reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hello£:-)
Noooo dobra ..to i ja napisze-SYLWIA-mowisz i masz;-):-D My rowniez b dziekujemy za odwiedzinki i mile pogaduchy.A balagan juz dawno sie posprzatal ,bo w sumie to przeciez tylko zabawki byly:tak: No i moglas siedziec dluzej ,bo A zaraz po Twoim wyjsciu dzwonil ze wroci dzis dop ok 20:szok::-(
M0205...Ja jestem ogromnie wstrzasnieta tym okrutnym mordem:-(Boze Drogi jak mozna....:dry: Co do Twojej@ -to moja chrzestna miala podobnie przez wiekszosc zycia:tak:Zdrowa jest kobieta ,tyle ze dzieciaczkow ma 4-ke:tak:,wlasnie przez tak dlugie braki okresu:tak: Wreszcie ost sobie jajowody podwiazala:tak:
Aaaa..przedszkole faktycznie super ,dzieci tyl biale i wogole wsz mi bardzo odpowiada oprocz dystansu do pokonania a by tam dotrzec ,bo zajmuje mi to 30 min i to dosc szybkim krokiem:-:)-( no i musialabym tak 4 razy dziennie chodzic:-( Nic narazie mysle jak tu prawko szybko zdac,a A juz obiecal ze autko jakies male mi kupi,takze mam przynajmniej motywacje teraz konkretna:tak:Czego sie dla ukochanych dzieci nie robi!!;-)
MARTA- ja pomimo ze jestem juz w Brad ponad 5lat nigdy na carboot nie bylam:zawstydzona/y:Naprawde.wczesniej jak mieszkalismy gdzie indziej -owszem ,ale tu nie:no::szok:
Ja z racji tego ze sama dzis siedze jeszcze ,dzieciaki juz wykapalam,bo i tak juz sie nigdzie nie wybieramy,to mam z glowy i wieczorem luz!! Po 19 spac ,a mama odpoczywa:-D
 
reklama
hej hej .Rano pogoda rewelacyjna ,juz myslalam o tych nadchodzacych upalach o ktorych slyszalam ,a uwierzyc cos nie moglam .Po poludniu wszystko wrocilo do normy ,dobrze ze pranie zdazylam sciagnac przed deszczem .Zla jestem na ta pogode bo obkupilam dzieci i siebie na lato jak wariatka a tu lata ni huhu .Jezcze ja to nic ,ale dzieciaki mi wyrosna z ciuchow .
Sylwia - NO COMMENT :-:)wściekła/y:
Graziul - 30 min w jedna str.to faktycznie kawalek ,ja niby do Dominika przedszkola mam 10 min ale z nim ide 20 w porywach do 30 :eek:Fajnie ze przedszkole sie podoba .
APrzypomnialo mi sie ,w przedszkolu u D.sadzili kwiaty w donicach ,pozniej D.opowiadal mi w domu ze digał w ziemi :-D.Kiedys powiedzial ze chce skakac na dżampolinie .A teraz przypomialo mi sie ze czekalam na te ksiazki co dnia kiedy przyjda niczym wierny pies i nie wiem co mnie podkusilo zeby isc na plac zabaw i spoznilam sie 10 min odebrac ta ....glupia paczke :crazy:Cos jeszcze mialam napisac ale zapomnialam :-p,w kazdym bad razie wy pisac ,pisac ,pisac .
 
