reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kasia8118-tam wszyscy rozmawiaja po polsku:-)wiec mozesz smialo zadzwonic:-)ja kiedys mialam numer ale wyrzucilam,jak moj Kuba przestal chodzic do polskiej szkoly:-:)wściekła/y::-(
 
reklama
kasia.j- nie chcial chodzic, dwa pierwsz razy poszedl a potem koszmar:no::wściekła/y::-(tak ryczal,chisterii az dostawal jak tam z nim wchodzilam:baffled:nie wiem moze jakies dziecko starsze mu cos powiedzialo i on sie przestraszyl.Bo tam jak maja przerwe to wszyscy razem ,ci mlodsi ze starszymi.Postawilam mu warunek albo bedzie chodzil raz w tygodniu do polskiej szkoly i tam bedzie sie uczyl czytac,albo bedziemy codziennie przed snem uczyc sie czytac z elementarza.I wybral to drugie:tak:teraz codziennie przed snem czyta jedna kartke z elementarza.Sam wybral.Myslalm ze jak mu to zapropune bedzie chodzil,ale nie:-DSproboje znowu od wrzesnia go puscic ,moze mu przejdzie:-)
 
Asiunia221 ja jade Liverpool -Poznan a ty??
ja jade sama z malym brrr az sie boje co to bedzie :rofl2::rofl2::confused:
Z tymi kremami to moge sie zalozyc ze kazda na nastepne spotkanie przyjdzie opalona jak nie wiem co hehe
Ja to raczej nie lubie sie opalac- szybko mi sie nudzi wiec czesto ratuje sie takimi kremami albo samoopalaczmi ale w aerozolu.
 
OK.dziewczyny jak mój mąż wróci z pracy to powiem mu że potrzebuje ten numer do tej szkoły mam nadzieje że jeszcze go ma.Jak tak to za dzwonie.Znam kogoś jeszcze co może udzielic mi jakiś informacji.Myślę sobie o tej babce co uczy mnie angielskiego ona mieszka tu całe życie i też kiedyś wynajmowała sale w polskim klubie.Może ona coś doradzi w tym temacie,ale zobaczę ja dopiero 14czerwca bo teraz gdzieś wyjechała i nie mamy lekcji.
 
Asiunia221 ale mi sprawialas niespodzianke nawet nie wiesz jak sie ciesze, umowimy sie gdzies na lotnisku i razem bedzie nam razniej, no i sobie pogadamy w samolocie. :-):-):-):-D:-D:-D
 
Kasiek-ja tez sie ciesze ze bede miala z kim pogadac!!tylko musimy sie spotkac przed wylotem,bo nie wiem jak wygladacie!!!!:-D:-D:-D:-D
Ale fajnie!!!
Dziewczyny a co z tym spotkaniem???
 
Coś tu brak chętnych na spotkanie :confused:co jest z wami dziewczyny!Ja liczę że jutro nie będzie padac.A wy co myślicie na ten temat ?/?/?Idę się szykowac bo jak mąż wróci z pracy to jedziemy do przychodni po recepte na mleko mam nadzieje że dostane bo jeszcze nigdy nie prosiłam.
 
reklama
Hej dziewczyny !!
Hmm coś o sobie !! Pracuje na Lotnisku Leeds Bradford (z góry nie polecam) jestem już w Aglii ponad 2 lata obecnie moj facet w pogoni za lepsza pracą no i to wzystko z grubsza.
Będę pisac w miarę możliwości szef nadal nie uważa że powinien traktowac mnie inaczej i średnia ilośc godzin w tygodniu to 42 do 45 i często jestem tak zmeczona ze nie mam ochoty na nic.
Jeszcze małe pytanie obecnie to mój 22 tydzien i mam małe bóle w dolnej części brzucha i przypominają okresowe co powinnam o nich myslec

Pozdrawiam wszystkich :)
 
Do góry