reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Marta - jak bylam mala, moja babcia zawsze mi biegunke leczyla "suszonymi jagodami", tak jak pisala tu jedna z dziewczyn. Moczyla je w kubku cieplej wody, i potem to musialam wypic...


Na goraczke polecam patyki malin gotujesz je w garnku... Albo dla starszaka ciepla kapusta pluca obkladasz. Dzieki tym banalnym sposobom nigdy nie bylam szpicowana antybiotykami...
A w przedszkolu nie oposcilam ani jednego dnia, chodzilam jak zolnierz:-D:-D
Tych sposobow jest duzo. Tylko ze tutaj niestety ma sie ograniczenia...Bo gdzie tych patykow suchych urwac... Lasow konkretnych nie ma

domi85 mieszkam niedaleko Hallmarku, i szkoly:))
 
reklama
Hejka
a my w domku.Byłam w pracy na 3godz i tak czas zleciał.a tak ogólnie to nudyyyyy
Graziulka a po co ci paszport???Przeciez mozesz jechać na dowód.a płacić kolejny raz to wydaje mi sie bezsennsu.
Marta I jak malutkiej przeszło????ja tez amelce podaje probiotyki:tak:moze faktycznie ma to coś wspólnego z ząbkami
Domi witamy po przerwie:-)
 
hejka
u mnie wreszcie 5 min ciszy,bo Maja zasnela na dluzsza drzenke a pawelek na gorze.jejku dzisiaj zrobila mi pobudke o 3.15 i do 5 byla bardzo wesola,a ja padam na twarz teraz.zeszlam z nia do salonu a pozniej jak zasnela to juz mi sie nie chcialo isc na gore i polozylam sie na dole,zmarzlam bo przykrylam sie cieniutkim kocem i caly dzien przez to chyba jakaz zamulona jestem.
renuska-sorki ze nie dotarlam,ale ja nie mam sily na noszenie jej znow 3 godz jak by plakala.
kasia-widzisz juz teraz masz transport jak u mnie bedzie kawka:-D
marta-jeszcze raz dzieki za checi ale sama widzialas co byla u Sylwii
sylwia-dam znac jak moj wroci z roboty,bo nie wiem czy wyrazi chcec na jeszcze jedna rzecz w ogrodzie:-Dbo wczoraj dostal piaskownice,a moj jeszcze kupil gazebo czy jak to sie nazywa takie 3x3:szok:nie wiem po co,ale niech ma.
graziul-no wlasnie,czemu ty na dowod nie mozesz leciec??ja jak bede w pl to Majeczce tez dowod wyrobie,bo na 5 lat wazny i chyba 30 zl kosztuje,a po paszport jezdzic co roku to przesada.
jstysiak-u nas tez nudy,pomimo tego ze prasowanie wysypuje sie juz z szafy:-D:-Di ogolnie chata wymaga generalnego sprzatania bo gosci juz za miesiac przyjada:szok:
domi-witamy,witamy :-)
doris-moze i my sie gdzies wybierzemy,ale nie wiem bo juz 4 tyg jedziemy do tego kosciola co chrzest ma byc i jakos nigdy nam sie nie chce wstac i wyszykowac:szok:ale moze ten Flamingoland odwiedzimy,byl ktos??
marta-pisz jak sie sprawy maja z Majeczka:tak:ja dalam swojej kaszke wczoraj taka gesta,zeby lyzeczka jadla,a dzisiaj mi sie skupczyla na zielono i nie wiem czy to od tego:crazy::baffled:
ide napic sie juz 3 kawy bo zaraz przysne i dzieci beda musialy same soba sie zajac
co wy na to zeby mnie odwiedzic w przyszly tydz z racji tego ze ja z moim malym dzikusem nie moge sie ruszyc nigdzie.albo jakies kulki w halifaxie:-D:-D
 
Hej:)

My już po kawce u Renuski. Obiad zjedzony i zaraz będę musiała pojechać do Doroty po Marcela bo ten oczywiście nigdy nie odpuści:baffled:

Renuska dzięki wielkie. Kanapy super wygodne i ładne przedewszystkiem:-D

Kasia8118 znalazłam takie coś Jak wyrobić dowód osobisty dla dziecka / Formalności / Mama i dziecko / Strona główna - Polkadot.pl
tu nic nie wspominają o meldunku dziecka więc może nie trzeba?