hejka.. melduję sie:) pogoda rzeczywiście dzisiaj do d...:( i to ona chyba sprawila ze od samego rana jestem wsciekla... na to wszystko nastapilo w koncu spiecie z tesciową. wkurzyla mnie na maksa... nie wiem co miala na myśli twierdząc "ze bredzę" ale mnie wnerwila... ech.... musze sie dzisiaj zresetowac i dlatego dzisiaj wychodzimy na imprezke z moim M:) upije sie do nieprzytomności :) dziewczyny ma może któras do sprzedania przenością "nianie"? chcialam powolutku usypiac Maję w jej pokoiku ale musze miec "nianię" zeby w nocy nie biegac do niej co chwila :)
Renuska - wracajcie kochane do zdrowia..
Graziul - dzielna jstes maszerując do przedszkola 30 minut. ja bym nie dala rady :D
zaneta - jak tam nowy sprzet? zainstalowany juz?
agaam - noga ok. jeszcze troche spuchnieta ale wczoraj bylam na treningu i walczylam dzielnie.
sylwia.m - twoja Olivka to artystka :)widocznie kalosze jej bardzo spasowaly skoro nawet do spania w nich chodzi.
Czy któras z Was grała w koszykówkę? Bo jesli tak to zapraszam na treningi:) mozna sie poruszac a przy okazji poznac nowe kobitki :)
 
hejka sobotnio:-)pogoda w miare wiec i humor ok,tylko cos mnie głowa boli,i jestem pewna ze to od moich tabsow,bierze ktoraś Cerazette?bralam po Pawełku i bylo ok,tylko libido mniejsze,a teraz doszly straszne bole glowy i musze wymienic na inne,albo na plastry.juz mam posprzatane,moj pojechal po kuchenke do Bradford,bo chcieli 35 funtow za dowoz:-D:-D:-D
marta-lodowka juz śmiga:-)a kuchenke dzisiaj wyprobuje,bo znajomi przychodza to musze cos upichcic;-)ja mam nianie,ale bedzie mi potrzebna,moze jak pojedziesz na carboot to znajdziesz bo tam jest wszystko:-Da jak Maja,nadal placze w kapieli?udanego wypadu zycze;-)jejku ja juz nigdy sie nie opije..o nie,jak 3 lata temu dalam czadu to powiedzialam sobie,ze nigdy wiecej:-D:-D:-D
renuska-pochwal sie co jak bylo w sklepie?a wybraliscie chociaz jakas juz?
graziul-zrob prawko to bedzies do mnie wpadac,bo tak to nigdy nie przyjedziesz:-(a obiecalas juz milion razy:-(
sylwia-moj Paweł jak jest zmeczony to tez bardzo chrapie,zreszta ja tez ,nawet nie musze byc zmeczona:-D:-Da Olivia niezle odstawila z tymi kaloszami:-D
to ktora jeszcze do mnie przyjedzie,oprocz sisters i Agaam??salon mam maly,ale pomiescimy sie,nie bójcie sie:-)Marta,ty jestes mobilna przeciez;-)
spadam naszykowac farsz do mieska:-Dmoja dieta poszla w las:-D:-D:-D
 
Hej kochane.Ja wpadłam się tylko przywitac bo wczoraj wróciłam i mam kupę roboty.Nie wiem od czego zacząc.Postaram się pod poniedziałku rozkręcic w pisaniu bo teraz to na wet nie wiem o czym mam pisac.Dostęp do neta miałam zerowy także nie wiem co u was.Pozdrawiam
 
hejka ,weekend i jak zwykle cichutko .
Marta - i jak tam impreza ,mialas dzis kaca?A tesciowa sie nie przejmuj ,one tak juz maja ze wkurzaja ;-)
Zaneta - zadowolona z kuchenki ? Ja po kazdym piciu mowie sobie "juz nigdy wiecej "i tak juz jest od x czasu :zawstydzona/y::sorry2:
Agaam - dzieki ze mi napisalas o tych szczepieniach ,ze to trzeba do przebicia uszu ,bo Jasmina nie ma ,poszlabym i bylby zonk .
No dobra i na koniec sie pochwale :-)Silvio 3 Seater Leather Sofa | dfs | think sofas think dfs na zywo wyglada o wiele lepiej ,ale nie stalam sie posiadaczka tej sofy mimo iz bardzo bardzo mi sie podobala .Prado 3 Seater Leather Sofa | dfs | think sofas think dfs to jest nasza sofa ,wzielismy 3 i 2 -osobowa w kolorze Espresso & Sand ,mam nadzieje ze bedzie ladnie wygladala bo w sklepie byla taka jak na zdj.I znowu jestesmy splukani ,ale co tam ,raz sie zyje .
 
