reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam dziewczyny:-):-):-):-)
Przepiekna pogoda rozpieszcza nas na maxa:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
Wczoraj zrobilismy sobie dzien rodzinny posiedzielismy przy grilku i mnie sloneczko wzielo opalilam sie :cool2::cool2::cool2::cool2:Dzis za to sprzatam juz cala gore sprzatnelam bo probuje jakos mojego uparciucha ruszyc a on nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Najwyszej 14 -tego ide na masaz szyjki to wtedy sie ruszy cos:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kala-ogromne gratulacje:-):-):-):-)

Nic uciekam dalej ide robic gołabki na obiad:tak::tak::tak::tak::tak:przyjemnego dzionka:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
DZięki Wielkie. Mam pytanko do mam karmiących piersią..ponieważ mam problem...wydaje mi się ,że mam mało mleka...gdy próbuje coś wycisnać nic mi nie leci...wczoraj mała ssała z 4 h....i ciagle była marudna....bo chyba była głodna....cały czas mam takie same piersi...moze tak być że pokarm mi się nie produkuje? Przedem miałam nawały pokarmu teraz nic:(( musiałam małą nakarmić sztucznym mlekiem...i spi dalej....i nie jest głodna...dziwne....a to karmienie na żądanie to wtedy jak się domaga czy mam podawać jej co 3 h pierś..." na siłe" jak sie nie domaga??

 
Hej ja mam kiepski humorek w ostatnich dniach.Jakoś tak negatywnie jestem nastawiona do wszystkiego i nawet nie wiem dlaczego.

Kala gratuluję!!!To prawda co pisze Tynia może jeszcze nie masz pokarmu.Mi tez po drugim porodzie pokarm pojawił się dopiero po prawie dobie od porodu więc spoko niczym się nie przejmuj.Co do karmienia na żądanie to dostawiaj małą jak będzie chciała jesc a to może byc różnie bo każde dziecko inne.Moje wiecznie by jadły po trochu czy w dzień czy w nocy a inne najedzą się mocniej i na dłużej im starczy.

Alexnow rodzisz kobieto czy się obijasz hi hi???

sylwia.m i jak tam babski wypad?
 
Hej:-)
Melduję, że z Londynu wróciłam ale padam na pyszczek. Było super. Nagadać się nie mogłyśmy. Dużo śmiechu i mało snu.
Dzieci super poradziły sobie bez mamy. Marcel tylko raz w nocy płakał. Ja za to straaaaasznie tęskniłam.
Teraz czas wrócić do rzeczywistości czyli ogromnej ilości prania i bałaganu w każdym kącie:baffled:

Kala gratulacje:-)
 
hej dziewczyny
ja dzis rano odwiozlam mame na lotnisko wiec troszke mi smutno bo znowu bede musiala sama cale dnie siedziec:-(ale juz na poczatku czerwca przyjedzie do mnie moj tata tzn.przyjedzie sobie troche dorobic ale bedzie spal u mnie wiec bedzie mi razniej.:-) w dodatku pochwale sie ze na sierpien przyszlego roku planujemy wesele:-):-),nie wiem jeszcze dokladnie kiedy bo moja mama pojechala dowiedziec sie o wolne terminy.sale mamy juz wybrana i wstepnie dzwonilismy a reszte zalatwi mama na miejscu.teraz musimy sie ostro wziac za zbieranie kasy bo lokal ktory wybralismy do tanich nie nalezy ale za to ma swoj prywatny pomost nad jeziorem i kilka pokoikow do wynajecia.ale w koncu wesele ma sie raz w zyciu wiec warto odzalowac troche kasy.
kala gratulacje,pokaz nam zdjecie swojej ksiezniczki.co do pokarmu to wydaje mi sie ze moze sie pojawic troche pozniej najwazniejsze zebys nie rezygnowala z przystawiania malej do piersi.moze herbatki laktacyjne by ci pomogly?ja tego nie uzywalam ale czytalam o nich i chyba nawet widzialam w polskich sklepach tu w bradford
 
Czesc:-)
Witam po weekendzie, u nas weekend minal super a to dzieki slicznej pogodzie:tak: W sobote bylismy w Scarborouh wycieczke zaliczamy to bardzo udanej:tak: a niedziele lezakowalismy calllly dzien na ogrodku:tak: Ja juz nawet zdazylam sie opalic:szok: Za to juz dzis pogoda nie bardzo:-(

Kala gratulacje:tak:
Sylwiam super ze wypadzik sie udal:tak: A teraz nie zazdroszcze sprzatania bo tak to jest jak facet sam w domu urzeduje:-D
Kasia a coz to za podly humor? Poprawy nastroju zycze jak najszybciej:tak:
Alexnow ojjj nie ma nic gorszego niz czekanie na dzidziusia;-) Cierpliwosci zycze a Danielek niech sie spieszy i mamusi nie denerwuje:-p
Renuska dobrze ze zakupy sie udaly i wypadzik na obiad:tak: Widac czasami dzieci rozumieja ze rodzice chca gdzies wyjsc i skorzystac. My tez jak bylismy na obiedzie w Scarboroug to o dziwo Vicky tez dala nam zjesc w spokoju ale musiala miec pod nosem talerz frytek:-D
Zaneta ja juz sobie wyobrazam jak pieknie bedziesz miala w tym Twoim domku:tak: Chyba Ty sie mnie pytalas o diete a wiec nie mam zadnej scislej diety poprostu ograniczam wszystko do minimum:tak::-D
Graziul ja sama za siebie trzymam kciuki:-D bo jakos nigdy specjqalnie sie nie odchudzalam:sorry2: I staram sie wytrzymac w swoim postanowieniu:tak:
Asiunia jak tam Olcia?

Dobra dziewczynki ja dzis mam dzien lenia ale juz chyba wypadaloby sie ubrac:dry: Uciekam pisac co tam u Was:tak::tak:
 
reklama
Hej ,hej :)
Ja tez sie melduje po weekendzie :)

KASIA8118-U mnie tez humor do d...y :((,a Ty niedlugo do Pl sie wybierasz,ale masz fajnie :)

KALA-Gratuluje :)Poprosimy o zdjecia malutkiej

ZANETA- ja tez mialam wczesniej takie kolory w pokojach,ale juz mi zbrzydly i teraz wole stonowane kolory :)Wpraszamy sie jak juz sie urzadzicie :)

Kurde wiecie co,Kuba ma juz za dwa miesiace Komunie ,a my w sumie nic nie wiemy,czy beda mieli jakies proby?przeciez na to wszystko trzeba czasu ,nie wiem kiedy Oni to wszystko zrobia i pokaza tym dzieciom
 
Do góry