reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny nie odzywałam się bo znowu nie miałam internetu,ale dzisiaj już zostało to zgłoszone do O2 i mają sprawdzic co dzieje się na linii że mamy takie problemy z połączeniem internetowym.Witam nową dziewczynę super że tak dużo nas:-).Może ktoś policzy nas bo jestem ciekawa ile nas dokładnie jest:-p.Jeżeli chodzi o spotkanie to ja zawsze jestem na tak;-) może faktycznie takie spotkania w jakimś budynku to dobry pomysł bo pogoda jest do d..:wściekła/y:.Jak dla mnie to spotkanie raz w tygodniu to fajna sprawa jestem na TAK!Mały dzisiaj marudny taki że szkoda gadac:-(.Ale zjadł dzisiaj całą parówkę i zupę warzywną więc jestem szczęśliwa:tak:.
 
reklama
OLESKA-A kiedy chodzicie na te play group i gdzie??Ja mieszkam na BD12 ale mam auto i bym mogla przyjechacna takie spotkanko:-):-)podaj mi dokladny adres to tez bym tam chodzila:-)Sylwia pewnie tez by poszla ze mna:-):-)
KASIA8118-a ty ten internet masz bezprzewodowy??Boj ja mam taki z 3 i wczoraj tez wogole nie mialam i chyba 3 godziny stracilam na sprawdzaniu,dzisiaj rano raz byl raz nie,ogolnie beznadzieja:crazy::crazy:
 
Fajny pomysl z ta playgroup w polskim klubie :-) Chetnie bym chodzila.

A ja sprawdzilam pogode na BBC i ma nie padac w srode i piatek. Calkiem cieplo i nie za silny wiatr. To w ktory dzien spotkanko? :-)
 
Nie wiem co myślec bo w telefonie stacjonarnym też dziwnie mi szumi może to byc jakiś problem z linią telefoniczną.Najgorsze jest to że słabo znam język angielski mąż tez nie wiele lepiej i ciężko jest załatwiac takie sprawy a jak wzywamy kogoś do pomocy to zawsze trzeba kasę wlepic.Dzisiaj był znajomy informatyk i on zadzwonił do O2 w naszym imieniu oczywiście trzeba było zapłacic za jego czas i za rozmowe telefoniczną która trwała prawie 60min.
 
Ale nuda czemu nikt nic nie pisze jak mam internet:baffled:.Mój mały już wykąpany i siedzi sobie teraz z tatą i ogląda telewizje.Myślę że szybko nie pójdzie dzisiaj spac bo obudził się o 18.
 
reklama
KASIA8118-Co do przedszkoli ,to moj Kuba chodzil do takiego darmowego przy szkole od 3 lat i z zapisaniem nie bylo problemu,zalezy chyba od miejsca :-):-)

KASIA.J-Kuba chyba juz lepiej sie czuje jak na rower poszedl,o tej godzinie:szok::szok:A moi chlopacy juz spia:-):-)Maz w pracy a ja sama siedze i sie nudze:tak::tak::tak:Fajne zdjecie dodalas do swojego profilu:tak:

A co do spotkania mi tez pasuje i sroda i piatek,dostosuje sie do reszty:-)
 
Do góry