WITAJCIE LASKI WRESZCIE SIE WZIEŁAM ZA TE PISANIE:-) U NAS NAWET OKI ZLECI CZAS JAK NIE WIEM POGODA DO DU.... ! na ale co poradzić ale chcem sie pochwalić ze 9 jedziemy do włoch to tym sie pocieszam a tak zadecydowaliśmy są dobre ceny biletów lecimy do pizy na pare dni a pózniej zrobimy niespodzianke tesciowej :-D bo nie widziała jeszcze natalki :dry: !!!! a zresztą mój h zna włoski to damy rade wezniemy Hotel i pozwiedzamy:-):tak::happy2: no i tyle :-p
SYLWIA
nie mój brat nie jest fachofcem tylko on to po prostu lubi mogę ci no domen nawet super wyszedł musiała byś go zobaczyć :nerd:wiem ze ma zdjecie altanki jak robił tam u takiej babeczki jak co to mogła bym ci przesłać :blink::blink::blink:
GRAZIUL a to ty prowadzasz mała tu do sipley ? do przedszkola :-) no to kawałek masz kochana :-(
RENUSKA NO sofki super też bym taką chciała:-(
KASIA witaj kasienko jak tam po Polsce?:-)
MARTA 19 no tak już jest z tymi teściowymi :wściekła/y: no ja w kosza nie pogram grywałam tylko na podwórku :-):-):-)
M02no też słyszałam o tym dziecku ,po prostu coś okropnego:-:)szok:
ZANETABD7 no ja chetna też tylko nie wiem jak tam bym dojechała bo kawałek do ciebie a mój H pracuje na rano :-:)-(
no dobra starczy tego pisania trzeba luli iść bo rano pobudka o 7 :tak::tak:
 
Hej:)

Ja wczoraj rano pisałam posta, coś mi przesszkodziło i to zostawiłam. Przez cały dzień byłam pewna że wróciłam i dokończyłam a tu się okazuje że wcale nie:szok: Ja mam jakieś dziury w mózgu:-D
Ja musiałam się dzisiaj wcześniej zerwać bo zabieram chłopaków na wycieczkę na tor. Podobno tam pogoda lepsza niż tutaj, mam nadzieję że już tak zostanie:baffled:

Emilka to prześlij zdjęcia jak możesz i podpytaj się jakie są koszty. Ale Ci fajnie z tymi Włochami, zazdroszczę tym bardziej że my w tym roku nie jedziemy nigdzie (tu by mi się przydała płacząca emotka:-D)

Marta ja jestem antytalent sportowy:zawstydzona/y: Z teściówką na pewno się dogadacie. Zawsze tak jest że nie wiadomo jak bardzo się dwie osoby lubią to jak przebywają ze sobą dłużej to wychodzą jakieś kwasy:baffled: Jak imprezka się udała??

Asiunia a co jest z Tobą?? Może zabierzesz się z Agaam do Żanety??

Renuska ja w sumie już nie wiem, na którą się zdecydowaliście. Podobają mi się obie ale tą szarą z tymi kratkowymi przeszyciami jestem poprostu zauroczona:tak: Szkoda, że nie jest rozkładana.

