reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej kobietki:-)
Jednak sloneczko daje niesamowity power!! Odrazu dzis mialam inny dzien:happy2: Bylam z dziecmi na dlugim spacerku ,zahaczylam o Asde-kupilam malemu polarek,Natalci fajna tunike w krateczke i calkiem niedrogo bo trafilam na sale (bo przeciez oni juz sie wiosennych rzeczy chca pozbyc bo stawiaja na letnie) a potem jesz zaszlam do sklepu z butami i zaszalalam :szok::-Dbo kupilam klapki sobie na wysokim obcasie:crazy:kurcze kiedys to dla mnie byla norma ,a potem tutaj odwyklam:baffled: dawno tak nie bylam zadowolona z zakupu butow:tak:brazowa skorka ,czubki kryte ,wycinanka azurowa ,a podeszwa jak od drewniakow tyle za na obcasie wysokim;-):tak:Potem zahaczylam z dzieciaczkami o sasiadki ogrodek ,bylo milo,mala sie wyhasala az 2 jajka zjadla na kolacje i kubek kakao wypila:szok:
AGAAM-5 kilo:szok: to chyba chcesz ja Vicky Beckham wygladac ;-):-D przeciez Ty szczuplutka jestes:tak:
TYNIA-jesz raz sorry za gluchy telefon:zawstydzona/y::-D
ALEX NOW -to co jutro Danielek juz bedzie z Wami;-):confused:Kochana zycze szybkiego rozwiazania:tak:
EMILKA- jak tam -remoncik skonczony:confused:
SYLWIA-chyba specjalnie ta pogode zamowilyscie z Doriska na przyjazd kyzynki(a niby ze nie wiedzialy:-p;-):-D)
LUMEN-i co udalo sie pieska znalezc?
MARTA- mam nadz ze ze zdrowkiem juz lepiej i ze korzystasz z urokow polskiej wiosny;-)
 
reklama
Witam.
Za oknem jak na razie bez rewelacji.Ale za to wczoraj było super dwa razy byliśmy na spacerku a trzeci raz poszliśmy na plac zabaw całą rodzinką bo mojemu R niespodziewanie odwołali szkołę z czego oczywiście się ucieszyłam i to bardzo.Krystian wyszalał się na rowerze a Oluś okupował ślizgawkę.

A ja mam nerwa na Olinka bo od kilku dni nie mogę mu wcisnąc nawet jednej łyżeczki obiadu.Normalnie wczoraj to się zbuntowałam i powiedziałam że nie dam mu nic innego ale tak ryczał ze myślałam ze serce mi pęknie i się ugięłam.Nie wiem co mam zrobic nie daje mu żadnych słodyczy ani innych dupereli.Nie mam pojęcia czemu nagle przestał jesc obiady jeszcze tydzień temu jadł bez problemu moje jak i kupne a teraz nie smakują mu żadne na sam widok wpada w histerię.

agnieszka uk oj zazdroszczę i to bardzo ze masz gdzie siedziec z Nikolom w taką pogodę.

Agaam 5kg to niby niedużo ale w twoim przypadku wydaje się sporo.Ale każda z nas wie najlepiej z jaka wagą będzie się czuła dobrze i podobała się sama sobie.Życzę wytrwałości i silnej loli.Mi jej brak w ostatnim czasie.

Graziulxxx oj ja tez jeszcze kilka lat temu tylko buty na obcasie kupowałam a teraz odkąd zamieszkałam w Bradford to najczęściej biegam w jakiś babcinych albo sportowych no chyba ze jedziemy gdzieś z R samochodem to wtedy wyciągam z szafy jakieś zakurzone buty na obcasie.
 
Czesc :)

Tak ,tak mialysmy super niespodzinake :) Sylwia to taka mine zrobila ,ale sie usmialam :)
A to wszystko dzieki naszej mamusce,zachcialo sie jej niespodzianek,oczewiscie wszyscy wiedzieli na okolo ,tylko nie my.
Niestety co dobre to szybko konczy i jutro nasza kuzynka wyjezdza,ale w czerwcu znowu przyjedzie,na Kubusia Komiunie.

KASIA8118-jak dla mnie to Olivier zachowuje sie jak normalne dziecko,teraz jest zainteresowany wszystkim innym oprocz jedzenia,ja takie akcje mam nawet czesto.Tez tak robie jak Ty ,do kolacjii zero jedzenia i u Nas skutkuje bo kolacje wciaga nosem.


MARTA1979-zdrowka kochana dla Ciebie :)

AGAAM-ale ty laska bedziesz w lipcu,no tak ale co sie nie robi ,zeby pieknie wygladac w tym jedynym dniu,chociaz tak i tak bedziesz ladnie wygladala

RENUSKA-ja tez swojego Davida musze karmic,a Kube to chyba karmilam do 5 lat :(

ZANETA-Jak tam remoncik,widac jakies efekty?
 
Witam dziewczyny:-):-):-)

Nie odzywalam sie bo nie mam weny tworczej a lenia mam totalnego :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale podczytuje Was:tak::tak::tak:U mnie nudy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:W weekend mialam kolezanki corke do popilnowania a od poniedzialku len masakryczny spiaca jestem caly czas zmeczona a do tego jeszcze od wczoraj gardlo mnie boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wczoraj tez byłam ostatni raz u midwife wszystko wporzadku tylko mały nie ma ochoty wyjsc a termin mam na dzisiaj ,ale zobaczymy dzien jak dla mnie dopiero sie zaczal;-);-);-)
kasia8118-byłam wczoraj po szkole z Aga na placu a was nie bylo chyba byliscie pozniej:-p:-p:-ptak jak ci pisalam Aga bardzo zadowolona ze szkoly;-);-);-)
graziul-chcialabym zeby Danielek juz byl z nami a tu nic sie nie szykuje dzieki za zainteresowanie ale napewno dam znac :tak::tak::tak::tak:

Nic uciekam korzystac z ciszy w domciu i jakas kawcie jeszcze wypic do pozniej laseczki i milego dnia;-);-);-)
 
Witam.

