reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc ,ja tylko na chwile bo jeszcze w pizamie jestem :zawstydzona/y:.Sofy rewelacja ,wczoraj w ogole nie nosilam Jasminy na rekach tylko siedzialysmy na sofie .Dzieci juz zdazyly ochrzcic ,dominik wyglupial sie i rozgniutl piernika na jednej ,a jasmina wytracila mi miseczke z kaszka na druga i jest git ,po prostu bezstresowo wzielam szmatke i ztarlam :-D.
Zaneta - ciesze sie ze sie obkupilas ,nerwy oczywiscie tez musza byc ,bo jakze by inaczej przy dzieciakach ;-)
I co z ta pogoda ?? Aaa Jasminka ma juz drugiego zabka :tak:,ale maruda od nowa ,znowu nie chce otworzyc buzki jak ja karmie .
 
reklama
Czesc Wszystkim:-)
My juz na nogach od 6;30:szok: ehhh ale mimo wczesnej pobudki calkiem niezle funkcjonuje:-D Ale to moze dlatego ze dzis bedzie znow napiety dzien bo jak mialabym mulic przez caly dzien to pewnie jeszcze lezalabym w lozku:zawstydzona/y:
Dzis przychodzi Gosia fryzjerka i wloski bede miala zrobione:tak: Juz czekam z utesknieniem bo odrosty sa nie male:tak:

Renuska i jak sofy?? wygodne? jak wroce to sie wprosze na kawke wybrobowac:-p
Doris mnie tez ta pogoda doluje mam tylko nadzieje ze chociaz w Pl bedziemy mogli troszke skorzystac:tak:
Zanetka ja tez ostatnio zaszalalam z tymi voucherami:-p Oby z gardla nic wiecej sie nie rozwinelo:tak:Zdrowka:tak::tak:
Graziul Wy to sie macie z tymi chorobskami:-( Zdrowka dla Eryczka:tak: A dla Ciebie duzo sily zeby przertwac ten chorobowy okres:tak:
Sylwiam oj tak ja wczoraj tez na ogrodzie troche posiedzialam:-p:-D
Tynia myslisz ze Natalce juz na zabki sie zbiera:szok:

Dobra Ide wstawiac wode na kawke bo dzis z Asiunia robimy sie na Bostwo:-D
 
hej kobitki:)

Ja tez na chwile bo normalnie leb mi peka od wczoraj i jestem wykonczona tymi chorobami dzieci (( teraz jesz maz chory ,wiec umierajacy:((

i pogoda do bani .....wiec marudze jak stara baba:((
mam pytanko-jak to jest jak sie leci tylko z bagazem podrecznym a musze wziasc mleko dla maleego i pampersa i chusteczki???? gdzie mam to wsz trzymac? bo ja sie str stresuje tym wsz jak dam rade w podrozy ,nigdy wczesniej z tak malym dzieckiem nie lecielismy
MARTA- i co bylas u dentysty??dzieki za odp w sprawie wozka:))uspokoilas mnie
aGAAM- ja tez juz umoiwlam sie z fryzjerem i na paznokcie po niedzieli,mam nadz ze beda wsz zdrowi bo narazie to siedze jak wiezien:((
RENUSKA- sliczne sa te Twoje sofy:)) tez sobie chce takie sprawic..moze niedlugo:))
 
Witam.
graziulxxx małemu nie przysługuje bagaż więc mleko i pampersy musisz miec w swoim bagażu podręcznym niestety.Kurujcie się co mnie jeszcze przed wyjazdem odwiedzicie.A gdzie umówiłaś się na paznokcie jeśli można wiedziec?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki
Ja to ostanio padam na twarz,nic nie robie a spała bym całymi dniami ,a tak ogólnie to kicha nic sie niechce.
Renuska Kochana ja chetnie bym wpadła na ogledziny twojego wypoczynku ale nie wiem czy bym na nim nie odpadła na jakąś godz:-D:-D:zawstydzona/y:.ale tak na powaznie mi jedynie by jutro pasowało,bo w czwartek ide do pracy ,w piatek tez a potem przylatuje do mnie kuzynostwo miska:tak:na 3tyg.
Graziul Mozesz miec pampki,chusteczki ,bzdety dla małego:tak:tylko jak biezesz mu mlaczko to 150ml wody w butelce i musi być spakowana do woreczka foliowego.a jak bedziesz poterzebować ciepłej wody to obsługa ci doleje:tak:a jezeli bierzesz kosmetyki typu mascara,podkład,pomadki,błyszczyk to tez wszysko do worka.bo ja ostatnio jak leciałm to miałm tusz nowiutki to poszło do kubła.:wściekła/y:a zapalniczkę mi zostawili:baffled:
oki zmykam miskowi obiadek przygotować
 
