reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

AGAAM-szczesliwej podrozy i trzymam kciuki zebys szybko suknie znalazla :)

MARTA-ale Ty masz fajnie z mezem :)maz na medal :)

GRAZIUL-zdrowka dla Was :)

SYLWIA-ale z ciebie twarda mama :)a swojej droga Olivia musila smiesznie wygladac z tymi wszystkimi zabawkami,jak ona sobie poradzila ?

Wiecie co moj genialny Kuba dzisiaj zrobil?biegal z Davidkiem na trawie jak czekalismy na autobus i sie wytarzal w gow...... ,jak ja zobaczylam jego spodnie to myslalm ze umre.....,ja tak nie cierpie smrodu kupy,a on mial cale nogawki w tym .......Ja myslalm ze go udusze,az pptem mialam wyrzuty sumienia ze tak na Niego nakrzyczalam ,ale troche emocje mnie poniosly....Bo wkoncu on juz jest duzy chlopak,ale chyba pechowy...Na szczescie mial szkolne spodnie na przebranie,bo wczesniej bylismy na basenie ach te dzieciaki
 
reklama
Graziulxxx no niestety ale będziesz musiała to wszystko dla małego zmieścic do swojej torby podręcznej.Przynajmniej do momętu przejścia bramki jak już przejdziesz to możesz sobie to wszystko wyciągnąc i wsadzic do jakiegoś woreczka czy jak tam Ci wygodnie.A w samolocie przecież bagaż masz nad swoją głową więc to nie powinien byc problem a jak wolisz to możesz podręczny wsunąc pod nogi pod siedzenie jeśli oczywiście nie będzie zbyt duży i się zmieści.Dasz radę kochana przecież lecisz razem z A.

Agaam życzę Ci spokojnej podróży i oby wszystko poszło tak jak sobie wymarzyłaś i zaplanowałaś.

Marta1979 to romantyk z twojego mężusia.Super są takie niespodzianki.

Doris78 oj uśmiała,m się z twojego Kuby.Oj te chłopaki zawsze coś wymyślą żeby nie było nam nudno.
 
Ostatnia edycja:
Graziul dokładnie tak jak Kasia mówi możesz upchnąć pod siedzenie:tak: Ja leciałam sama jak Marcel miał 8 miesięcy, Ty będziesz z A, dacie radę;-)

Doris łooooo matko:szok::szok: A Olivia to najpierw tą barbie odłożyła i potem chwyciła po zabawce do kazdej rączki:sorry:

Agaam szerokiej drogi, udanego urlopu no i przede wszystkim żeby wszystko poszło tak jak powinno w tym najważniejszym dniu:-)

Marta tak bez okazji mąż Cię zabrał? Miło:tak: Pewnie musiałas potańczyc na rurze w zamian:-D
 
hej wam
u nas ostatnio chorobowo,Nelka wymiotuje i goraczka 40 stopni:/ ja wczoraj od mezulka kwiatki dostalam a w sobote idziemy do chinskiej bo wczoraj mialam imieniny co prawda moj nie obchodzi imienin ale ja stwierdzilam ze obchodze i mamy swietowac:-)
wogole znalazlam jakas nowa fryzjerke polska duzo tansza od Goski,to zona kolegi z pracy mojego L i chyba w przyszlym tygodniu sie wybiore sprawdzic co to za kobitka:tak:bo w wyniku eksperymentow z farbami mam na glowie cos podobnego do moich naturalnych z jakims zoltawym odrostem:wściekła/y:poza tym mamy teraz maly dylemat czy jechac do tego blackpool bo mama jednak nie moze przyjechac, wiec ja troche sie obawiam bo nie chce zeby skonczylo sie tak ze wiekszosc urlopu spedze w hotelu z dziecmi bo np bedzie brzydka pogoda:no:
martaspoznione zyczenia imieninowe 100 lat :-D
 
Hej laseczki niby deszczowo w ostatnich dniach ale trzeba przyznac że ciepło.Ja przynajmniej nie narzekam.
U mnie chwila ciszy Oli śpi a Krystian maluje a obiadek już wstawiony.Zaraz uciekam myc włosy.

mo25..no faktycznie coś ostatnio mało Ciebie widac na forum.Szkoda że mama nie może przyjechac.My tez mamy dylemat co do wakacji bo mój Oli potworny uciekinier i jakoś odechciewa mi się wczasów jak sobie wyobrażę jak biegam zanim po plaży.

No i wena się skończyła bo nawet nie ma komu odpisywac bo nikt nie piszę a szkoda...
 
Hej, moze i ja sie zmobilizuje do aktywnego bycia tutaj:)

Podczytuje was juz dluzszy czas ale cos sie nie moge sie dolaczyc do tematu, bo tyle piszecie:)

Pozdrawiam mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona!
 
hej hej
Dzis pogoda jednak fajna .Wlasnie wrocilismy ze spacerku ,pozniej jeszcze G.skoczy na spotkanie w nowej szkole Dominika .Niby dzis G.ma wolne ,ale pozytek sredni z niego w domu :dry:.Zapomnialam jeszcze napisac ze zapraszam na jutro na godz.12 badz jakos tak :sorry2:.
Doris - ale sie usmialam z Twojego Kuby ,dobrze ze mieliscie te drugie spodnie ,bo inaczej co bys zrobila ?:-D
Marta - a wiec to imieninowa niespodzianka ,wszystkiego najlepszego .
M0205 -Tobie rowniez wszystkiego najlepszego .
WerkaMirek - nie czaj sie tak tylko pisz ,a szybko sie wkrecisz .
 
Renuska ja w zeszłym roku na zakończenie kupiłam wszystkim babeczką z przedszkola bombonierki.Ale w sumie nie wiem jak inni rodzice bo jakoś nie zwróciłam na to uwagi.

WerkaMirek trzeba pisac a nie podgladac.A do naszego grona już dawno zostałaś przyjęta.

Mam kilka voucherów od Renuski jak któraś chętna to proszę pisac na pw.
 
reklama
ja dzis od samego rana walczę z kupkami majeczki. Strasznie ją czysci i nie wiem co mam tym zrobić. Romi kupki bardzo zółte o konsystencji startego jabłuszka :( Jak była noworodkiem to takie robila :/
kto jutro chce sie ze mną zabrać do renuśki na kawkę? Pisać - chętnie zabiorę:)
WeraMirak - Ty Kochana więcej się udzielaj :) a przyjęta to juz jesteś od dawna tak jak napisała kasia :)
buziaki
 
Do góry