reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny :)
U nas weekend jak zwykle szybko minal i jutro znowu obowiazki,ale za tydzien dzieci znowu maja tydzien wolnego i trzeba bedzie im jakos czas umilic,oby pogoda byla :)

GRAZIUL-to masz teraz motywacje ,zebu isc na prawko :)Jak Kuba byl maly ,to mialam na playgrupe 50 minut i w sumie zadnego autobusu ,bo taka dziwna droga byla,chodzilam z nim do czasu az zlapal nas deszcz i bylam przemoknieta do majtek i wtedy sobie powiedzialam koniec :(potem sobie znalazlam playgrupe .ktora mialam 5 minut od domu,a ja glupia taki kawal tam chodzialm.No ale to byly poczatki zycia w Anglii i czlowiek byl bardzo zakrecony...

RENUSKA-sofy bardzo ladne :)

KASIA8118-Witaj kochana :)
Opowiadaj jak tam minela Ci podroz samolotem z chlopakami :)

MARTA1979-ja niestety tez nie skorzystam z propozycjii,malo wysportowana jestem :(
Jakby byla dla dzieci taka koszykowka to bym chetnie ich zapisala :)Ty tez opowiadaj jak tam wypad sie udal ,ale ze zdjec na fb widac ze bylo fajnie :)i upilas sie wkoncu?
 
reklama
czesc laski
my niestety juz dawno na nogach,Nelka wczoraj zasnela wyjatkowo wczesnie bo o 20 i teraz od rana bajki oglada,jeju jak nie lubie jak dzieci tak szybko wstaja potem caly dzien mam do d**y:sorry2:poza tym moja mama przylatuje pod koniec lipca i jedziemy razem z nia do blackpool na kilka dni,wynajelismy juz super hotel z 4 gwiazdkami,teraz tylko musimy zaplanowac atrakcje:-):-)niestety do polski w tym roku raczej nie pojedziemy a to ma byc taki nasz wyjazd na rocznice,takze bierzemy mame zeby wieczorami moc troszke poszalec:-)
aggam,asiuniamoj Ł pracuje w AWM,tam segreguja niektore smieci z tych duzych kontenerow..dzis pierwszy raz po tym zdarzeniu poszedl do pracy i naprawde mu wspolczuje bo mozliwe ze bedzie pracowal tam gdzie znalezli to dzieciatko:-(juz mi rano pisal ze przed zakladem pelno kwiatow i listow.ja nie wiem co za kobieta mogla to zrobic tym bardziej w kraju gdzie jest aborcja legalna.a ten niemowlak mial przeciez tylko kilka dni:-(, ja wczoraj z moim mialam taka sportowa niedziele ze zasnelam juz w polowie formuly1.:-D
emilka super masz z tym wyjazdem,jak juz pojedziesz zrob duzo zdjec to nam sie potem pochwalisz:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane obiecałam ze się odezwę w poniedziałek i jestem.
Dzięki serdeczne za miłe powitanie.

Pobyt w Pl jak najbardziej udany pogoda też bardzo miło mnie zaskoczyła do tego stopnia że musiałam skoczyc na przymusowe zakupy.
Podróż wspominam kiepsko ponieważ lecąc do Pl samolot miał duże spóznienie i zmęczona byłam na maksa,dzieciaki śpiące bo to była noc także w Bydgoszczy byłam dopiero po 4 rano a z Bradford wyruszyliśmy po 18.Ludzie oczywiście nie okazali się pomocni a o drodze powrotnej to już nawet nie wspomnę jako ostatnia wsiadłam do samolotu i ogólnie brak słów masakra totalna!!!

mo25...o co chodzi z tym dzieckiem?

agnieszka Uk Wszystkiego Najlepszego Dla Nikoli!!!
 
Czesc Laski:-)

Ale pogoda do bani, i tak podobno do konca tygodnia ma byc. Mam juz tego naprawde dosc, w PL jest pieknie, a tu ..... :-((((((

Wlasnie polozylam Lenuske na drzemke, a sama zaraz musze obiadek nastawic jakis. Moze zrobie placki po wegiersku. Tak mi sie juz marza od dluzszego czasu.

