reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

No i to co dobre zawsze szybko się kończy. Rano odwiozłam kuzynkę na lotnisko:-( No ale za dwa miesiące znów przyjedzie:tak:
Za to ja dzisiaj wieczorem robię wypad na weekend:tak::-D Niby się cieszę ale też jestem pełna obaw. Już nie tyle że oni sobie nie poradzą beze mnie co ja bez nich:baffled: Im bliżej wyjazdu tym bardziej mi się jechac nie chciało, ale pojadę bo potrzebuję się na chwilę oderwać od rzeczywistości. R będzie miał tu grupę wsparcia bo brat zanocuje u nas przez weekend a i znajomi powiedzieli że wpadną mu pomóc. Kurczaki, do mnie nikt tak w tygodniu nie wpada:-D
I do tego jeszcze obiad im muszę na cały weekend zrobić:szok: tzn nie muszę ale wolę bo jak nie zrobię to dzieci cały weekend pewnie będą macdonalda jadły:wściekła/y: Marcel to jeszcze się tym najje ale Olivia podziubie dwie frytki i koniec:baffled:

Słoneczko pięknie świeci ale narazie jeszcze jest chłodno. Później pewnie się ociepli:tak: Moje bąki po ogrodzie sobie pobiegają a ja będę gotować:baffled:

Monia
jak przeczytałam że twoja się turla po podłodze to aż musiałam zerknąć na suwaczek. Boszzzz Ona ma już 6 miesięcy:szok: a ja myślałam że z 2:-D ale ten czas leci.

Asia Filipek taki cycuś był że teraz aż dziwne że nie chce cycolić:-D Może się najada tym co wyciągnie. Moje dzieci zawsze przy cycu były max 5min i najadały się:tak: Może nie dawaj mu butli i obserwuj czy ładnie na wadze przybiera. No chyba że wrzeszczy że głodny to inna sprawa:-D

Kasia8118 zaciśnij zęby i przetrzymaj. Ja przy Marcelu tak się denerwowałam jak nie jadł. Teraz z Olivią już mam zlewkę:-D Z głodu nie umrze a ja nie mam zamiaru jej prosić. Z doświadczenia wiem, że to minie;-)

Renuska mój Marcel też nie chce jeść sam. Jak próbuję go do tego zmusić to trwa to tyle czasu że ja tracę cierpliwość i awantura gotowa:baffled:

Żaneta
widzę, że popuścilas wodze fantazji:-D Fajnie. Życzę Ci żeby Wam się udało zrobić wszystko tak jak chcesz:tak:

Dobra, spadam już do roboty się wziąć.
 
reklama
czesc ale pieknie ja pranie robie to szybko wyschnie w taka piekna pogode napewnodzis zaliczymy spacerek
jesli chodzi o bramki to sa oczywiscie darmowe ja poszukam numer to wstawie bo do mnie gosciu mial przyjechac zalozyc ale nie ma go do tej poory bo jak zadzwonil to mi dzien nie spasowal i nie dzwonil juz wiecej ale ja sie upomne
Asiunia a moze jak nalozysz nakladke silikonowa to wtedy pociagnie bo moze mu sutek nie smakuje hhiihihihi moim zdaniem mleko matki jest slodsze ale moze mi sie tak wydaje
Kasia nie przejmuj sie niejadkiem nadrobi to jeszcze
oki zmykam poranie powiesic
 
hej
widze ze dzisiaj wszytskie macie w planach spacer:p oczywiscie my tez:)) narazie mala spi

Renuska moja Amelia ma 13 miesiecy i dalej budzi sie w nocy nie daje jej mleka tylko wode, od razu zasypia. No i oczywiscie rano o 5 budzi sie na mleko kurde chciala bym zeby przespala cala noc :) Twoja córcia jeszcze malenka moze rzeczywiscie poczekajcie jeszcze chwile.

dziewczyny chodzi ktoras z Was do playgroup na bd 6?
 
Czesc Dziewczynki:-)

Pfff, Pffff ale nas pogoda rozpieszcza co?:-) A weekend ponoc ma byc jeszcze ladniejszy:tak: Chybaa sie na jakas wycieczke wybierzemy:tak:
My juz dzis tez po spacerku, bylysmy na hustawkach a teraz Mala urzeduje z tatusiem w piaskownicy:tak::tak: A ja mam chwilke zeby do Was napisac:tak:

Kasia nie martw sie o Olinka ja mysle tak jak dziewczyny ze to tylko chwilowe:tak:;-) A jesli chodzi o moja wage to faktycznie moze wydawac sie ze 5kg mniej w moim wypadku to duzo ale mimo wszystko chcialabym wygladac tak jak przed ciaza:sorry2: a ostatnia moja waga jaka pamietam to 55kg:-p
Asiunia mam nadzieje ze Ola juz w przyszlym tygodniu pozwoli nam sie spotkac na kawce:-D A co do cycka to hm.... nie wiem co Ci doradzic moze sprobuj przez jakis czas odciagac:confused:
Sylwiam ale ci dobrze z tym wyjazdem:tak: Ale z drugiej str domyslam sie co przezywach:tak:;-) Bedzie dobrze R sobie swietnie poradzi a Ty korzystaj:tak:
Zaneta fajnie ze mozesz sobie robic swoje male gniazdko tak jak Ci sie podoba:tak: Zazdroszcze:tak:
Monia niedlugo jak Sara zacznie raczkowac to juz wogole jej nie dogonisz:-D
Alexnow i jak?? 2w1??:-p;-)

Dobra dziewczynki ja spadam do moich robaczkow na ogrodek opalac sie:-D
A moze w przyszlym tygodniu jak pogoda sie utrzyma to do Lister Parku sie umowimy?? co Wy na to??
 
