reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Pawelek spi,mloda na pol a ja przegladam kuchnie i zastanawiam sie nad plytkami,bo moze A tata nam wymieni,i wiecie jakie mi chodza po glowie???czerwone na sciany:szok::szok::-):-)i do tego jasne meble ktore juz sa,czerwone doniczki na okno,czerwony zegar,a reszta urzadzen i ******* bez zmian czyli srebrne.a jaka lazienke wyczailam jak bylismy panel ogladac:szok::szok:piekna i jestem juz chora bo musze taka miec,tylko ze metr tych paneli kosztuje 45 fuli,ale dalabym tylko nad wanna i z boku to jakies 4 metry,wiec i tak chyba taniej niz plytki,powoli sobie porobie:-)
m020-dzieki,musze sie tam szybko w przychodni zarejesrtowac i zalatwic to zanim mlody skreci kark:szok:
szlak mnie trafi przez to czekanie na ta przeprowadzke,nawet mi sie tu sprzatac nie chce:-D
 
reklama
Dziewczyny dzięki za słowa otuchy jeżeli chodzi o Oliviera.Ja wiem dobrze ze dzieci przechodzą takie okresy niejedzenia po doświadczeniach z Krystianem.Ale z nim było trochę inaczej ale każde dziecko inne.Łudzę się ze to może tylko chwilowe fochy.Dzisiaj się wkurzyłam i na obiad zaserwowałam frytki i gotowe kurczaczki i ku mojemu zdziwieniu nawet trochę zjadł.Wiem ze to nie był może zbyt wartościowy obiad ale lepsze to niż nic.

Monia tu chyba nie chodzi o smaki bo ja mu serwuje wszystkie możliwe słoiczki albo to co sama ugotuje a wiadomo ze co dzień mamy coś innego na obiad.
 
hej:-)
ja tylko na chwile z malym zapytaniem do mamusiek ktore karmia lub karmily mlekiem formula-czy dawalyscie swoim dzieciaczkom pic tez miedzy karmieniem?? i co?? wode ,herbatke? Bo moj maly nie za bardzo chce wode a herbatki te dla niego dozwolone tez mu nie podchodza:-(
RENUSKA- bo ter mi sie przypomnialo,:zawstydzona/y: ja dawalam Nati kleik ryzowy juz w 3 miesiacu -oczywiscie stopniowo po jednej plaskiej lyzeczce na poczatku,ale ona byla str glodomor i jej wogole wsz wprowadzalam dosc wczesnie (oczywiscie b ostroznie) natomiast z Eryczkiem chyba poczekam bo nie widze takiej potrzeby;-)
 
Hej!!ja dopiero teraz bo dzisiaj prawie caly dzien na powietrzu,tylko ten wiatr,ale mozna oko przymknac!!!Jutro ma byc jeszcze ladniejsza pogoda!!!
Zaneta-jak ja ci zazdroszcze!!!nawet nie masz pojecia!!!
Graziul-ja daje malemu aptamil!!tez nie chcial pic herbatek,ale troche go oszukalam i wprowadzilam sposob na glodniaka!!!po porannej drzemce jak sie obudzil glodny to wtedy mu dalam herbatke i zadzialalo!!!
Kasia-nie denerwuj sie!!!Oli ma taki okres,ale wszystko wroci do normy!!!
Renuska-ola ma 6 lat i tez czasami chce zeby jej dawac!!!
Alex-jeszcze tylko chwila,dasz rade-poki co wypoczywaj!!
Agaam co z toba???
U mnie filip chyba strajkuje,bo nie chce ciagnac cyca!!!chyba mu moje mleko nie smakuje!!!bo jak butle dostanie co cale 180 ml wypije!!!a cycki to mi chca wybuchnac!!!nie wiem co mam zrobic!!
 
hej dziewczynki ja tam wieczorkiem bo ladna pogoda dzisiaj byla i jak wiekszasc z Was bylam na dworze,
jutro wybierzemy sie do parku:D
Graziul xxx jeszzcze nie , ale mamy na oku schronisko jak R bd mial wolny dzien to sie tam wybierzemy. heh musza Ci sie bardzo podoab buty :)
bardzo dokladnie je opisalas:p swoja droga jak dla mnie za wszescie na letnie ubrania w sklepach.