Poza tym to u nas nic ciekawego sie nie dzieje, caly tydzien sie z K nie widzimy, wiec w weekendy caly czas jestesmy sobie razem i ciezko nas z domu wyciagnac. ;-)

Kasia - witaj! Nic mi nawet nie mow o lataniu samolotem do PL - ja od kiedy latamy z dzieckiem to czuje sie jak wsrod dziczy. Tragedia. :-( Ale chociaz sobie pobylas troszke w naszym pieknym kraju. My w tym roku nie lecimy bo zaciskamy pasa ostro. :-(

Graziul - zrob sobie prawko koniecznie. Zobaczysz jaka bedziesz sie czula wtedy niezalezna. Ja gdybym miala auto caly czas dla siebie, to nawet nie chce gadac co by bylo. :-D;-)

m0205 - ale masz fajnie z tym wyjazdem do Blackpool. My w polowie czerwca mamy z K wolne i tez planujemy jakis wypad na tydzien, albo do Brighton albo do Windermere.

asiunia221 - moj K tez kiedys nie ogarnial prowadzenia domu i opieki nad dzieckiem, ale od kiedy wrocilam do pracy to spisuje sie na medal. Gary pomyte, chata ogarnieta, dziecko wykapane, najedzone i uspione - jakos to musial opanowac. :-D

Emilka - Wlochy......zazdroszcze. :tak::-)

Dobra lece kobietki cos zrobic na ten obiad w koncu.
 
Matko co za wiatr .Wlasnie wrocilam z zakupow i myslalam ze mnie porwie w pewnym momencie .
Emilka - to skradnij troche slonka i przywiez nam tutaj .
Sylwia - jak tam pogoda wczoraj na torze ?Bo u mnie lalo jak z cebra .
Asiunia - oczywiscie ze trzeba przyjechac ,ale tak za jakies 6 ,7 tyg .
Doris - no mozna sie nieraz niezle usmiac jakie byly poczatki na emigracji .
M020...- tobie tez zazdroszcze wyjazdu .
Kasia - na szczescie jestes juz z nami ,podroz -byla minela .To co ,mowisz ze juz nigdy wiecej sama z dziecmi nie polecisz?
Zaneta - pytalas sie mnie kiedys o ten termos tommee tippee ,i w sumie dopiero teraz zaczelam go uzywac ,wiec musze Ci powiedziec ze jestem bardzo zadowolona .Butelki same w sobie dlugo trzymaja cieplo ,a w tym termosie to juz w ogole rewelacja .Ja jestem zadowolona .
Agnieszka UK - 100 lat dla solenizantki !!! Spelnienia marzen i mnostwo radosci .
 
Ostatnia edycja:
Jejku jejku, nie wiem jak moglam zapomniec sie Wam pochwalic! :-D;-) W piatek dostalam certyfikat QTS, czyli dostalam status wykwalifikowanego nauczyciela w UK i moge uczyc we wszystkich szkolach publicznych i niepublicznych kazdego stopnia oraz w college'ach. :tak: Zyczyli mi powodzenia w szukaniu pracy :-) Na razie poszukam pracy na zasadzie wolontariatu w szkole, a potem jak mnie juz zwolnia z pracy i dostane moja odprawe, to wtedy zaczne szukac normalnej pracy w szkole. Ale sie ciesze, normalnie w szoku jestem do dzisiaj!:-D
 