Kasia8118 łelkom łelkom:-D Koniec lenistwa proszę za pisanie się brać:-D

Żaneta ja przed ciążami nie miałam wogóle problemów z tabsami. Teraz już po raz kolejny zmieniłam i wygląda na to że zostanę przy nich dłużej. Biorę je już ponad dwa tygodnie i ani razu nie bolała mnie głowa a jak na mnie to baaaardzo długo. Tabletki nazywają się femoden i podobno cycki po nich rosną:-D Carazette miałam poprzednio i może nie miałam bólów głowy ale tak jak przy implancie okres był kiedy chciał i czasami nawet 15 dni:szok:

Uciekam się szykować:-)
 
Hej niedzielnie:-)
Ojj u mnie dzis zapowiadaja sie nudy, moj maz ma sportowa niedziele:baffled::sorry2: No ale coz takie zycie mezatki haha:-D
Dzis nasza Gwizada obudzila sie o 6;30 i za diabla nie chciala spac od razu tylko baja baja baja, ale bylismy twardzi i jej nie wlaczylismy i takim sposobem (chyba) z nudow zasnela i spala do 9;30:szok::-D

Emilka ale Ci fajnie zabierz mnie ze soba do Wloch:-D
Marta tak to bywa jak sie za dlugo z kims przebywa:-p Bedzie wszystko dobrze:tak: I jak imprezka sie udala?
M02... straszna ta historia:no::no: nie mozge uwierzyc ze takie rzeczy dzieja sie na swiecie. A gdzie Twoj Ł pracuje jesli mozna wiedziec?
Sylwiam tak tak my juz z Asiunia sie umowilysmy, zabiore pasazera na gape:-p Myslalam ze Asiunia sie odezwie ale cos cichutko siedzi:-p nie ladnie nie ladnie:-D
Renuska sofy superasne:tak:
Graziul faktycznie troszke kawalek masz do tego przedkszola:tak:Ale tak jak mowisz czego nie robi sie dla swoich dzieciaczkow:tak::-)
Kasia Witaj z powrotem, widac po zdjeciach ze polski klimat Ci sluzy;-):tak:

Dobra ide zrobic kawke i chyba wezme sie za porzadki u niuni w szafie bo co jej zakladam to wszystko juz przymale:szok: Jak ona szybko rosnie:-( Chialabym zeby byla jeszcze taka maluska:-p Ok Laski przyjemnej niedzieli zycze buzka:tak:
 
reklama
Hej hej!!!!!
Zyje,zyje,tylko jakos weny brak!!!Dzieciaki zdrowe,tylko Filip troche zakatarzony!!!!:-(Zrobilam sobie dzis popoludniowa drzemke,wykorzystalam mojego meza poki jest w domu i zajmowal sie dzieciakami.Ale jak wstalam to nie wiedzialam gdzie jestem!!!!!Posprzatalm po obiadku i dopiero drzemka byla a jak wstalam to taki balagan!!!!!!!!!!!!Moj stwierdzil ze nie ogarnia tego wszystkiego!!!!nie wyobraza sobie jakby mial jeszcze obiad ugotowac,posprzatac i wyprac jednoczesnie!!!!Zostalam doceniona coprawda tylko buziakiem ale zawsze!!!
Graziul-super ze sie udalo z tym przedszkolem!!!!Fajnie ze jestes zadowolona!!!:tak::-)
Marta-dawaj znac jak tam po imprezie!!!!Nie przejmuj sie tesciowa one tak maja!!!!Ja z moja to chyba nigdy nie dojde do porozumienia!!!
Sylwia-tak jak Agaam pisala zabiore sie z nia!!!:tak::-)Ale Olivka jest aparatka,ale sie uśmiałam!!!
Agaam-dzieki za wczorajsza opieke nad Olą!!!:blink:
Emilka-zazdroszcze wyjazdu!!!
Renuska-sofy super!!!!trzeba przyjechac do ciebie i osobiscie je ogladnac!!!:-D:-D
Kasia-witaj po powrocie!!!
Zaneta-ja oczywiscie bede ze stala ekipa u ciebie!!!:-D:-)
M0....-szok to co sie stalo!!!slyszalam o tym w radio!!!ponawiam pytanie agaam,gdzie twoj pracuje???
A reszta dziewczyn co z wami?????pisac,pisac!!!!
Dobra uciekam towarzyszyc mojemu w sportowej niedzieli
 
Do góry