reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

OJ u mnie jest to samo,jak przychodze ze spacerku albo ze sklepu i moj Janusz siedzi przy komputerze,zaraz mu zabieram i sprawdzam co tutaj sie dzieje:-D:-D:-Ddobra ja ide spac, bo wczesnie rano pewnie bede miala pobudke:tak::tak:dobranoc kochane mamuski i do zobaczenia niedlugo pa
 
reklama
Wy to maniaczki BB jestescie :-):-D
Kasia 8118 tez czasem w nocy jak maly poplakuje to wykopuje meza do pokoju obok ale on niechetnie tam idzie ;/
Ja tak sobie siedze i ciesze sie cisza w domu :) wszyscy juz spia tylko ja przy kompie siedze.
Dziewczyny to jak organizujemy te spotkania w polskim klubie? to beda takie polskie play grupy hee dzieciakom dobrze zrobi towarzystwo. a i my sobie pogadamy.
Doris i Syliwa na jakiej zasadzie mozna sie tam spotykac? wynajmuje sie jakas osobna sale? mysliscie ze nie bedzie problemu?
dobranoc, spokojnej nocy mamuski :-D:-)
 
Cz\esc wszystkim ja mieszkam w Batley czyli kolo Bradford i jestem w 31 tygodniu ciazy:) pozdrawiam

Witamy wsrod nas Asienka :-)

Kasiek - mysle, ze to nie bedzie tak prosto z tymi spotkaniami w polskim klubie, to trzeba bedzie pewnie jakos przez miasto zalatwic, umowa najmu, zabawki, osoba za to wszystko odpowiedzialna, nie wiadomo czy jakiegos kursu nie trzeba bedzie zrobic, wiecie jakiego oni tu maja hopla na punkcie bezpieczenstwa dzieci. Wiec kto sie tym zajmie??

A ja z mezem przebrnelam teraz przez sterte zaleglej poczty. Moj mezus ma dziwny zwyczaj nie otwierania poczty od razu, tylko wrzuca ja na polke. A jak juz mu sie zdarzy, ze otworzy to tez nie wypelni druczkow tylko je skladuje. I tak sie zebrala wielka kupa papierow. Jutro zapcham cala skrzynke pocztowa :-)
 
Widze ze forum dziala jak narkotyk:-D, trzeba codziennie kilka razy zajrzec, co?

Witam nowa kolezankie:-), a macie juz imiona?

Dziewczyny moj kochany synek wypil dzis mleczko,:tak::tak::-), ale Aptamil, bede mu podawala, oby tylko nic mu po tym mleku nie bylo.Mowie wam jak jestem szczesliwa, prawie plakalam ze szczescia jak wypil to mleko:-D;-)

Karolina - kiedy ty dokladnie jedziesz?
co my bez ciebie zrobimy na spotkaniach?

Wlasnie dziewczyny co z tym spotkaniem na piwko , umawiamy sie na jaks konkretna date?
 
Ale jestem skopano :-( po noce z moim kochanym synusiem.Niby położyliśmy się spac w trójkę,ale tata uciekł po 15 minutach jak mały zaczął go całowac i powtarzac czesc co minute mu do ucha.Ale miałam z tego ubaw:-D.Mały to straszny całuśnik:-).Ale pózniej nie było już mi do śmiechu bo mały też wstał z łóżka prosto po tacie i chciał się bawic.Jakoś udało mi się go uspic ,ale było ciężko_Oj dawno już nie szedł spac tak pózno jak wczoraj.Wszystko przez to że obudził się o 18.Teraz biega po pokoju jak szalony.Oj sporo on ma w sobie energii.A za oknem ciemno szaro i deszczowo czyli do D...:crazy:
 
kasia1881 czesc Kasiu ja widze,ze Ty bez tego forum to zyc bys nie mogla co?
Ale co tu robic nie?:tak::tak: dobrze ze Krystianek ma tyle energi.To jest super chlopak!!!A moj Fabianek siedzi i oglada teletubisie.Ja to musze normalnie telewizor wylanczac bo go tak interesuje wszystko,ze szok.A to nie dobrze zeby tak siedzial i tylko w telewizor zagladal.


A witam nowa kolerzanke!!!
 
Doris i Syliwa na jakiej zasadzie mozna sie tam spotykac? wynajmuje sie jakas osobna sale? mysliscie ze nie bedzie problemu?
dobranoc, spokojnej nocy mamuski :-D:-)

Kasiek no właśnie mi też się wydaje że to nie takie proste:no::no: My z Dorotą sobie tylko tak gadałyśmy że fajnie by było:-p Jedyne wyjście to udac się albo zadzwonic, bądź wysłac maila do dyrekcji szkoły i zaproponowac coś takiego. Wtedy jedna z nauczycielek może będzie mogła przychodzic a my mogłybyśmy za to płacic.
 
Czesc mamuski!niezle dalyscie czadu wczoraj wieczorem!!!!:-)
Nie moge tak szybko wylaczac komputera bo rano mam tyle do narobienia ze szok!!!:tak:
Kasia.J-ma racje raczej nie bedzie tak latwo o spotkania w polskim klubie.Ale warto sie zorientowac czy cos takiego daloby sie zorganizowac!!:-)
My juz po sniadanku,Ola oglada bajki na mini mini-takze jest spokoj!:tak:Trzeba kawke zrobic i sledzic co sie dzisiaj bedzie tutaj dzialo bo w taka pogode to chyba wzystkie w domu bedziemy siedziec.
Witam nowa kolezanke!!!!:-D
 
Dziendobry wszystkim

Az sie boje ile bede miala do czytania po 2,5 tygodniu nieobecnosci. I ciekawe jak wytrzymam brak internetu :confused:

Sylwia - kupiliscie nowy domek, ze sie przeprowadzacie?

A mnie od rana glowa boli :-(
 
reklama
Do góry