zaczol mnie bolec brzuch podbrzusze i przestal po 5 min i sie nie powtorzyloo:no::sorry2::-(, pozniej sopacerek.. i teraz male przytulanko :tak:bedzie he he - Blanka ma nas przywitac w jak w najszybszym czasie :-p:-p:-ppaa dobranoc juz czekam na te skurczyki..ahhhhregularne
Jutro Mnie nie bedzie bo jade z M do pracki..moze cos wtedy Mnie ruszy - na wszelki wypadek wezme torbe..hehe pa
 
reklama
Do góry