reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Karolina55 - Jak sie czuje dzis Syncio?? ustapila juz goraczka??
Karolcia juz niedlugo wkleje zdjecia odrazu tylko jak znajde czas po porodzie i wroce do domciu to zamieszcze zdjecie;-) Swojej Kruszynki nie martwcie sie .Staram sie aktywnie informowac Was o Swoim samopoczuciu ale nie zawsze mam czas..:-(

Kamalaodz- Witam .Gratuluje zafasolkowania.Dbaj o Siebie teraz bo nie tylko o Siebie dbasz ale takze i o Dzidzie.;-):tak: Tak jak juz Yowka Ci napsiala ..Anglicy nie traktuja ciazy jak choroby w Pl jest duzo wiecej badan i scanow. Ja bedac prawie cala ciaze w Uk mialam tylko raz badanie Usg w 23 tygodniu a teraz jestem w 38 prawie 39 i nie mialam i nie bede miec juz usg:no:. a ost. wizyte w szpitalu z lekarzem mialam w 32 tygodniu o ile sie nie myle.i od tamtej pory juz nie mam. Uk rozni sie bardzo jesli chodzi o opieke, trzeba sie przyzwyczaic i pogodzic z tym:crazy:. Ale krzywdy tez nie pozwola Ci zrobic i nie zrobia.

Niunka19-82 -Wielkie Dzieki ze tak sie troszczycie o Mnie :tak:To jest bardzo mile i fajne lubie wchodzic po jakims czasie nie odzywania sie wtedy widze ze oho chyba juz urodzilam ..hehe a Ja dalej w calosci.:-D:tak: Kochana skurcze przepowiadajace sa, boliki, pobolewania sa:tak: i to czesto nawet takie ze nie moge konczynia dolna ruszyc :no::confused2:..ale wszystko mija. i nic nie jest regularne..:eek::-(nistety. Duzo mam symptomow porodu ale jako tako porodu nie ma :dull::happy2:

Yowka- Jak sie czujesz Kochana??Nie mam dosyc bo to jest bardzo mile i symaptyczne. Milo Mi strasznie jak czytam co piszecie..;-):tak: a teraz mozecie sie spodziewac bo i Ja czuje sie inaczej z dnia na dzien jeszcze ten wymaz kto wie kiedy to bedzie?...:rofl2::rofl2::rofl2:
paaa
 
reklama
Buziaczku czuje sie oki fizycznie...psychicznie moze ciut gorzej...ale to czasem dopada mnie depresja z braku zajecia konkretnego...chce juz strasznie dzidzie przynajmniej czas bedzie wypelniony i nie bedzie tego dreczacego oczekiwania..achhh.....Tak Tobie zazdroszcze,ze to juz lada moment:tak::tak::tak:.Naprawde myslalam,ze moga Cie juz draznic takie ciagle nasze komentarze i przypuszczenia..ale jak nie to oki...nadal bedziemy snuc domysly jak Cie nie bedzie :rofl2::-D...Udanego rozwiazania i koniecznie musisz wszystko opisac jak juz bedziesz mogla.Buziaczki
 
Buziaczku czuje sie oki fizycznie...psychicznie moze ciut gorzej...ale to czasem dopada mnie depresja z braku zajecia konkretnego...chce juz strasznie dzidzie przynajmniej czas bedzie wypelniony i nie bedzie tego dreczacego oczekiwania..achhh.....Tak Tobie zazdroszcze,ze to juz lada moment:tak::tak::tak:.Naprawde myslalam,ze moga Cie juz draznic takie ciagle nasze komentarze i przypuszczenia..ale jak nie to oki...nadal bedziemy snuc domysly jak Cie nie bedzie :rofl2::-D...Udanego rozwiazania i koniecznie musisz wszystko opisac jak juz bedziesz mogla.Buziaczki