Żaneta to daj od razu znać bo może będzie inna chętna a ja nie chcę trzymać babki zbyt długo w niepewności;-)

WerkaiMirek a pracujesz czy już w domku oczekujesz na maluszka??

Graziul współczuję:sorry: Myślę że jak pojedziesz drugi raz to z miejsca zrobią Ci tą zjazdówkę. Mojej Olivii zrobili roczny paszport w pół godziny:-D
 
Czesc :)

RENUSKA-ja tez dziekuje za kawke i pogaduchy:)

ZANETA-my bylismy w zeszlym roku w Flamingoland,fajnie tam jest ,to jest male zoo polaczone z karuzelami :)wiec i mozna troche pojezdzic i troche poptrzec na zwierzatka :)

GRAZIUL-no to niezle Cie zalatwili :(tez bym pewnie sie niezle zdenerwowala....ale dobrze zrozumialam ,ze teraz paszporty robia na 3 miesiace??jaki to ma sens?
 
hejka ,mam chwileczke wolnego czasu dopiero teraz .Dziewczyny dzieki na odwiedziny !
Pogoda na wiecor jak zwykle sie wyrabia ,a wdzien to grrr :crazy:.Jasmina cos kupki nie moze zrobic i widac ze ja brzuszek boli ,bidulka moja kochana .Ja przez pol dnia szukalam okularow ,bo ja to tak lubie polozyc gdzies i zapomniec gdzie ,ale dzis to juz nie mialam pomyslu co z nimi zrobilam ,a okazalo sie ze G.schowal je razem z papierami do szuflady .
Graziul - ale cie urzadzili ,glowa mala .
Zaneta - ja chetnie bym Ciebie odwiedzila ,ale dopiero jak Dominik bedzie miala wolne .
Sylwia - Olivka zostawila torebke ,ma ja Kasia .
wlasnie rozmawialam z siostra i przyleci do mnie w sierpniu ,jupppppi :-)
 
Witam.
U mnie ciężka noc była Oli co chwilę się budził i płakał.Nie mam pojęcia co mu było bo nic szczególnego nie jadł gorączki tez nie maił.Jedyne co mi przychodzi do głowy to ze może to ospa bo strasznie się drapał i ma kilka kropek na ciele.Ale pewności nie mam żadnej bo on ma egzemę więc zawsze coś mam na ciele.No nic będę obserwowac.

Marta1979 jeszcze raz dzięki że zabrałaś mnie do Renuski bo w pogoda była kiepska i pewnie cały dzień kisiła bym się w chałupie.

A ja wczoraj jak wróciłam do domu to czułam się okropnie
już w samochodzie jak jechałam z Martą to myślałam ze wymiotuję .Nie wiem co mi było ale modliłam się żeby znalesc się w domu.

sylwia.m ja osobiście jeszcze nie pytałam się w urzędzie co jest potrzebne do wyrobienia tego dowodu tylko przekazałam Ci to co powiedziała mi moja koleżanka która wyrabiała całkiem niedawno swojej córce.Nie wiem ile w tym prawdy więc nie będę się sprzeczac.Mi to bez różnicy bo moje dzieci i tak są zameldowane w Pl.
Zapraszam po odbiór torebki hi hi.

Graziulxxx i jak tam u was ze zdrówkiem?

Renuska dzięki za gościnę i wam laseczki za miłe ploty.
 
reklama
Kasia8118 zanim ja się zorientowałam że Olivia ma ospę to miała kilka takich bardzo niespokojnych nocy. Właśnie płakała i drapała się:eek:
Ja poszukałam informacji o tym dowodzie bo wcześniej nie wiedziałam że jest taka możliwość i byłam ciekawa czy moje dzieci miałyby szansę na taki dowód skoro nie mają meldunku. Szkoda, że nie wiedziałam o tym rok temu jak byłam w Polsce.:-(
 
Do góry