Hejka
Jak takie sloneczko to człowiek odrazu czuje ze zyje:-):-):-):-).Ja juz W lepszym humorku:happy2::happy2::happy2:dzieki Za wsparcie babeczki ;****
Kasia 8118 Myśle ze bez obaw,tym bardziej ze Oli nie wyglada na zabiedzonego:-p.Mi amela tez za duzo nie je, ale jak pytałm sie swojej pediatry w PL to mi powiedziała ze co jak co ale dziecko jak głodne to sie upomni:blink:Jezeli idzie zgodnie ze swoim centylem to wszystko jest oki.ps.tym bardziej ze teraz sie ciepło robi to człowiek niema ochotki na jedzenie;-)
Sylwia m 2miesiące mina jak z bicza,a co do wypadu ,ale Ci zazdroszcze:tak:tez bym sie tak wyrwała:tak:Życze milego wypoczynku
Żaneta Woo twoja kuchnia brzmi apetycznie:-)ale Ci fajnie ,ja tez to lubie.A powiem Ci ze nie ma to jak miec wolną rekę co do urzadzania.
Agaam 5kg :szok::szok::szok:Jezu a zostanie coś z ciebie:-p
oki spadam bo mezus wrócił:-)
 
Witam.
Ja wstałam dzisiaj po 5 bo Oli się wiercił pieluchę miał pełna więc stwierdziłam ze mu zmienię i dam mleczko.Ale niestety po wypiciu mleczka nie był już śpiący.A szkoda bo mi się jeszcze chciało spac.

sylwia.m przyjemnej zabawy życzę.

Monia to się wybyczysz w Pl .A mężuś do was dojedzie?

Agaam a gdzie planujecie jechac na wycieczkę?

Jeżeli chodzi om Olinka to on upomina się o jedzenie tylko ze mu nic ostatnio nie smakuje.
 
hej ,hej:-)
Ale nas pogoda rozpieszcza:happy: oby jak najdluzej:tak:
My jak chyba wszyscy teraz jak najwiecej staramy sie na dworze przebywac;-)
Wczoraj byly kulki i hustawki w parku:happy: dzis tez idziemy na lody i na spacerek:tak:
KASIA-moja mala jadla pieknie do roku czasu ,potem totalna klapa,do tej pory sa dni ze nie je nic caly dzien oprocz kulek na sniadanie ,duzo pije mleka i sokow:tak: ale kiedy pytamy o jedzenie to nawet jej normalnie ulubione przysmaki ma wtedy w nosie:crazy: niesamowicie mnie to irytuje i mam wtedy podly humor:angry: ale teraz staram sie tym jakos nie zamartwiac ,bo jest zdrowa i na chudzielca tez nie wyglada:no: sama bylam str niejadkiem do wieku nastoletniego a zyje i jestem zdrowa;-)
AGAAM-to trzymam kciuki za spadek wagi:tak: bedziesz jak modeleczka z talia osy -wow!:tak:
ZANETA-kuchnia w czerwieni -marze o takiej kuchni..i kiedy musze ja miec!!:-)jak Majeczka??
LUMEN-tak ,tak buty bardzo mi podpasowaly;-):-D
ALEXNOW- masz dal nas jakies wiesci? czy Danielek sie opoznia:confused:
No nic ,zmykam sniadanko robic,milego weekendu:-)
 
hejka
My dzis bylismy w parku i na obiedzie w nandosie .domink ladnie siedzial i jadl ,Jasmina ladnie w wozku lezala a ja lykalam jak indor z przyzwyczajenia :-D.Wczoraj taki upal ,dzis nas wyletnilam ,sandalki odkurzylam a tu zonk ,bo wialo i momentami niefajnie .Jeszcze Jasminie sie tak ulalo jak nigdy ,ale to byl moj blad bo chcialo jej sie odbeknac a ja szybko chcialam jej jeszcze dac mleka czy chce wiecej i jak nie uleje .Poszlam do bootsa po jakies ciuszki ,i splukalam sie jak zwykle bo promocja jest :sorry2:.Dominikowi tez przy okazji musialam kupic krotkie spodenki bo juz z tamtego roku nie beda .
Zaneta - ja tez myslalam o czerwonej kuchni ,dokladnie to o takiej czerwieni jak jest na herbacie yorkshire tea .
Dziewczyny mam troche ciuchow po Dominiku i Jasminie ,wszelakie roznosci ,za grosze ,jak by byla jakas chetna chociazby zeby obejrzec to moge fotki porobic .
 
witam, widze ze cisza na forum nic dziwnego taka piekna pogoda.


Renuska
gdyby Twoja Córcia była starsza od mojej to z chęcią bym kupiła od Ciebie ubranka

kasia8118 nie daje Ci pospac synuś
user-offline.png


ok lece robic sniadanie i kurde mam furę prasowania eh;;/

milego dnia ;*



user-offline.png
 
reklama
Do góry