reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

alexnow gratulacje!!!
dzieki wam kobitki za odp chyba macie racje poczekam jeszcze troche z cwiczeniami.chcialam juz cwiczyc bo u mnie z dieta to roznie bywa a zalezy mi zeby do lata zgubic kilka kg bo wstyd sie bedzie pokazac.co do blizny to juz niby mi sie ladnie zagoilo tylko ostatni szew po jednej stronie mi sie babrze,puchnie i piecze a moja gp ogolnie olała sprawe i mowi ze samo przejdzie.:wściekła/y:
moze w przyszlym tygodniu mialybyscie ochote mnie odwiedzic?;-)musze zobaczyc troche ludzi bo zwariuje a ciezko mi jest sie wybrac z domu z ta moja dzieciarnia...
 
reklama
Hej:)
Słoneczka póki co nie ma ale dzisiaj jest w miarę ciepło:tak:

Alex gratulacje!!!!!!! Czyli masaż podziałał. Chyba szybko Ci poszło bo przecież wieczorkiem jak tutaj pisałaś to nawet skurczy jeszcze nie miałaś:-)

Asia o kurde:baffled: przekichane tak na same ferie jesteście uziemieni w chacie:-( a ja czaiłam się żeby dzisiaj wpaść do Ciebie na kawę popołudniu. Graziul ma rację, Filip przynajmniej nie będzie się drapał.
Zdrówka dla Was:-)

M02...
w przyszłym tyg dzieci mają ferie i ja chciałam zaproponować te nowe kulki które Graziul polecała. Od Ciebie to chyba też niedaleko.

Co Wy na to???? Może środa????
 
Hej.
Alexnow jeszcze raz gratuluję i dzięki za widomosc.

Asiunia oj na siedzisz się w domu przez te choróbska.

m025...jeśli spotkanie u Ciebie wypali to postaram się byc.

sylwia.m a gdzie dokładnie są te kuleczki?Wszystko zależy w jaki dzień i o której.Jak na razie nic nie mogę obiecac,ale się postaram.

Doris78 równowaga musi byc za dobrze byś miała gdybyś usłyszała że jeden i drugi to zdolne aniołki.

A u nas nudy wiecznie mi zimno i jakoś brak chęci żeby gdzieś dalej z chłopakami wyruszyc,ale muszę się wziąsc w garsc.
 
Czesc :)

ALEXNOW-wielkie gratulacje :)

RENUSKA-wiesz co swieta prawda ,ze bede miala ich dosyc....
ale fajnie bedzie ze chociaz przez dwa tygdonie nie musze sie zrywac z rana i ich budzic 20 minut...

ASIUNIA-faktycznie nasiedzisz sie w tym domu :(
Ale przynajmnie Philip lepiej zniesie ta ospe od Oli :) i bedziesz maial glowy
To Ola tez szybko ferie zaczela :)rozmawaialm wczoraj ze znajoma i jej syn dopiero w czwartek ma ferie,zdziwilam sie ze tak pozno .


RAGAZZA-Ty piracie drogowy :))masz szczescie ze tutaj nie ma tak duzo kontroli ,ale za to jest duzo fotoradarow :)

KASIA8118-oooooooo tak David nadrabia brojeniem za brata :)

Mi na dzien dzisiejszy te pasuje sroda na te kulki,tylko ja bede jechala autobusem ,wiec poprosilabym o adres tych kulek ,albo moze wiecie jakie tam autobusy dojezdzaja ?
 
hej dziewczyny, co tam u Was? widze ze naa kulki sie umawiascie:)

Amelia narazie spi wiec mam chwile. Mysle jaki kolor scian wybrac do salonu. Moja mama przyjeżdża za tydzien :D:D:D:no a ja wyruszam do pracy


ALEXNOW gratulacje:))))))

ok dziewczyny nie mam weny ostatnio szkoda ze slonka nie ma :(
:-(
 
Czesc dziewczyny:-)

A my dzis siedzimy i sie nudzimy:-( w prawdzie bylysmy rano na kawce u kolezanki ale za to teraz czeka nas dlugi dzien bo moj pojechal po silnik do auta i pewnie dlugo nie wroci:-( ehhh

Alexnow Gratulacje!!! Zdrowka dla Was:-)
Asiunia bidulko ale sie nasiedzisz w domku, Szkoda Filipka ale pewnie to bylo nieuniknione:-( zdrowka dla niego:tak: Jesli chodzi o ciemieniuche to niestety nic nie doradze bo Vicky nie miala:no:
Lumen i jak nastawienie do pracy?:-p
WerkaMirek witam:-) napisz cos wiecej o sobie i zagladaj do nas czesto;-)
Doris prosze prosze jakiego masz zdolnego synka w domu:tak: A co do Davidka to nie da sobie w kasze dmuchac musi sobie ustawic kolegow:-D Jesli chodzi o kulki to ja tez raczej bede jechala autobusem wiec moze zabierzemy sie razem? bo ja to zielona jestem jesli o te sprawy chodzi:zawstydzona/y::-p No chyba ze do tego czasu auto bedzie zrobione wiec wtedy bedziesz mogla zabrac sie ze mna:tak:
M02... Ty kobieto sie oszczedzaj troszke, jeszcze bedziesz miala czas zeby troszke zrzucic kg:tak:
Zaneta od 3dni stosuje diete bezziemniakowa:-D pod koniec tygodnia stane na wage to sie okaze czy warto:-D Ale szczerze jakos nie brakuje mi wacle tych ziemniorow:-p Moj sie dziwi jak mozna nie jesc ziemniakow:-D

Dobra ide wciagnac jakas marchewke bo dzis jestemy bez obiadu, nie chce mi sie gotowac tylko dla siebie:-p A Vicky dostanie sloiczek:zawstydzona/y:
 
reklama
hejka ,u nas dzis leniwie .Jasmina przd chwila zasnela ,Dominik sie pluska w wannie .G.kupil mu kredki takie lazienkowe i mam picassa na plytkach teraz :-).Kupil mu jeszcze balony na 60 -te urodziny ,bo byly w promocji .Ten moj chlop jak zrobi zakupy to nie raz musze go smiechem zabic .
Agaam - my tez dzis sami :-(.Jak D.byl maly to tez mi sie nie chcialo dla siebie tylko obiadu gotowac teraz to juz mam wieksza motywacje -i dobrze .
Werkamirek -witaj ,napisz cos o sobie .
 
Do góry