reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

domi85 tak leciałam wizzarem i to on miał opoznienie.Na szczęście wracałam już innymi liniami co nie znaczy że jestem zadowolona.Niby wylecieliśmy nawet przed czasem ale i tak lipa straszna.Tak to jest z tymi tanimi liniami.

A wy co dziewczyny tak cicho siedzicie???Warto tu jeszcze zaglądac???
 
reklama
hej dziewczyny
ja wlasnie wstawilam zeberka w kapuscie i mam chwilke dla siebie,tak przegladalam ta moja szafe i mam conajmniej ze 4 worki na smieci ubran zupelnie niepotrzebnych wiec stopniowo sobie wszystko powystawiam na ebaya i moze chociaz czesc pojdzie bo szkoda mi to wszystko wyrzucic.:tak:
kasia naprawde cie podziwiam ze z 2 dzieciaczkami sie wybralas ja chyba za duza sierota jestem i tak mi sie wydaje ze nie dalabym rady:no: bo przeciez jeszcze jakies bagaze trzeba wziac.
marta o wlasnie ja tak jak domi z checia bym w siatkowke pograla,moze wiesz czy gdzies w bradford jest taka mozliwosc?:confused:
 
hejka,ja tylko na sekunde z zapytaniem,czy czwartek Wam pasuje dziewczynki??jutro wiecej napisze bo dzisiaj nie mam czasu na nic.no i spodziewam sie Was po 12,tak??adres Wam jutro napisze;-)
 
Czesc Dziewczyny:-)
Ja dopiero teraz mam chwilke zeby cos naskrobac, dzis mialam busy dzien:-p i jutro tez nie zapowiada sie mniej zajety:tak: Ale to dobrze bo lubie jak mam cos zaplanowane:-)

Asiunia na wstepie dzieki ze kawke i wspolne zakupki:tak:
Kasia domyslam sie ze nie bylo Ci latwo z dziecmi, ale Ty zdolna kobita jestes i napewno sobie super poradzilas:tak: Wspolczuje porannego szukania kluczy, pewnie mialas niezlego nerwa:sorry2:
Zaneta a ja wlasnie mialam sie pytac co z tym spotkaniem u Ciebie, ale mnie wyprzedzilas:-p My bedziemy razem z Asiunia:tak:
M02... ja ostatnio tez robilam porzadki w szafie u Malej i znow kolejne dwie torby pelne:szok: Ale ja trzymam dla drugiego dzidziusia:-p wiec nie bawie sie w wystawianie na ebay:tak:
Domi oj tak pogoda jest straszna, malo glowy nie urwie ten wiatr:wściekła/y:
Marta zazdroszcze imprezki, sama bym sie wybrala na taka, zeby odreagowac troszke:tak:
Ragazza Gratulacje dyplomu:tak: A czego teeraz mozesz uczyc w szkole? Dlugo musialas sie starac zeby zdobyc ten wymarzony "papierek":-p;-)

Wiecie co ja zaczynam miec stracha a to dlatego ze niedlugo do Pl a znow jakis smieszny wulkan wybuchl:szok: a pamietam jak poprzednim razem bylo duzo zamieszania:sorry2::baffled: Mam nadzieje ze do mojego wyjazdu wszystko sie ulozy bo juz zaczynaja odwolywac loty a z czasem wcale ma nie byc lepiej:no::-( Moj dzis powiedzial ze jak beda odwolane loty to nie zostanie nam nic innego jak wsiasc w auto i jechac samochodem:szok::szok: Wrrrrr...
Dobra czas na kapiel niunki i zaraz seriale:tak:
 
To i ja sie dzisiaj zamelduje :)
Czesc wieczorkiem :)

No wlasnie z tym wulkanem zwoju jaja ,do mnie rodzinka przylatuje za dwa tygodnie,mam nadzieje ze do tego czasu sie wszystko unormuje :)

AGAAM- a Ty kiedy lecisz?Pepik tez teraz z toba leci?

KASIA8118-ale Ci Oli psikusa zrobil :) oj bedziesz miala ,tzn juz masz wesolo :)

RAGAZZA-Gratuluje dyplomu:)to co ty konkretnie mozesz uczyc?
 
