reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam w ten niedzielny poranek.
Ja z chłopakami od 7 na nogach także dali mi godzinkę dłużej pospac.Zawsze coś.
Pogoda za oknem jak na razie kiepska także planów brak.Czekam aż R wstanie to mam nadzieje gdzieś ruszymy.

Monia22310 ja mieszkam na bd2 Eccleshill już prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona.Ale każda dzielnica ma swoje lepsze i gorsze części.A co się stało że C chce się starac o dom socjalny?Pamiętam że jak byłaś u mnie w ciąży to twój C raczej był przeciwny.I twierdził ze lepiej wziąsc wynając prywatnie i postarac się o housing benefit.
Jak chcesz to zalogujcie się na openmoves.co.uk tam co środę możesz zabidowc dwie pozycje.

Marta1979 a Ty mieszkasz gdzieś blisko Wibsey parku?
 
reklama
Graziulxxx kurujcie się bo do wyjazdu już dużo nie zostało.

Agaam ależ z Ciebie gorąca babko skoro Ci się piersi palą.I co smakowały mężowi?Musze mojemu takie zaserwowac.Podaj przepis proszę.
 
czesc .Alez optymistyczna pogoda ,zaraz sobie chyba strzele w leb .Wczoraj nudy ,dzis zobaczymy ,moze znajomi do nas wpadna na kawke i ciacho .Jasminie przebija sie drugi zabek wiec jest strasznie marudna ,dominik na swoich dopalaczach (nie wiem jakich ,ale tez chetnie bym skorzystala ).
Graziul -zdrowka z calego serducha !!
Kasia - odkad dominik poszedl to przedszkola to my tez ranne ptaszki ,nie wazne czy poniedzialek czy sobota ,6-7 rano pobudka :dry:
agaam - to juz za trzy dni lecicie :szok:Ja przez ta pogode absolutnie nie czuje ze jest lato,bo jest :confused:
Marta - zapraszam ,Zaneta tez chciala przyjechac to mozecie sie zgadac i razem mnie odwiedzic .
Zaneta -jak Marta sie zgodzi to zalatwilam Ci transport :-D
Monia - ja nie pomoge niestety .
Dobra ,wiem ze weekend ,ze niedziela ,ze len ,ale pisac pisac .
 
czesckobietki ja sie nie odzywam bo mi Natalka wcale nie spi tzn tylko po 5 minutek i tyle dobrze ze jaskos w nocy jest oki a mam jeszcze pytanko jak sie nazywa ten proszek na zeby pozniej nadrobie zaleglosci bo jmuz placze
 
PISAC !
Taka piekna pogoda a ja uziemiona ,wyskocztylam tylko po chleb i takie tam z Dominikiem bo ma dzis wolne ,a teraz siedzimy w domu .Czekam na te sofy i normalnie zaraz chyba zniose jajko ,bo co auto przejedzie to ja juz przy oknie stoje .A najbardziej to mi zal ze sloneczko pieknie swieci ,pozostaje mi tylko ogrodek ,ale dobre i to .
to kto sie do mnie wybiera ,odpowiada wam czwartek ?Ja w sumie caly tydzien mam wolny ,nie mam nic do muszenia .
Tynia - Kasia napisala Ci juz co to za proszek ,Jasminie pomaga wiec polecam .A tak ja te zabki mecza ze jesli Natalka faktycznie zabkuje to wiem co czujesz .
 
Hej:)
My korzystamy z pogody bo jutro podobno znów ma padać:wściekła/y: i od rana na ogrodzie siedzimy:tak: W ramach czystek w zamrażalniku na obiad mieliśmy ziemniaki z bigosem. Mój mąż na diecie to dla nas zostanie też na jutro:-p Jak ja lubię jak nie muszę gotować:-D

Renuska przyjechały sofy? Ja też chętnie wpadnę na kawkę chociaż vouchery już mam bo mó R dostał od jakiejś kursantki;-) Będziemy miały okazję sprawdzić czy sofy wygodne.

Marta1979 smoczka nie znalazłam:szok: Musi być gdzieś głęboko w zabawkach ukryty.
 
hej Wam;-)
U nas dalej chorobowo ,wiec nie m za bartdzo o czym pisac:-(
Maly nam tak bar kaszlal w nocy z sob na niedz,ze wczoraj nie czekajac pojechalismy z samego rana znow do tego walk in cetre.na szczescie ludzi wcale nie bylo i przemily pan doktor nas szybko przyjal:happy2:
Osluchowo wsz czysci a ten uporczywy kaszel to z powodu duzego przeziebienia:tak:
wiec kurujemy sie wszyscy bo zostalo nam 2 tyg do wyjazdu;-)
Dzis wzielam dzieci na spacer bo juz ponad tydz w domu to poprostu koszmar:eek:
RENUSKA- ja bardzo bym chciala Cie odwiedzic ...ale my jesz zarazamy to raz a dwa musialabym znow Nati szpikowac tableta bo nie dala by rady w podrozy ,a szkoda mi jej bo dop antyb skonczyla brac:-( a bylabys tak kochana i wyslala mi vouchera poczta:confused::zawstydzona/y: bylabym bar.bar. wdzieczna:tak::happy2:
zmykam bo jestem wykoinczona
 
hejka
ja dzisiaj od rana bylam na zakupach i dzieki renusce obkupilam moje dzieci od stop po same glowy:-Di mi wpadlo pare majtoszkow ,bo nie dosc ze byla obnizka cen to jeszcze 40 % znizki,wiec prawie za darmo byly:-D:-Dw sobote jeszcze raz smigniemy to dokupie sobie staniczkow bo na dzisiaj juz mialam dosyc jak maja plakala i musialam ja trzymac a pawelek jezdzil wozkiem po calym sklepie:wściekła/y:do tego jeszcze mamy przykre wiesci z pl,bo A babcia bardzo chora,nie dosc ze ma juz 86 lat,cukrzyce,jedna noge amputowana to teraz lezy na oiom-ie bo zapalenie pluc ma:-(
emilka,marta-bardzo milo bylo was poznac:-)
sylwia-a jaka diete mezus stosuje??ma juz cos na minusie??
graziul-zdrowka dla was:-)
renuska-chyba szybko te sofy wam przyszly,bo zazwyczaj sie czeka ok 10 tyg:eek:
mnie cos gardlo znow boli,pewnie sbie zaprawilam zimnym piwkiem i od nowa bedzie przechlapane:wściekła/y:Pawelek wlasnie zaklada wszystkie 14 pat majtow ,bo tyle sobie wybral:szok::szok:znaczy sie wybral sobie ze 100,ale tylko 2 paczki mu wzielam:-Dkurde musze sie zabrac za poszukiwania sukienki dla Majeczki na chrzciny:tak:
 
reklama
Czesc

RENUSKA-ja tez moge wpasc ,jesli siostra mnie zabierze :)

MARTA1979-nie wywiozla Ciebie znowu nawigacja? :)

Ja wogole nie czuje ze to jest lato :( pogoda do bani :(przeraza mnie to ze bedziemy tutaj clae lato :(
 
Do góry