reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka:-)
KASIA-ja tez strasznie zamulona jestem nadal:crazy: kawe pije zaraz jak tylko oczy otworze ale nic to nie daje:no:
A tu niestety robota w domu czeka i z dziecmi trzeba gdzies wyjsc:tak: jwstyd sie przyznac ale najchetniej to bym wrocila do lozka i przespala pol dnia:baffled: Zwlaszcza ,ze mezus sobie w nim nadal smacznie spi:wściekła/y:;-)
Mala jak zwykle molestuje od rana Kubusia puchatka-to jej ulubiona bajka aktualnie i oglada po kilka razy dziennie:-D
LUMEN-ja tez nie znam nikogo kto chcialby oddac pieska ale moge poradzic sklep na foster sq.Tam czesto chca przekazac jakies zwierzatka do adopcji:tak:
JSTYSIAK-obys szybko przetrawila i w miare bezbolesnie.
SYLWIA<DORIS-ale super ta kuzynka -takie mile niespodzianki robi:happy:
TYNIA-jak sie czujesz "grubasku"?
ALEXNOW-a Ty co znow umilklas? wsz oki?
Zmykam ,narazie paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Hej!!!
kasia,graziul,dziewczyny-ja tez do was dolaczam-zamulona jestem jak nie wiem,juz dwie kawy zaliczone i nic!!!
Graziul-moj tez sobie w najlepsze jeszcze w lozku lezy!!!!!!!!!!!!!!!!!ale przyszedl wczoraj pozno z pracy wiec ma wybaczone,za to zaraz bierze sie za sprzatanie lazienki i korytarza!!!nie ma przebacz!!!!!!!!!:-D:tak:
sylwia,doris-wy to macie za dobrze!!nie dosyc ze mamusie i tatusia macie przy sobie to jeszcze kuzynka was co chwile odwiedza!!!zazdroszcze!!!:-D:tak:
Agaam-co z toba??
Pogoda dzisiaj w miare wiec trzeba na jakis spacerek sie wybrac!!!a wy jakie macie plany??
 
czesc wszystkim co za piekne sloneczko
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
ja juz okna pomylam odkurzylam kuchnia posprzatana zaraz sie obiadek przygotuje dzis jestem uziemiona bo czekam na gosci z virginu maja kabel wymienic bo jest przypalony
Graziul czuje sie jak narazie dobrze choc czasami bardzo zle i nie moge sie ruszac ja mam energii za duzo wiec moge wam troszke oddac
p.gif
p.gif
p.gif
 
hejka laseczki
ja tez juz posprzatalam. teraz siedze z Nikolka na ogrodzie. ja przegladam prase i neta a ona bawi sie w piaskownicy. pogoda naprawde super. pozniej moze do sklepu sie wybierzemy po jajka i mleko, ale poki co relaksujemy sie:-)
nefretete- ja niestety nie zabiduje:-) w domu mebli mam az za duzo a hustawka dla nikoli za mala. a powiedz wracasz do pl? czy przenosicie sie do innego miasta
 
hejka .My juz po spacerku ,fajnie jest cieplo tylko ten wiatr wrrr.
Lumen poszukaj na necie ,ja jak mialam kiedys fazke zeby miec psa to pelno bylo do sprzedania wlasnie z Bradford .
Spadam obiad robic ,bo Dominik mowi ze glodny :confused:ciekawe ile zje :dry:
 
Czesc:-)

Ale dzis piekna pogoda:-) od razu czlowiek ma inne podejscie do zycia:tak::tak: Rano bylysmy na play grupie a potem caly czas na powietrzu:tak::tak: Dopiero teraz na chwile do domku zawitalysmy ale zaraz znow na ogrodek:tak::tak:

Asiunia ja zyje ale jak widze taka pogode za oknem jak ostatnimi dniami to nic kompletnie nic mi sie nie chce:no:
Kasia pytalas ile chce schudnac a wiec chcialabym jakies 5kg:tak: Mam nadzieje ze do lipca mi sie uda:-D
Lumen ja niestety nie pomoge nie wiem gdzie tu mozna znalezc jakiegos zwierzaczka:no:
Renuska to Dominik taki niejadek?
Jstysiak poprawy nastroju zycze, oby szybko humorek wrocil:tak:
Sylwiam Doris ale mialyscie super niespodzianke:tak: Tylko pozazdroscic;-)
Agnieszkauk ja wlasnie tez mialam mojej niunce rozlozyc piaskownice, ale zapomnialam ze moj ma klucz od garazu a tam jest piaskownica:tak: Ale jak tylko moj wroci z pracy to bedziemy lepic babki:tak::-D
Tynia ja chetna zebys mi oddala troche energii:-D Chociaz jak pogoda sie utrzyma to akumulatory sloneczkiem sie naladuja:tak::-p
Graziul korzystaj z pogody i akumulatory same sie naladuja:tak: Fajna stronka z tymi bajkami juz kiedys gdzies ja widzialam:tak: Ja caly czas czekam na moje freeview box ale cos dlugo nie ma:wściekła/y:
Kasia mi czasami by sie przydal taki tryb zycia jak Twoj w sensie ze trzeba rano sie ruszyc z domu bo jak ja nie mam zadnych planow to najchetniej przelezalabym caly dzien w lozku:zawstydzona/y:

Dobra Kolezanki ide jeszcze z niunka posiedziec na dworzu:tak: niech korzytsa:tak:Paaa
 
agaam -jadek ,jadek jak sie go karmi ,a ja no coz :zawstydzona/y:,w ostatecznosci to robie .Dzis chyba to go musialam niezle przeglodzic na tym spacerze bo zjadl calutenki obiad :tak:nawet salate za ktora nie przepada ,ale wmawiamy mu ze to takie chrupiace warzywne chipsy .
 
reklama
nefretete: szkoda, ze wracasz do pl. myslamam ze zostaniesz tu na dluzej, tymbardziej ze pisalas ze biznes z ciastami sie dobrze krecil. ja ci zycze powodzenia:-) i oby ci sie wszystko poukladalo po twojej mysli:-)

jak jutro bedzie tak ladnie to ja wyruszam do lister parku. jakby byly jakies chetne to dajcie znac. weekend tez zapowiada sie slonecznie:-))

dziewczyny moze ktoras z was potrzebuje dyza klatke na zwierzatko, trzymalam w niej kroloka. teraz lezy i zabiera miejsce. oddam ja free.
 
Do góry