Nie odzywam się, bo ciągle gdzieś biegam (rodzinka i znajomi). Wszyscy chcą się ze mną spotkać, no i zobaczyć Sarę.
Mała początkowo była w szoku a teraz szaleje za dziadkami. Pewnie rozpuszczą ją jak nie wiem co:)

Graziul - zostajemy do 11 maja.

Alex - malutki już z Wami? A tak ogólnie to ładne imię wybraliście. Mój brat się tak nazywa.

Sylwia, Doris - ale się musiałyście zdziwić hihi.

Agnieszka - ogród to świetna sprawa. Nas czeka w naszym sporo pracy, bo w zeszłym roku nie było czasu na robotę, ja miałam brzuch pod nosem.Ale w tym roku czas się wziąć za nasz ogródek.

Zaneta - współczuję remontu mnie niestety też czeka.

Kasia - może spróbuj jakiś innych smaków w obiadku? Ale jedno jest pewne nie warto dać mu nic innego. Jak zgłodnieje to zje obiad.

Nic zmykam papa
 
Alexnow musiałyśmy się minąc my byliśmy przed 16 z jakąś godzinkę.Tak myślałam ze się miniemy ale jakoś tak długo się grzebaliśmy po obiedzie.A szkoda bo Krystian zawsze pyta czy Aga będzie.Teraz wyjście na plac zabaw kojarzy mu się z tylko Agą ha ha. Teraz to mamy siłownie na placu.Fajne te nowe atrakcje na placu oby długo postały.
To wszystko się może dzisiaj zdarzyc może trzyma kciuki żeby mały zdecydował się wyjsc.Jak się mały urodzi to wpraszam się na kawkę.Dobra uciekam bo Oli stęka.
 
hej
my sie niedawno wygrzebalismy z lozka:szok::szok:
o remont nie pytajcie,bo szlak mnie trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:juz wszystko poszpachlowane i Pawelka pokoj prawie umalowany.ale teraz niby juz ma z gorki isc,bo tylko malowanie,a panele i wykladziny to 2 wieczory podobno.
chcialabym zaczac mala dokarmiac,a jak wiecie,nigdy nie dokarmialam Pawelka i mam pytanko,czy lepiej z rana jak sie obudzi dawac jej butle,czy przed snem??w sumie noc prawie cala przesypia,wiec chyba wieczorem sie najada,tylko z rana tak jakby malo jej bylo.
graziul-super,ze zakupy udane,ja dopiero wybiore sie na jakis shopping jak kuzynka w maju przyjedzie:-)ale nie nastawiam sie na nic wielkiego,bo waga stoi w miejsc:wściekła/y:
alexnow-nie dziwie sie ze masz lenia,juz koncoweczka wiec len sie poki mozesz:-D
monia-a jak mala zasypia??wytrwalas w swoim postanowieniu??
agaam-masz jakas specjalna diete czy poprostu rezygnujesz ze slodkiego i gazowanego??
kasia8118-moj tez czasami nie chce nic jesc,ostatnio stwiedzil ze ziemniaki brudne ,bo w sosie byly i za diabla nie zjadl:wściekła/y:
ponawiam pytanie o safety gates,ma ktoras na handel??bo przegapilam dzisiaj rano aukcje na ebayu:wściekła/y::wściekła/y:
 
ZANETA- Ja juz dawno temu sie pozbylam bramek,ale moze powinns postarac sie z councilu ,oni wstawiaja to za darmo,ja nie wiem jak to sie zalatwia ,ale pamietam ze ktoras z dziewczyn pisala ze jej to zakladali.
Twoj Pawelek ma same teksty jak mamusia ha ha ha,brudne ziemniaki..... :))
 
hejka, myslalam ze cos napisze ale jak na zlosc Dominik przylazl na gore i Jasmina sie obudzila :dry:dzieci zawsze znajda sobie moment .My wczoraj tez bylismy na dwoch spacerkach ,pogoda super ,a dzis -no nie jest jeszcze tak tragicznie wiec zara idziemy karmic kaczki bo duzo chlebka mamy .
Zaneta - jak wprowadzasz cos nowego do diety dziecka to zawsze rano .Ja mam bramki ale nic nie pisalam bo mi tez beda potrzebne za jakis czas wiec sie nie pozbywam ale mi kobieta o tych darmowych bramkach mowila na play groupie ,wiec mozesz sie zapytac .
Kasia - wiem ze to bardzo irytujace jak dziceko nie chce jesc ,chyba kazda z nas przez to przechodzila ,ale to normalne ,zobaczysz jak mu apetyt wroci jak bedzie wcinal wszystko co mu pod nos podlozysz .
Gwiazda juz ryczy ....
 
reklama
hej
ja na sekundke bo chcialam tylko zanecie napisac ze darmowe bramki dostaniesz i wszystkie zabezpieczenia na szafki i okna itd od councilu.musisz tylko powiedziec swojej health visitor ze potrzebujesz.potem przyjedzie facet i oceni gdzie musza byc zabezpieczenia.jakies dwa tygodnie po nim przyjezdza ekipa i ci wszystko montuje oczywiscie za darmo.
 
Do góry