reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Niunka ja uzywam wlasnie hippa bo wielu probach roznych mlek to jest najlepsze jak dla nas, po cow and gate maly mial gazy i plakal zmienilam na aptamil i bylo lepiej ale mial policzki takie szorstkie i tez czasem nie chcial pic. w polsce przeszlam na hipp i okazalo sie super. to zalezy od dziecka i tak wlasnie jest ze niektore moze uczulac a drugie juz nie. wieszsz ja to sie strasznie balam tak zmieniac mleka ale wyszlo nam to na dobre.
Dzieki Kasia za inf o egzaminie, ale ja to nie wiem czy ktos sie podejmie zeby mnie nauczyc jezdzic heh :-):rofl2:
 
reklama
Czesc kochane !!! Jestem nowa na forum :) Mam 21 miesieczna coreczke i nastepna dzidzie w drodze :) Pozdrawiam
Witam nowa kolezanke,kolejna Kasie!!!:-D:-DPisz duzo i czesto,:-):-):-)A co do tego nocniczka to ja ci powiem na moim przykladzie.Moj Kuba dopiero wykazal jakies zainteresowanie jak skonczyl 2 lata i moze dwa miesiace ale potem bardzo szybko sie nauczyl po jakis dwoch miesiacach sam super robil:-):-D:tak::tak:Uwazam ze nie ma naciskac ,a twoja corcia jeszcze jest mala,ale probowac mozesz:-):-)


Ale sie dziewczyny rospisalyscie wczoraj:szok::szok::szok:Ja wczoraj nie mialam caly dzien internetu:no::no::-:)-(Z czego bylam bardzo niezadowolona:wściekła/y::wściekła/y:A ciekawa bylam co tutaj sie dzieje:-):-)Ja jestem normalanie uzalezniona :-D:-D:-D

NIUNKA-Sproboj do tego mleka dodac soku,ja tak robie i Dawid pije bo ma troche slodki smak:tak:A jezeli ty mowisz za Szymek ma swedzace plamki,to moze to byc AZs i zwykle mleko nie bedzie dla niego dobre:tak:Ja dodaje tez soczek Cow&Gate do rozcienczania ,mala ilasc ale samk i zapach znika:-):-)

A slyszalyscie o tym chlopcu 4letnimw polsce???Jezu az mi serce stanelo jak to sluchalam,bo Kubus jakis tydzien tymu ,mial to samo-wysoka temp i straszny bol glowy:szok::szok::szok:Cala noc nie spalam bo myslalam o tym:-:)-(

KASIA.J-pozdrow swojego Kubusia i niech szybko zdrowieje:tak::tak:

No wlasnie ,a co z tym spotkaniem??prosze o jakies konkrety:tak::tak:
 
Czesc dziewczyny!Tylko wczoraj mnie nie bylo na forum a tu tyle stron do nadrobienia!!!!
My jestesmy po sniadanku,teraz jakas kawka.Troche mnie dzis boli glowa,nie wiem czy to zmiana cisnienia czy co?:confused:
Dziewczyny niech wasze pociechy wracaja szybko do zdrowia:tak:
A i witam nowa kolezanke i jej coreczke!pozdrawiam:-D
 
doris - o co chodzi z tym chlopcem, bo nie moge nigdzie znalesc na ten temat informacji :-(

jasmina - czekamy na relacje z pierwszego dnia w szkole :-)

Kubus dzis juz lepiej, nie ma goraczki, ale jest oslabiony, odpuscilam mu dzis zabawy. Siedzimy w domku i sluchamy muzyczki.
 
witam witam i o zdrowko maluszkow pytam? :-) Mam nadzieje ze juz lepiej sie babelki czuja?

Kuba pil Cow&Gate, kupowalam juz takie gotowe w kartonikach. Tez byly dobre w smaku. :-)
Dawidkowi kupuje tez w tych malych kartonikach (200ml) mleko Aptamil.Fajna sprawa z tymi kartonikami, jak gdzies jedziesz pach kartonik do torby i nie martwisz sie o wode i takie tam. A z tego co widac po wypowiedziach kazde dziecko ma swoj ulubiony smak :tak:. Niunka wiec sie nie stresuj w koncu jakies mosmakuje i Twojemu Skarbkowi:tak:.

Sluchajcie dzisiaj jest pierwszy dzien Jasminki jak poszla do szkoly. Moj maz to z nerwow dostal rozstroju zoladka no i oczywiscie podtrzymywalam na duchu i Jasminke i mojego Tomka :tak:. Caly czas serce mi wali z nerwow. Jasminka z nerwow to wcale nie sluchala co do niej pani mowi. Teraz siedze w domu i nie wiem co mam robic normalnie pobieglabym po Jasminke:-(.
Juz wczoraj lza mi sie w oku zakrecila jak ubralam ja w to szkolne ubranko. Oj jak ten czas zlecial, juz jest taka duza panna.:tak:.
Bede dzisiaj do Was zagladala w ciagu dnia. Aaaa wlasnie teraz powinnam troche sie pouczyc angielskiego....:baffled:
 
Doris- no to teraz sprobuje twoje recepty, dodam soczku:-), moze sie skusi.
Kasiek 83 - jak nie poskutkuje Doris sposob to bede probowala Hippa. Musze wszystko wyrobowac bo mnie jeszcze troche cholera strzeli z tymi mlekami:wściekła/y:

Jasminka - trzymamy kciuki za pierwszy dzionek :-);-) i czekamy na relacje!
 
Cześć dziewczynki. U nas dzień troszkę smuteczkami przepełniony. Moja Mama dzisiaj wyjeżdża i bardzo nam smutno z tego powodu. No ale jest i radość. Wczoraj przedyskutowałam z Misiem pewne sprawy i 31 lipca jadę do Polski z małą. Za tydziń w czwartek w Machesterze mamy spotkanie w sprawie paszportu i mam nadzieje,że do tego czasu będe już paszport miała. Zostaniemy tam do chrztu czyli ok 6 tygodni. Nie moge się doczekać:-):-)
Kasia razem możemy sie na to prawo jazdy zapisać. Sylwi mąż uczy jeździć więc może się podejmie. Może Sylwi uda się załatwić,że nie będzie na nas krzyczał :-).
Kasia j chetnie skorzystam z testów, ale ponieważ mam koleżankę, która mi może dac swoje, więc może Kasia chciałaby skorzystać z twoich. Trzeba się dzielić...
 
cfcgirl - jasne.... :-) ja wyjezdzam 12, wiec fajnie by bylo sie spotkac przed moim wyjazdem, bo mnie nie bedzie okolo miesiaca

jasmina - sliczne dzieciaczki

Zrobilam dzis na obiadek kapusniak i wyszedl mi super kwasny i lekko pikantny - idealny. Musialam sie pochwalic :-)
 
reklama
kasia j. - brawo za kapusniak. A dlugo gotujesz kapusniak? Kiedys w Polsce robilam i juz nie pamietam jak sie dlugo gotuje.

Normalnie nie wiem co ze soba zrobic.....
Ide pozmywam naczynia i wypije kawe :rolleyes:
 
Do góry