reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Dziendobry wszystkim

Az sie boje ile bede miala do czytania po 2,5 tygodniu nieobecnosci. I ciekawe jak wytrzymam brak internetu :confused:
:-(
Ja KASIA.J tez tak myslalam co ja zrobie jak wyjade do Polski na te 5 tygodni,ale bede mieszkala u mojej kuzynki a ona ma internet ,wiec bede wieczorkiem zawsze zagladala do was:-):-):-)
A co z tym spotkaniem:-):-) ,zadna nic nie pisze???:-):-):-)
 
reklama
hej dziewczyny;-)
wiecie co z tym polskim klubem to ja kiedys od kogos slyszalam wydaje mi sie ze od tlumaczki w szpitalu ze polski klub udostepnia jedna sale na takiego typu spotkania, ze mozna ja wynajmowac, sama mi proponowala zeby zorganizowac takie spotkania dla polskich mam ale to bylo dawno i zapomnialo mi sie o tym:-)
Mozemy na nastepne spotkanie umowic sie z centrum i przejsc sie tam i pogadac z kims.
Cfc a moze ty cos wiesz na ten temat? nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba chodzilas na jakies spotkania do polskiego klubu.
My dzis idziemy do lekarza z ta goraczka bo to cos za dlugo i za wysoka goraczka jak na zabki, ale wiecie jak to jest jak mam wizyte to mlody juz nie ma goraczki, przynajmniej nie taka wysoka.
Kasia j - ja zawsze latam ryanair i nie dosc ze tam jest tylko 15kg to potrafia za 1kg nabagazu kazac zaplacic -ja tak mialam ostatnim razem :crazy:
Niunka widzisz malemu zasmakowalo mleczko teraz tylko trzymac kciuki zeby nie bylo alergii, moze tamte krostki byly od czegos innego.
kurde a tu znowu deszcz a w polsce upaly - ja to nie przepadam za takim skwarem ale moglo by chociaz nie padac
 
No no ale ruch dzisiaj od rana aż miło:tak:.Mój mały chrupie swoje kukurydziane przysmaki to mam chwile dla siebie.Oby przestało padac bo te siedzenie w domu doprowadza mnie do szału mam już dosyc.W Polsce upały a tu co:no:.A do mojego wyjazdu do Polski zostało jeszcze około 7 tygodni.To kupa czasu co tu robic w taką nędzną pogodę:crazy:.Nic się nie opale pojadę blada jak ściana.Szkoda!!!
 
Ja wlasnie sprawdzalam na internecie na stronie bradford,numer do polskiego klubu,ale nie ma:-:)-(Ale trzeba sie za to wziasc,bo zobaczcie pogoda beznadzieja, ale jakby bylo takie mijesce to bysmy mogly sie spokac nawet w taka pogode,nie:-)
KASIA81180-Wez sobie kup taki balsam do ciala po kapaniu,taki brazujacy NIVEA SUN cos tam dalej..:tak:i zobaczysz pojedziesz do Polski tak pieknie opalona:-D:-D:-D:-DSylwia uzywa i jest brazowa,ja wlasnie tez dzisiaj kupilam i zobaczymy:tak:
 
hehe Syliwa wydalo sie :-):-) ja tez mam takie balsamy ale smarowac mi sie nie chce :crazy: i ten zapach na drugi dzien mnie wkurza - jak spalona ***** smierdzi hehe
Kasia 8118 a ktorego jedziesz do Polski ?? bo ja 7 lipca tez mi zostalo jakies 7 tyg
 
Sylwia a ty chcialas potem sciemniac ,ze niby bylas na Majorce:-D:-D:-D:-DSpalona...:-D:-D:-D

A jak tak rozmawiacie ktora kiedy jedzie, to ja jade 20 lipca,chyba jako ostatnia:-:)-:)wściekła/y:
 
reklama
witam sie i ja,malenki pobil dzis rekord i spal do 10.30.
Doris najpozniej to chyba jade ja. Chyba wyjezdzamy 12 sierpnia:-)(tylko ze my drugi juz raz)
 
Do góry