reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
Ja tylko na chwile bo u mnie masakra.chorobsko sie skonczylo ,ale za to maly na zabki jest strasznie zly:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(
jeju Nata tak nie miala nawet w polowie,az sie boje jak wytrzymam z nim zanim wsz wyjda:eek:
wszystkim bobaskom tym duzym i tym malym i srednim ;-)wsz.naj...naj ..z okazji swieta.duuuuzo zdrowka i usmiechu na pieknych buziaczkach:tak:

My tez chetni na "Listera";-) jesli pogoda dopisze faktycznie to bedziemy ok 11:tak:
zmykam bo maly niby spi ale co chwila krzyczy:-:)szok:
 
reklama
WITAJCIE LASKI MY SIE ZAMELDOWAĆ TYLKO I POWIEDZIEĆ ZE TEŻ BENDZIEMY W LISTER PARKU GODZINKA PASUJE!!!!!
GRAZIUL kochaniutka pocieszam cie że moja natalka też tak przechodzi ząbkowanie :-( wiec nie jesteś sama dzisiaj to tak płakała ze nie wiem :wściekła/y::-:)szok:
NA PANIEŃSKIE TEŻ MOGĘ SIE PISAĆ:-):-DWSZYSTKIM NASZYM DZIECIACZKĄ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!
oki uciekam lulu bo jutro rano pobudka napiszcie gdzie się spotkamy w tym lister parku to do jutra o 11 .:-):-):-):-)
 
EMILKA-my jak zawsze ,spotykamy sie na placu zabaw :)

A moj David dzisiaj zostal u Marcela na noc,tzn chyba zostal ,bo jak na razie Sylwia nie dzwoni zaebym po Niego przyjechala :)
 
hejka laseczki
wybaczcie ze nie bede odpisywac kazdej, ale wpadlam tylko na chwile powiedziec ze jestesmy juz w Pl. bylismy 2 dni w niemczech u mojej rodziny a wczoraj wieczorem zajechalismy do s-cy.
AAGAM- WRACAM 23 CZERWCA, TAKZE JA WROCE A TY POJEDZIESZ :-)

ja uciekam bo zaraz R z tesciowa wroci i jade zapisac sie do fryzjera i mu koszule na weselicho kupic(na dwa:-))
caluski dla was
 
hurraaaaaaaaaaa mamy ciepełko:-):-):-):-):-):-)wstawać śpiochy!!
ja oczywiscie chetna na park,ale niestety za daleko:wściekła/y::wściekła/y:poltorj godzinki jazdy to za duzo:-(no ale wy sobie pogadajcie babolki,ja przejde sie do b&q obczaic tapety:-D
 
:-)
Czesc
U mnie znow wrzaski...wrzaski i wrzaski:szok: ech....zawsze najgorzej z rana maly daje w kosc a rano najwiecej do zrobienia mam:-( i ciezko sie nawet gdzies wygrzebac,bo co chwila wrzeszczy:-(
Ja wlasnie wstalam i taka nie pewna jestem co do pogody bo tu u nas slonca zero:dry::dry: no ale moze sie rozkreci:tak:
To postaram sie wygrzebac na 11;-) ,paaaaaaaaaaa
 
Hejka
Faktycznie pogoda zapowiada sie ciekawie.Wiec i moze my sie skusimy na lister park;-)chodz opowiem Wam ze ostatnio jakoś staram sie omijać to miejsce.
Doris i Sylwia Ale Wam dobrze z tym podzucaniem dzieci
A powiem Wam ze za trzy tyg na mies. przylatuje kuzynostwo amelki i tez bede miała ją z glowy:-Dmoze przestanie wkońcu marudzić ze nie ma sie z kim bawić.
Agnieszka Miłej zabawy:-p
Graziul Olej połowe obowiązków, zrób sie na lale i przybywaj:-)
 
Czesc:-)
My juz po parku:tak: Dzieki Laseczki za pogaduchy:tak:
Moja Gwiazda zasnela w aucie w drodze powrotnej i spi a ja delektuje sie cisza:tak::tak:

Sylwiam wspolczuje ospy:-( Szczegolnie teraz kiedy robi sie ladna pogoda:-( Trzymajcie sie Laski;-)

Dzisiaj tak rozmawialysmy z dziewczynami na temat naszego wypadu i tak strasznie ciezko jest ustalic jakis termin zeby wiekszosci pasowalo:dry:
A jak dziewczyny pasuje Wam w srodku tygodnia?? widadomo ze nie chodzi tu o to zeby wypic nie wiadomo ile, ale spedzic przyjemnie czas;-):tak:
Najlepiej niech kazdy sie okresli jakie dni ewentualnie im pasuja:-D i moze cos wybierzemy:confused:

A ja dzisiaj mam wolne od gotowania bo maz zaprosil mnie do restauracji mojej ulubionej czyt. Chinska:-D Mamy dzis 4rocznice:szok::szok: ale ten czas leci:shocked2:
Dobra a teraz spadam na kawke Paaaa
 
reklama
hej ja tylko na chwileczke:) super ze miałyscie udane spotkanie w parku:) widziałam was z daleka bo akurat tamtędy przejeżdzaliśmy na mój zabieg :)
co do wieczoru to pasuje mi każdy dzień oprócz wtorków ( mój M ma trening) i czwartków ( ja mam trening)
buziaki:happy2:
 
Do góry