To dobrze ze fizycznie Ok, a z psychika to i u Mnie roznie bywa..czasem mam takie dziwne naloty zlosci lub dola bez przyczyny cos Mi sie tam ubzdura i jestem zla...ale to chyba wina burzy hormonow w ciazy tak sobie tlumacze ;-):tak::zawstydzona/y:
Radze Ci przejsc sie na spacerek i pomyslec pozytywnie, a moze jakies zakupy poprawia Ci humorek, lub bukiet kwiatkow - bo Ja kocham zakupy i kwiatki :-D:-p heh .
Tez juz sie nie moge doczekac tego mementu(gdy juz bedzie) - bede miala co robic z Mala i przy Malej - super ze bede mogla jej poswiecic swoj czas...ktorego w tej chwili mam za duzo i poswiecam go BB.
Napewno napisze i opisze ze szczegolami co i jak jak tylko juz bede po i bede miala chwilke czasu, wkleje zdjecia :-) bedziecie na bierzaco. he he
pozdrawiam jak cos jestem obecna gdzies na bb.:rofl2:
ide cos zjesc...:crazy:
 
Laseczki - wiecie co wlasnie zadzwonil M i powiedzial ze Tesciowie wlasnie pojechali po wozek dla Naszej Niuni :-Di maja przyjechac i go przywiesc niedlugo :-p:-)juz sie nie moge doczekac:rofl2::rofl2: bo nie wiem jaki, jaki kolor i wogule..strasznie jestem ciekawa:happy2::-p juz sie nie moge doczekac..by go zobaczyc moze jak ujrze- wozek to sie ruszy malenka? :rofl2::-D;-):-):rofl2::happy2: obyyy:rofl2::-p a mielismy z Nimi jechac w niedziele wybrac Sobie to stwerdzili ze niespodzianka bedzie lepsza..:-D;-):biggrin2:a Ja na niespodzianki reaguje bardzo emocjonalnie i mogloby sie to zakonczyc porodem ...:biggrin2::blink:jakbym nie wiedziala ..ale juz wiem :sorry2::errr:wiec sie pewnie juz nie ruszy ..:no2::sad::rolleyes2::surprised::realmad:szkodaaaa ahh:oo2:
 
Buziaczek
ladny prezencik od tesciow.:-) my tez dostalismy wozek od tescikow, a od moich rodzicow komplet bebli ten ktory stoi w naszym pokoiku( wkleilam fotke wczesniej).
Swoja droga mam dzis caly dzionek jakies dziwne pobolewania , jakby przeszywajacy bol w dole.:szok: nie wiem co to bedzie jak zaczne rodzic. co to bedzie za bol? Maly pewnie sie wierci i to norma , ale boli jak diabli.

Buziaczek jak bedziesz miala juz pojadz to rob fotke i wklejaj.
 
Ale masz super tesciów..tylko pozazdroscic.Moi to nawet nie pytaja jak tu nam jest, jak sie czuje a co dopiero spelnienie w roli dziadkow...wrrr...tylko patrza aby im cos wyslac:wściekła/y:..dobrze,ze na moich rodzicow zawsze moge liczyc..mama tez juz z tata wpadli w wir zakupow dla naszego synka.Tez chcieli wozio kupic ale zdecydowalam,ze kupie tu a oni dadza mi pozniej pieniazki ... a tesciowie pewnie nawet sie nie pojawia u nas nigdy..nawet jak maluch sie urodzi-chyba,ze cala podroz bysmy im zasponsorowali i jeszcze kieszonkowe wyslali to kto wie...ech...nie trafilo mi sie i tyle:sick:
Wsciekam sie bo ten znajomy dalej tu mieszka i nyby udaje,ze czegos szuka ale jak go pytam "i jak tam z mieszkaniem?" to odpowiedzi jego sa,ze to mu sie nie podobalo tamto mu sie nie podobalo,tu za drogo,tu za daleko,tu nie mily landlord...szlag mnie juz trafia..ale mam dzis nastroj..
 
reklama
Super pojazd
sama mam taki dokladnie identyczny i nawet kolor taki sam:-D,tylko ze kupowalismy jakiesc 4 miesiace temu i za 260f. ponoc dobra firma i konkretna. Zobaczymy jak sie sprawdzi
papa
 
Do góry