reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc wieczorkiem :)
Ja wkoncu mam juz cisze ,calkowita cisze,nawet J juz spi :)
Ale ja spac nie moge isc bo mi sie reczniki w suszarce susza i musze czekac jak sie skonczy ,czyli za godzine....

MARTA1979-ja znam tylko te kolo lotniska,jakbys jechala na Haroggate i tam jest przy drodze,ale wiem ze jest pelno innych :)
My tez kiedys naprawilismy u tych mechanokow w leeds i w sumie nie czekalismy dlugo na jakis wolny termin

GRAZIUL-ale z Ciebie ranny ptaszek jest :0

RENUSKA-ja tez puszczam chlopakow do szkoly jak sa przeziebieni,jak zobaczylam ze w sumie wszystkie dzieci sa wiecznie zakatarzone i chodza ,wiec czemu nie ja...
 
haloo!!meldowac sie!!
ja sie wzielam za rozmrazanie zamrazarki,bo jutro przywioza nowy sprzet,wiec trzeba miejsce zrobic:-)jejku,wczoraj wieczorem to myslalam ze mnie szlak trafi!!mlody uparl sie,ze chce isc do Bernarda z bajki!!i ubieral buty,kurtke,plakal jak szalony,az sie zanosil chyba z pol godziny!!dzisiaj pogoda sie zapowiada w miare,to moze cos na ogrodku powojuje,bo przeciez nie ma kto posprzatac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
marta1979-jest jeszcze w Bingley bardzo fajny,przy samej ulicy jak sie jedzie do Keighley.jak wjedziesz do Bingley to w prawo trezba skrecic,i zaraz za stacja benzynowa bedzie.
doris-powiedz mi piekna;-)czy suszarka duzo pradu ciagnie??i czy pozniej pranie tez tak ladnie pachnie jak po"normalnym"suszeniu??bo nasza pralka zaczyna chodzic jak traktor i pewnie juz niedlugo jej zywot dobiegnie konca:szok::wściekła/y:bo moze bys sobie kupila taka z suszarka;-)ale to jeszcze z jakies pol roku,chyba ze predzej padnie.
mo2--jak mialas @2 razy w roku??a bylas z tym u lekarza??bo taka mloda jestes i zeby takie problemy byly??nie wiem,nie jestem lekarzem,ale chyba cos nie tak.
sylwia-my tez nie mamy duzego ogrodka,i nie mam zamiaru juz nic tam wstawiac z zabawek,bo jest rowerek,zjezdzalnia,lew,autko takie duze,namiot,bujaczek i niedlugo nie bedzie gdzie kawy wypic...chyba ze bedzie lalo non stop to nie bedzie problemu:-D

czy jest ktos chetny przyjechac do mnie w przyszla srode lub czwartek??zapraszam wszystkie mobile i niemobilne kobietki,renuska wie jaki bus do mnie jezdzi z dworca w Halifaxie wiec chetnie wam powie :-)
 
Hej:-)
Oj ta moja Gwiazda cos ostatnio nie daje mamie pospac:no: ostatnio Krolewna wstaje ok 7 a to jest dla mnie zdecydowanie za wczesnie:-p Jakis czas temu to spala minimum do 8:tak: Chyba czas mi sie przestawic:tak:

Zanetka mowisz i masz, juz sie melduje:-) I jak przekonalas Pawelka zeby nie wybieral sie do Bernarda:-D Oj udal Wam sie Synek udal:-D:-D Ciekawe czy Majeczka tez bedzie taka artystka;-):-D Aha jesli chodzi o kawke to ja chyba nie musze mowic ze bede:-p:-D
Marta dziewczyny juz troszke Ci podpowiedzialy ja osobiscie znam te kolo lotniska ale moj P zna jeszcze te co napisala Zaneta i chyba jeszcze jakies jedno:dry::tak: A jak noga juz lepiej??
M02... dziwne ze taka Mloda dziewczyna jak Ty ma takie problemy z okresem. Przylaczam sie do pytan dziewczyn bylas z tym u lekarza?
Doris i jak nie zasnelas wczoraj zanim reczniki sie nie wysuszyly:-p


Pogoda dzis troszke jakby lepsza, wiec moze wyskocze z Vicky na maly spacerek niech przewietrzy ten swoj nosek:tak:
A ja musze jechac do rzezni a tak mi sie nie chce:-p Mam tylko nadzieje ze nie bedzie zbyt duzo ludzi:tak:
 
Czesc
To melduje sie i Ja :)

AGAAM-no nie zasnelam :)bo ostatnio mam problemy ze spaniem ,jeszcze w lozku sie z dwie godziny krecilam :(
Ciesz sie ze Ci Viki daje pospac do 7,David pamietam wstawal o 6 :(albo czasem jeszcze przed

ZANETA-pradu duzo taka suszarka nie ciagnie,pranie pachnie tez tak ladnie i nie trzeba prasowac jak sie odrazu wyciagnie ,jak sie suszenie skonczy,ale jest inne ale....taka suszarka sie tylko czasem przydaje,bo tak zeby kazde pranie suszyc to nie bardzo...bo to strasznie dluuuugo trwa,jedna pralke prania,potem trzeba rozlozyc na 3-4 suszenia po conajmniej godzinie :(ja osobiscie rzadko uzywam ,teraz tylko wyjatkowo takie wlasnie reczniki ,albo cos grubego,bo juz kaloryfery nie grzeja,ogrodka nie mam zeby wywiesic, i by mi schlo dwa dni i pewnie by zasmierdzaialo,bo zima wogole nie susze w suszarce.Jakbym miala ogrodek to pewnie bym takiej pralki nie kupowala,bez sensu placic wiecej ,zeby wysuszyc cos raz na rok....