m02051991
user-offline.png
user-offline.png
nie wiedzialam ze cos takieego jest, sdzkoda ze wszesniej nikt nic o tym nie wspomnial.
 
kurde cos wcisnelam tyle sie opisalam i nie ma tego no nic dzisiaj juz nie dam rady za duzo slodyczy zjadlam i teraz mam za swoje;/:( dobranoc dziewuchy:p
 
Hallo śpiochy proszę wstawac i się meldowac.
U nas nudy ja jeszcze biegam w szlafroku.Pogoda za oknem Ok.więc dzień zapowiada się całkiem ciekawie.

Asiunia a czemu dajesz młodemu butle?Nie starcza Ci twojego mleczka?Mi się wydaje ze takie sztuczne mleczko jest lepsze w smaku od mleczka mamusi i może dlatego mały strajkuje.I byc może z butli mu szybciej leci niż z cyca.
 
Hallo!!!
My juz dzisiaj na nogach od 6.00!!!!wlasnie kawke pije.maly sobie drzemke strzelil!!Pogoda dzis super,ale niestety dopiero wyjdziemy na spacerek jak moj wroci z pracy,bo przeciez Ola caly czas chora!!!
Kasia-ja mam pokarmu bardzo duzo ale on nie chce pic!!w nocy jak sie przebudzi to czasami pociagnie!!!jeszcze bede probowala mu wcisnac cyca,ale jezeli nie da rady bede musiala przestac go karmic!szkoda:-:)-:)-(ale coz!!!
 
dzien dobry :-)Pogoda jak na razie przepiekna ,niebo bezchmurne ,oby przez caly dzien .Wczoraj rozmawialam z G.ze moze oduczymy juz Jasmine jesc w nocy i oboje stwierdzilismy ze jest to dla nas emocjonalnie za wczesnie .Jednak w nocy jak sie zaczela wiercic dalismy jej smoka i spala dalej .Co do karmienia starszakow to wkurza mnie to ,bo Dominik potrafi wlaczyc sobie bajki na you tube a nie potrafi przebierac widelcem talerz-buzia ,talerz-buzia :confused:
Graziul - ja podaje i herbatki i wode szczegolnie jak jest cieplo .Z tym ze Jasmina dopiero teraz zaczela pic takie rzeczy bo wczesniej nie nadazala z polykaniem .
Asiunia - ja nie wiem co Ci doradzic ,moze Kasia ma racje :confused:Odciagnij swoje do butelki i zobacz czy tez mu tak smakuje jak sztuczne .Ale zeby chlop cycka nie chcial :confused:
 
reklama
Cześć dziewczynki. Mała śpi więc skrobne co nieco.
Pogodę mamy ładną jak Sarcia wstanie idziemy na spacer. Mała codziennie szaleje z dziadkami a potem spać nie chce.

Zaneta - Sara zasypia samodzielnie. Wytrzymałam pierwsze 3 dni (były w sumie najgorsze), a teraz nawet sobie nie wyobrażam żeby mogła zasypiać inaczej:)

Renuska - ja nadal karmię Sarę w nocy tzn ok. 12. Ale ona sama jeśli się nie obudzi to jej nie daję mleka. Czasem się przebudzi i nie chce jeść tylko pić (ona ogólnie bardzo dużo pije).

Asiunia - a nie lepiej ściągać mleko i butelką dawać? Szkoda, żeby jadł sztuczne mleko. Jednak matki pokarm jest najlepszy dla maluszka. Ja cały czas ściągam, bo Sara nie chciała jeść z piersi.
A co do picia to Sara też piła malutko, a teraz potrafi dziennie wypić dwie duże butle herbatki.

Kasiu - myślę, że w sumie każdy maluch ma okresy buntu. Przejdzie mu i będzie wcinał znów wszystko.

A jeśli chodzi o te zabezpieczenia do domu to też muszę to załatwić, bo mała powoli robi się mobilna. Co prawda nie raczkuje jeszcze, ale turla się po całym pokoju. Ma przygotowane miejsce do zabawy, a po chwili jest już na wykładzinie:)

No nic zmykam jakąś kawkę wypić.

Papa
 
Do góry