Hej, hej..... weekend szybko zleciał niestety i znowu szara rzeczywistość. Tescie wyjeżdzają za tydzien wiec jak to mój M mówi mam jeszcze wakacje :) Zajmuja się malutka a ja mam czas dla siebie:) Po imprezie rewelacja. Wróciliśmy do domu o 3.30 :) Imprezowanie ze studentami to niezłe wyzwanie . Najpierw popijalismy w akademiku, a później wypad na FNd :) Powiem Wam że trochę lat mi ubyło jak znalazłam się wśród 20-latków hihihi. Nawet jedna laska podeszła i pytała na którym jestem roku i co studiuję:D Powiedziałam że ostatni rok Zarządzanie i bez problemu uwierzyła w to :D myslałam że będe sie czuła jak stary piernik ale miło byłam zaskoczona. W przyszły piątek mamy zaliczyć Leeds no ale to sie jeszcze okaże:)
Doris85 - oj Kochana uwierz że się upiłam, na drugi dzień kacor gigant - a to dlatego że zrobiłam totalną mieszankę: Campari, Martini, Jack Daniels a na koniec rum z colą:d Odjazd totalny.
m02.. - ja narazie nic nie potrzebuję dla Majeczki bo w szafie juz mi się nie mieszczą jej rzeczy.
Graziul - rzeczywiście bez prawka w dzisiejszych czasach trudno jest bardzo.. więc uciekaj się zapisać na prawko:) Polecam firmę Kan-Kan - mój M tam pracuje - to prawko tylko dla kobiet :)
kasia - Oj wspólczuję Ci tej wyprawy - ale ja to samo miałam jak leciałam do Polski dlatego obiecałam sobie że nigdy więcej nie polece sama z Majką....
asiunia - ja to bym sobie życzyła zeby mój M sam został z Majką... on wczoraj miał ją wykąpać i po 5 minutach woła mnie że nie daje rady.. ech..........
Emilka - też Ci zazdroszczę tych Włoch..oj zaczerpnełabym z miłą chęcią słoneczka:)
ragazza - ale mi narobiłaś ochoty na placka po węgiersku. mniammmmmmmmm
Renuska - sofy przecudne. :D
zaneta - oj chciałabym do Ciebie przyjechać ale nie dam rady bo samych teściów nie zostawię ...Głupio tak trochę..
sylwia - jak wycieczka na tor? udana?
agaam - moja niunka wstaje o 5.30 i za nic na świecie nie chce spac tylko chce się bawic a ja później na rzęsach chodzę echhhhh.....

Agnieszka Uk - 100 lat dla córci:D
 
Witam.
Nerwa mam dzisiaj strasznego od rana.Oli schował mi klucze od domu i szukałam ich chyba z 30 minut.Oczywiście całą drogę do przedszkola biegłam i tak się spózniliśmy i musieliśmy się dobijac żeby pani nam otworzyła.No nic najważniejsze że udało się znalesc klucze.

ragazza gratulacje!A jak Lenka chodzi już?Możesz mi podac stronkę przez którą szukasz domu?Dzięki z góry.



Renuska mimo tej ciężkiej podróży super wspominam pobyt w Pl i pewnie jeszcze się kiedyś skuszę na kolejny wyjazd.Chociaż będzie ciężko bo od września Krystian idzie do szkoły i pewnie ciężko będzie z wyjazdami.

Pisac laski co u was słychac bo dawno was nie widziałam.
 
reklama
hej dziewczyny !!! ale wieje glowe urwac moze na dworze w dodatku moj k pojechal dzis na szkolenie do lonydnu i wraca jutro w nocy takze jestem zmuszona isc z maluchami do sklep a maja taki kaszel ze hohoho ale dziadek moze wpadnie to mi z mlodymi zostanie ta pogoda juz mnie dobija caly maj jest beznajdziejny jak nie deszcz to wiatr :wściekła/y:mam nadzieje ze czerwiec i cale lato bedzie cieplejsze:) ragazza gratulacje super ze mozesz zlapac tu taka fajna prace tylko pozazdroscic :) a ty prawko robilas w uk ??? bo ja sie zbieram na kurs bo juz brak auta mi zaczyna dokuczac wiec jzu najwyzsza pora zeby je zrobic kasia 8118 podziwiam cie ze zdecydowalas sie sama leciec do polski z dwojka dzieci a w dodatku te opoznienia jakimi liniami lecialas ??? jesli wizzarem to juz jest masakra od jakiegos czasu maja notoryczne opoznienia az starch lecicec wizzarem do polski bo nigdy nic nie wiadomo:(marta ja to bym pograla ale w siatke w kosza to troche musialabym byc wyzsza :D:D:D
 
Do góry