Ja tez chetna zeby Cie odwiedzic,jesli mnie siostra zabierze :)


KASIA8118-a Ty jeszcze nie wrocilas????
 
Hej:)

Ja niedawno kupowałam nową pralkę i nie zdecydowałam się na suszarkę a teraz żałuję. Zimą na kaloryfery a latem na ogródek ale tego lata jest tutaj bardzo mało. Większość dni jest deszczowa a z racji tego że lato to raczej się nie grzeje i wtedy mam pranie porozwalane po całym domu i schnie 3 dni:wściekła/y:

Żaneta
ja też będę ale koło 12 dopiero:tak: No i wezmę siostrę ze sobą jak będzie grzeczna:-p

Marta kiedyś miałam zapisaną stronkę z adresami wszystkich carbootów ale komputer formatowaliśmy i straciły mi się wszystkie zakładki:wściekła/y: Na pewno jest tego pełno ale ja zawsze jeździłam na ten koło lotniska leeds bradford

Dobra, spadam do szkoly po mojego synalka i drugiego przyszywanego synalka:-D
 
czesc dziewczyny
ja dzis bylam z michalkiem na szczepieniu,moj Ł zostal z nela w domu bo ma kilka dni wolnego bo u niego w pracy w smieciach znalezli pocwiartowane male dziecko:szok:i teraz wszystko przeszukuje policja.normalnie jestem wstrzasnieta nie wiem co to za ludzie mogli dziecko wyrzucic na smietnik:wściekła/y::-(moj L mial tylko szczescie ze znalazl to ktos inny,bo to przeciez zostaje na cale zycie taki widok.:-(
graziul jak tam ci sie podobalo to przedszkole?

co do mojej @ to bylam z tym u lekarza juz dawno temu bo ja bardzo zle znosilam okres dojrzewania co chwila mdlalam i tp.a potem nieregularna@ wiec mialam robione rozne badania ale nic nei pokazaly wiec wyglada na to ze poprostu tak mam
 
Ostatnia edycja:
Agaam - dla mnie tez kiedys 7 rano to bylo zdecydowanie za wczesnie jak na pobudke ,ale teraz to nawet fajnie jest tak wstac z ranca .Fajnie sie wstaje jak sloneczko swieci ,bo pozniej to juz roznie z tym slonkiem bywa .
Sylwia ,Doris -wy to macie dobrze nie dosc ze siostry to jeszcze mobilne .
Ze mna juz troche lepiej choc chyba jakies oslabienie organizmu mam ,bo wszystko mnie boli ,ale poniekad to moja wina ,witaminy i zelazo juz 4 miesiace leza w szafce ,a ja wezme jak mi sie przypomni ,czyli bardzo rzadko .Drugi tydzien czekam na pl ksiazki ,dostalam maila ze to tak dlugo trwa bo zamowilam duzo ksiazek i nie wszystko mieli -ok -myslalam ze dzis przyjda i dupsko :dry:,pewnie przyjda jutro jak pojedziemy ogladac jeszcze sofy .Cos sie nie mozemy zdecydowac ,ale mam nadzieje ze jutro ostatecznie podejmiemy decyzje .
 
reklama
Ej kobiety, nie spać.......pisać!!!!!!:-D:-D
Chociaż pogoda bardzo senna. Marcel właśnie sobie tnie komara, padł mi w samochodzie i ja z chęcią bym się do niego przyłączyła ale Olivia ma chyba inne plany:dry: Dzisiaj w nocy słyszałam jak popłakuje więc poszłam pogłaskać ją po głowie i włączyć pozytywkę. Przy okazji przykryłam ją kołdrą i wyczułam że ona na nogach ma kalosze:szok::szok: Musiała sobie założyć zanim zasnęła bo stały u niej w pokoju:-D Chyba jej się nogi zgrzały i przez to spać nie mogła:-D
A teraz wciska Marcelowi precelki do buzi a ten twardo śpi:-D Oooo i jeszcze go całuje:-D:-D:-D:-D

Graziul dzięki za kawkę i już pogoń forumowego lenia bo trzeba rozruszać towarzystwo:tak:
m02....dzisiaj w radiu słyszałam jak mówili o tym dziecku. Za późno włączyłam i zdąrzyłam tylko usłyszeć że to była dziewczynka:no: Nie mogę pojąć jak można coś takiego zrobić:wściekła/y::-(
Renuska zdecydowaliście się na jakąś sofę w końcu?? Pochwal się jaką:-)

Wiecie co?? Marcel strasznie chrapie i zastanawiam się czy to może być objaw jakiejś choroby no bo żeby 3latek aż tak piłował:szok:
 
Do góry