reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszyskim:-)

U nas nudyyyy:-( nic ciekawego sie nie dzieje a to wszystko przez ta pogode:wściekła/y: zimnica straszna a dzis szlysmy na piechote na play grupe bo auto nam odmowilo posluszenstwa:wściekła/y::wściekła/y: i teraz czekaja nas dodatkowe koszty:wściekła/y:

Zaneta a powiedz mi kochana cco Ty w takim razie robisz na obiady? bo moje obiady skaladaja sie w 90% z ziemniakow:zawstydzona/y: rzadziej jakies makarony czy ryz:confused: a pieczywa i tak i tak nie jem:tak:
Marta z waga powiem Ci szczerze jeszcze nie wiem bo sie boje na wage stanac:-D Marta Monia Ale bedziecie mialy roboty po powrocie do Pl z dziewczynkami:tak: Tez przez to przechodzilismy jak w Pl wszyscy Mala na raczkach nosili:tak: Ale dziadkowie twierdzili ze oni sa od rozpieszczania:tak::-p
Renuska no prosze to Ty tez juz masz przedszkolaka w domku:tak: Cierpliwosci ci zycze bo dzien jeszcze dlugi:-p
Alexnow bedzie dobrze:tak: nic sie nie martw:tak: A maly niech juz wychodzi:-p
Emilka super ze juz sie ze wszystkim ogarneliscie:tak: to kiedy parapetowka?:-p:-D
Doris to bedziecie mieli troche roboty przy Komunii Kubusia:sorry2: Ale przeciez to tylko raz w zyciu:-p
Graziul wczoraj faktycznie wczoraj byla zimnica, ja musialam isc do sklepu i strasznie zmarzlam, a do tego dzis wcale nie lepiej:wściekła/y:
Ragazza Wlasnie co z Toba?
Asiunia a jak u Ciebie?

Dobra Laski ja uciekam robic obiadek:tak:
Dzis dla siebie serwuje kalafiora:-D a moj bedzie wcinal ziemniaki i schabowego i mizerie z ogorka:-:)-D
 
reklama
Witajcie:-)
Skoro mowicie ze znow taka zimnica to chyba dzis nie wyjdziemy:no:
MARTA-kiedys przed laty tez mielsmy z moim A rozlake na 3 mies,on byl tu a ja w PL i co telefon to sprzeczka,tak jak napisalas z ogromnej tesknoty jakos tyle w nas bylo zlosci ze nie umielismy sie normalnie porozumiec:no: na szczescie od tamtej pory nie rostajemy sie na dluzej niz kika dni:happy2: daj znac co z uszkiem Majeczki:tak:
RENUSKA-ale fajna pomylke zrobilas zta play groupa:tak: super ze maly juz moze zaczac nursery,a czemu nie polecasz dla weget? to co Ty w takim razie zamawiasz:confused:uchyl rabka tajemnicy:-p
M0205..smutno Ci pewno bez mamy:-(ale z tego co piszesz to sobie super radzisz,tak trzymac:nerd:
ZANETA-to jest swieta racja ,bo ja diety nie mialam tylko wlasnie wykluczylam chleb,ziemniaki gazowane napoje no i oczywiscie wsz fast foody i slodycze:sorry2:
ALEX-hmmm..nie chce Cie absolutnie straszyc,ale jest to bardzo nie przyjemne-masaz szyjki:wściekła/y: Tyle ze to krotko trwa:tak: dasz rade ,ja dalam i wlele innych kobitek,a zaraz jak skoncza przestaje bolec:-) kciuki trzymam.
zmykam bo szwagierka telefonuje:tak:
 
helloo:-D
nastala bloga cisza:-):-):-)
renuska-ja mam zisiaj to samo,ledwo wstalam a juz chcialam zeby byla noc i chwila ciszy,zeby uslyszec wlasne mysli.czulam sie jak robot,prasujac musialam jedna noga ryszac wozkiem zeby dama sie nie obudzila i jeszcze miec oczy szeroko otwarte bo mlody akurat musial swoje graty rozwalic przy desce i tam sie bawic:wściekła/y:
alex-wspolczuje:-(
graziul-no ja staram sie ze wszystkich sil,ale jak widze ze waga anidrgnie to mam ochote usiasc i zjesc czekolade,popic cola a na obiad zaserwowac sobie schaba!
agaam-ja np jem to samo mieso co A,tylko ze gotuje a nie smaze i do tego warzywa,bo warzyw mozemy jesc ile chcemy:-Dno i ryz,prawie codziennie.ale juz sie przyzwyczailam.
monia-ale vasa ma mniej weglowodanow i to jest dla mnie wazne,no bedziesz miala duzo pracy po powrocie,ale dasz rade.
marta-daj znac jak juz bedziecie po badaniu
mo20-dzieki za odp;-)
spadam brac sie za obiady:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej:-)

Witam Was prawie zimowo:wściekła/y: Gdzie ta wiosna ja się pytam?????????

Żaneta
ja nie korzystałam z tych co reklamują się. My zawsze wynajmowalismy vana z wypożyczalni.
Renuska ale super się wstrzeliliście z tym przedszkolem. Ciekawe jak Dominik to zniesie? Denerwujesz się??
Marta niestety takie rozłąki nie wpływają dobrze na związki. Na szczęście już niedługo będziecie razem;-)
Agaam wygląda na to że jutro mam wolne więc jak masz ochotę to wpadaj na kawkę.
 