hej dziewczyny :) ja w koncu troche odsapneam bo od rana straszny kolowrotek mam:D wczoraj mój M zrobi mi niespodziankę kupil kwaty i zaprosi do restauracji na kolację :) byo bardzo sypmatycznie :D Majeczka nadal marudna a ząbka ani śladu :(
Renuska - no mam nadzieję ze zobaczę w czwartek sofy :) Gratki dla Jaśminki drugiego ząbka
Agaam - spakowane walizki? jak amopoczucie przed wylotem?
sylwia - smoczek sie znalazl :D dzieki ze poczynilas poszukiwania :)
doris - nawigacja tym razem poprowadzila mnie dobrze:)
zaneta - odezwij sie to sie umówimy na wycieczkę do Renuski - jak chcesz oczywiscie :):-)
 
Hej:)
Ja jestem właśnie po pierwszej histerii sklepowej ze strony mojej małej córeczki. Musieliśmy wyskoczyć do asdy living po jedną rzecz i ona oczywiście do zabawek. Marcelowi wzięłam mały motorek i dla niej też wybrałam jakąś tanią zabaweczkę ale jej nie pasowało. Najpierw wzięła sobie wielkie pudło z barbie za 40Ł:szok: a potem inna lalkę w jedną łapę i fotelik w drugą:szok: Oczywiście jak chciałam jej zabrać to zaczęła się awantura łącznie z kładzeniem się na podłogę:-D i tym sposobem gwiazda nie dostała nic!!!:-p:-D Marcel był grzeczny i motorek dostał:tak:


Graziul zdrówka dla Twojej rodzinki i duuuuuuużo siły dla Ciebie;-) Dla dziecka możesz wziąć co chcesz co najwyżej każą Ci popróbować:tak:

Renuska gratulujemy kolejnego zębulka:-)
 
agaam - i jak ?zadowolona z fryzurki ?farbowalas ? podcinalas?
Sylwiam - ja jak ognia unikam chodzenia z Dominikiem do sklepow gdzie sa zabawki ,choc mam swoja metode -placzu nie ma ,tylko musi dotknac wszystkiego i wybawic sie .
Marta - uuuu super niespodzianka :tak:Moj wczoraj wypalil ,ze moglam kupic piwo zeby sie napil na sofie :baffled:
Jstysiak - jak dla mnie to mozesz wpasc jutro ,pogoda nie szykuje nam niespodzianki w postaci slonka i wysokiej temp .wiec pewnie bede siedziala w domu .
Graziul - dziewczyny ci juz napisaly co i jak .A kiedy lecicie ?
 
Dziekujemy za zyczonka zdrowia:happy:
KASIA- noo ja mysle ze napewno do konca tyg sie wykurujemy to z pewnoscia zawitam jesz przed wyjazdem,bo kaszlec to mozemy jesz bar dlugo ale nie bedziemy juz raczej zarazac:no: A paznokcie bede robila w takim nowo otwartym salonie niedaleko chino thai,tam mulatki robia i chyba jedna chinka z tego co kojarze;-) postanowilam sprobowac u nich ,bo niestety wsz polki ktore mi tu robily w uk to kiszka okropna,a mi zalezy zeby miec ladnie na chrzciny synusia:tak:
SYLWIA- kurcze ja mam ten sam problem z Natalka w sklepach:baffled: wogole jej zachowanie w sklepie jest tragiczne..az mi wstyd czesto.Ter w Londynie szwagierka ja zabrala ze soba do Riverisland ...i masakra bo rzucila sie jak dzik z buszu i miedzy wieszakami jej uciekala:crazy::zawstydzona/y:
RENUSKA- a co twoj mezusz chcial tez sofe ochrzcic..piwkiem??:laugh2:;-)
Gratki dla Jasminki za zebulka,u nas wciaz nic oprocz tej dziwnej czworki:crazy:
MARTA- super maz niespodzianke Ci zrobil:happy:
dzieki dziewczyny za odp w sprawie lotu ..ale konkretnie to chodzi mi o to gdzie ja mam to wsz trzymac// bo ja przeciez musze to miec przy sobie a nie w bagazu podrecznym..bo nie bede latac po samolocie i szukac butelki i pampkow:angry: a torebki juz nie moge miec przeciez:crazy:
 
reklama
Czesc Dziewczynki ja wpadlam sie z Wami pozegnac:tak:, bo jutro z rana czeka nas wyprawa. Trzymajcie za nas kciuki,aby wszystko nam poszlo tak jak sobie zaplanowalismy;-):tak:
Oczywiscie w miare mozliwosci bede sie odzywala:tak:
A teraz uciekam pakowac reszte rzeczy i kapac niunke:tak:

No i zycze Wam Wszystkim chociaz troszke sloneczka:tak::-p
Buziaki:-):-):-)
 
Do góry