Czesc Wam :-)

My dopiero sie z wyrka wygrzebalysmy. Fajnie sie spalo. :-D Pogoda znow jaks taka nijaka i nie wiem co robic, bo ostatnio gdzie bym nie wyszla to wszedzie mnie zleje. :-( Potrzebuje wyjsc do miasta i nie wiem co robic. Ehhh, gdybym miala auto tylko dla siebie to juz by mnie nie bylo w domu. :-)

Kasia - Lenka jeszcze nie chodzi i GP mnie ostatnio pocieszyl, ze jak jezdzi na pupie to szybko chodzic nie bedzie, bo jej sie nie oplaca. ;-) Powiedzial, ze pewnie jak bedzie miala poltorej roku to dopiero o tym pomysli. A domu szukam tylko przez www.rightmove.co.uk, bo tam najwiecej jest ogloszen. Czyzbyscie tez czegos wlasnego szukali?

domi85 - ja prawko robilam w PL 7 lat temu. Ale slyszalam od osob, ktore w PL oblaly izdawaly tutaj, ze tutaj jest bez porownania latwiej. A ja ze swojej strony moge dodc tylko tyle, ze wg mnie tutaj po prostu o wiele latwiej sie jezdzi po drogach. W PL sie balam starsznie, a tutaj czuje sie bezpieczniej na drodze.

zanetabd7 - ja nie dam rady chyba tym razem, bo nie bede miala auta w czw. A jak sie nazywa ta czesc halifaxu w ktorej mieszkasz?

Agaam i Doris - w podstawowce moge uczyc wszystkich przedmiotow, bo jest nauczanie zintegrowane, a w sredniej angielskiego i literatury. Wyrobienie papierkow zajelo mi 6 m-cy, ale w sumie nic nie robilam, tylko odeslalam wszystko najpierw do MEN w PL, a potem do General Teaching Council tu w UK.

Ide laski zapalanowac jakos dzien. Narka!
 
Hej dziewczyny:-)
Ja juz wróciłam z pl tydz temu ,ale miałm siostrzyczkę z maluchem;-)i nie było czasu na cokolwiek.Ale juz w poniedziałek wyleciała:-(i wczoraj cały dzień doprowadzałm dom do stanu uzywalności:-DPowiem ze starsznie podziwiam te babeczki co maja dwójkę dzieciaków:szok:jednak to prawda ze jedno to zabawa:-p
Żanetka mnie kochana nie bedzie:-(mam juz plana:sorry2:
Ragazza Gratuluje papierów:tak:
Kasia 1881 Powiem Ci ze ja tez nie moge zaliczyć lotu do udanych.Amelka w samolocie po ladowaniu pyta mnie gdzie tak wszyscy ludzie biegna ,a ja jej na to ze to taki konkurs kto pierwszy przy bramce:-D i powiem ci ze zadziałało przynajmnie przestali mi dziecko popychac i szturchać:angry:
Powiem wam dziewczyny ze strasznie przykro sie robi jak dorośli ludzie zachowuja sie gorzej niz przeczkolaki.
aggam Główka do góry wszystko bedzie oki:tak:
Oki zmykam na śniadanko,bo przydało by sie wyskoczyc na jakies hustawki,wkoncu przestało wiać:-D
 
Witam.
Pogoda trochę lepsza dzisiaj niż wczoraj ale bez szału.
u nas nic ciekawego się nie dzieje. Olinkowi zaczynają się ostro sypac ząbki ale mnie osobiście bardzo to cieszy bo w końcu zaczyna grysc a nie jak w cześniej prawie wszystko musiałam mu miksowac.Teraz nie będzie miał wymówki hihi.

Ragazza dzięki za linka.Dosyc poważnie zaczynamy myślec o kupnie domu bo brak ogródka strasznie mnie dołuje.Ale to jeszcze nie w tym roku.Na razie zbieram wszelkie informacje bo nigdy wcześniej nie myślałam o kupnie domu w Uk i jestem ciemna w tych sprawach.A wy myślicie o kupnie jeszcze w tym roku?Na ile lat planujecie wziąsc kredyt?Jeśli oczywiście można zapytac.
 
Kasia - wiesz, co my chcielibysmy kupic w tym roku jeszcze, ale w zwiazku z tym, ze szukamy czegos juz praktycznie rok i nie mozemy znalezc, to nie wiem kiedy kupimy. Ja nie chce sie spieszyc, bo dom latwo kupic i potem zalowac cale zycie. Na kredyty patrzymy zazwyczaj na 25-30 lat. Max mozliwosc to 35 lat, ale to zalezy od wieku kredytobiorcow na ile lat bank da kredyt. Lepiej jest wziasc kredyt na wiecej lat, bo rata wychodzi ci mniejsza, a nadplacac 10% co roku i tak mozna praktycznie przy kazdym kredycie. My musimy kupic zanim zwolnia mnie z pracy, albo dopiero jak juz znajde nowa, bo jak mnie zwolnia to z jednym dochodem max 70k dostaniemy, a to przeciez za malo nawet na mieszkanie.
 
reklama
Ragazza no ja właśnie mam obawy czy bank nam udzieli kredytu przy jednej pensji.I jaką ewentualnie kwotę maksymalnie moglibyśmy dostac.Bo tak jak piszesz za 70k to nic się nie kupi.Przeglądałam tą stronkę co podałaś i faktycznie sporo tak domów.Więc pewnie prędzej czy pózniej mi się przyda.

Domi85 a wy jak braliście kredyt na dom to tylko mąż pracował?Ciężko wam było dostac kredyt?
 
Do góry