Hello

ja juz na nogach od 6 ,dzieciaczki spaly ,tylko telefon mnie obudzil i to w dodatku pomylkowy:wściekła/y:
pije kawke ,zaraz sniadanie trzeba szykowac

ZANETA-ja tez nigdy nie korzystalam,bo przeprowadzalismy sie tylko raz tutaj a wtedy mieslimy jeepa wiec dal rade;-) ale tak jak Sylwia napisala ,lepiej wynajac vana,moim zdaniem to bardziej oplacalne i macie go do wlasnej dyspozycji;-)
Widzisz szkoda ze mielismy to wlamanie ,bo tak to A by Was przewiozl:-:)crazy:
MONIA-Sarcia jest taka slodziutka ,najlepszy okres chyba teraz;-)
AGAAm-a u Was na play group-ie jest fajnie? bo ja zrezygnowalam ,zrobilo sie beznadziejnie:angry:
LUMEN-masz juz pupilka:confused:
milego dnia:happy:
 
Hej

Nie odzywam sie bo jakos.... nie mam weny. No i chcialam sprawdzic czy ktos tu za mna w ogole zateskni;-). Wiec dziekuje za zainteresowwanie. Postaram sie teraz byc bardziej na bierzaco.:tak: U nas w sumie nic ciekawego - powoli opanowuje moje autko i ogarniam droge do pracy mniej wiecej wiec mysle ze od przyszlego tyg bede juz calkjiem sama jezdzic. Najgorsze to to, ze notorycznie przekraczam dozwolona predkosc. :wściekła/y::-D Nieumyslnie oczywiscie. :zawstydzona/y: Lenka dalej zabkuje - ma juz osiem zabkow i kolejne w drodze. Dobrze, ze Marta powiedziala mi o tych granulkach Nelsons Teetha - to najlepsze co moze byc pod sloncem, moja Lenka po nich zaraz usypia. Polecam wszystkim mamausiom zabkujacych dzieci. :tak:

Alexnow - ja mialam masaz szyjki dwa razy - nie jest to nic przyjemnego, ale mnie w ogole nie bolalo. I niestety tez nie zadzialalo w moim przypadku w ogole.:-(

Zaneta - my raz wynajelsimy sami vana, ale uwazamy to za kompletna porazke, bo musileismy angazowac jeszcze znajomych do pomocy w noszeniu, a wiadomo kazdy pracuje, ciezko sie zgrac i w ogole caly dzien nam taka przeprowadzka wtedy zajela. Nastepnym razem juz bylismy madrzejsi i wzielismy Grzesia (on oglasza sie na bradford24 jako Gregory cos tam, ma normalnie zarejestrowana dzialalnosc) i bylismy bardzo zadowoleni - nie pamietam ile bierze, ale nie duzo to bylo, i w dodatku wszystko z moim K ponosil, porozkrecal i w 4 godz bylismy przeprowadzeni. ma duzego busa i jest bardzo zorganizowany i punktualny. Takze polecam.

Ehhh, no nic lece z mama wypic kawke, a potem to nie wiem bo pogoda jakas niewyrazna. Pa
 
Hej laseczki czas się odezwac bo trochę was zaniedbałam.
Totalny brak weny a i pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie.Dzisiaj jeszcze nie jest tak zimno ale wczoraj to straszna zimnica.

Alexnow trzymam kciuki żeby mały zdecydował się na wyjście.

ragazza to twoja mała prześcignęła Olusia z ząbkami bo on cały czas ma tylko 6.

Żanetka ja nie mam orientacji jeżeli chodzi o ceny i firmy co zajmują się przeprowadzkami.

renuska A jak młody chce isc do przedszkola?

agaam ja kurcze nie potrafię życ bez pieczywa a szkoda.Kocham chrupiące bułeczki hi hi.
 
dobra ,ja mam @ wiec juz wiadomo czemu moje dziecko mnie tak wczoraj denerwowalo .Wlasnie jestesmy po spotkaniu z ta kobieta z przedszkola i ja zapisalam Dominika tylko na 3 dni ,bo tam byly wolne miejsca na rano ,a dzis ona mowi ze wypisal sie jeden chlopiec i Dominik moze chodzic caly tydzien na rano .Jejuuu jak ja sie pozbieram na 8:30 z dziciarnia :confused::no:
Kasia -Dominik bardzo chce isc do przedskola ,dzis to nie chcial tej babki z domu wypuscic ,i caly czas jest przedszkole ,przedszkole .Wczoraj tak sie przejelam ze uczylam go mowic po ang :chce siku ,chce kupke .
Sylwia - czy mam stresa :confused:to sie dopiero okaze po feriach .Bardziej chcialabym sie gdzies przyczaic i zobaczyc jak D.sobie radzi .
Graziul - oj kochana ,to znowu nie pospalas ,i to jeszcze przez pomylkowy tel .:crazy:Co do nandosa to owszem sa tam dania wege ale wszystkie z kotletem sojowym kt.hmmm jak dla mnie to niedobry
Zaneta - no moj tez zawsze musi sie bawic pod deska jak prasuje :dry:.Zycze szybkiej przeprowadzki ,szybkiego sprzatania i malo klotni przy tym :tak:
Agaam - zawsze znajda sie dodatkowe wydatki ,i tak przez cale zycie :-D
 
reklama
hej wam
ja dzis cala obolala zachcialo mi sie cholera wczoraj cwiczyc a dzis mam mega zakwasy i szwy mnie tak ciagna ze masakra.a wlasnie mialam spytac tych ktore mialy cesarke ile czasu goila wam sie ta rana na brzuchu?
wybiera sie moze ktos w ten weekend na karuzele do lister parku?moze bylby ktos chetny zeby sie isc razem z nami?
 
Do góry