reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej.
Mnie dzisiaj muli na maksa.Piję już druga kawę mam nadzieje że postawi mnie na nogi.

Sylwia.m i Doris78 to super miałyście niespodziankę.Pewnie miło sobie spędzicie najbliższe dni.Życzę dobrej pogoda wam i samej sobie bo już mam dosyc tego wiatrzyska i zimnicy.

marta1979 ja kochana mieszkam na bd2 także chyba pomyliłaś mnie z Lumen.Fakt szukam czegoś nowego ale na zamianę.Ale jak na razie to kiepsko mi idzie.Wiesz jak to jest w Bradford nie łatwo jest znalesc coś fajnego.pewnie trzeba czasu ale spoko aż tak to mi się nie spieszy.Dużo zdrówka życzę.

Monia to dobrze ze ludzie na lotnisku okazali się pomocni.Może i ja będę miała szczęście.Bo może i ja spotkam jakieś pomocne duże na lotnisku.

mo25...oj to szybko małemu wyrósł pierwszy ząbek.

Asiunia szkoda ze mieszkasz tak daleko ode mnie bo ja chętna żeby zapisac się na siłownie ale brak mi towarzystwa.

Żanetka trochę Ci będzie ciężko z dzieciaczkami samej ale warto się przemęczyc.A kiedy planujecie przeprowadzkę?

Agaam i jaki kupiłaś pas?Jakiś droższy?Ile planujesz schudnąc?
 
reklama
czesc wszystkim co za pogoda ja chce wiosne
m02......juz zabek no niezle
Marta to fajnie masz z tesciami i zdrowka zycze
zaneta tak jak napisala Sylwia pomeczycie sie troszke a jaki potem bedzie efekt
 
hej
a ja wlasnie mam jakiegos powera:szok:pomimo pogody:szok:mala zasypia,Pawelek oczywiscie krzyczy jakby udawal malpe jakas:szok:musze z nimi wybrac sie do Tesco,ale nie wiem bo ta pogoda nie za bardzo to on bedzie szedl godzine zamiast 20 min:-Da od jakiego czasu nosilyscie dzieciaczki w nosidelkach na brzuszku??bo moze ja bym wsadzila do nosidla ajego do wozka,zeby mi cyrkow nie robil w tym tesco:-D
sylwia-super niespodzianka:-)
kasia-planujemy weekend 16-17,wszystko zalezy kiedy nam poloza wykladziny i panele,bo jak narazie to ja zadnej poprawy tam nie widze,ale A mowi ze tyle roboty ze szok.tapeta na tapecie i pomalowane farba olejna bylo:szok:wszystkie sciany i sufity poza tym do szpachlowania,bo ktos robil na odwal sie,wiec jak na dzien dzisiejszy,pomalowane sa 2 sciany u Pawelka w sypialni i sufit u nas w sypialni,a na dole tylko poszpachlowane..kuchnia jeszcze nie ruszona.no ale moze jakos sie ruszy.w kazdym badz razie do 20 musimy sie wyprowadzic:szok:
dajcie znac mi czy cieplo jest bo nie wiem co robic z tymi zakupami:-)
 
Hejka ja sie nie oddzywam bo kiepsko tydz. zaczelam musze pewne sprawy przetrawić:-:)-:)-(az mi sie płakać chce:-(ale nic pare dni i oswoje sie z pewną myśla i bedzie git:angry:.
Sylwia i Doris Ale mega niespodzianka superr:-)ja tez tak chce
M02 Ząbek:szok:no to niezle
Marta 1979 Miłego wypoczynku,korzystaj poki co:-p
 
zaneta - ja nosilam dominika w chuscie od 3 tyg. i bardzo to lubil ,tyle ze jak podrosl i zrobil sie ciezkawy to mnie plecy bolaly bo to przeciez na jedno ramie jest .Dla Jasminy mam zwykle nosidlo na dwa ramiona ale ona nie lubi byc w nim noszona jak na razie .Jezeli idzie o remont to jeszcze sobie pokonczycie jak sie wprowadzicie .
marta - oj to sie porozkladalas w pl .A Jasminka ,dziekuje ,dobrze ,sama ja mierzylam centymetrem i ma 64 badz 65 cm .A jak Majeczka ,bo ona tez dluga .
Agaam - kolejna ktora chce sie odchudzac a nie ma z czego :no:.
m0205... - rajusku :szok:juz zabek ?
A ja dzis (nareszcie )wyciagnelam ten pas ciazowy co mialam ,bo on tez na pociazy jest ,zacisnelam sie w talii jak osa i az mnie plecy rozbolaly .Ponad to kolejny dzien pewnie bedziemy mulic w domu bo ten wiatr :wściekła/y:nie nastraja do spacerkow .
 
ale pustki tutaj my dzis z Wiki w domku siedzimy boja brzych bolal na szczescie przeszlo to byly tylko wzdecia mialysmy isc na szczepienie w czwartek ale zadzwonili do mnie z przychodni i powiedzieli ze juz miala ta szczepionke i ze nie trzeba przychodzic
asiunia super ze Olence sie juz polepszylo i ze najgorsze za nia
Sylwia i Doris wy pewnie teraz kawkujecie ale wasze miny musialy byc bezcenne
 
Czesc;-)
Ja sie malo udzielam z racji tego ze sie czuje do bani :-(

chyba przez te skoki cisnieniowe-znow:tak: bardzo boli mnie glowa i ogolnie czuje sie strasznie zmeczona. aktualnie mam porostu wsz dosc:baffled::dry:
mam nadzieje ze mi szybko minie:tak:
Aha -podaje fajna stronke z bajkami www.bajki online
super sprawa w dwuch jezykach ,mnostwo bajek;-)
 
hej dziewczyny ja tylko na chwile, widze ze nie tylko mnie dopadlo to przesilenie wiosenne damy rade jakos obny tylko pogoda byla lepsza.
ha! jutro bede miala w koncu pralke juz na sie czuste ubrania pokonczyly heh
doszlismy do wniosku ze kupimy nowa zawsze gwarancja bedzie w razie czego.

marta1979 wspolczuje choroby przynajmniej dostalas antybiotyk bo tu pewnie dali by Ci panadol;/
ale za to zazdroszcze Ci pogodyy !
 
jeszcze raz :)
dziewczyny kiedys pisalam ze chcemy zaopiekawac sie kotem , nie spieszylam sie z tym bo wolalam porozmawiac z landlordem i okazalo sie ze mozemy miec psa
wiec czy wiecie moze kto ma do oddania szczeniaka? bardzo nam zalezy....
'z gory dziekuje:):*
 
reklama
Witam.
Muli mnie strasznie.A tu trzeba się ubierac i Krystiana zaprowadzic do przedszkola.
Krystian jeszcze śpi a Olinek ogląda Shreka.
jstysiak poprawy nastroju życzę.

Lumen ja nikogo nie znam jeżeli chodzi o pieska.Na stronce Leeds-Manchester jest dział z oddam za darmo i tam czasami polacy się ogłaszają.Oczywiście najwięcej chce oddac zwierzęta jak wyjeżdża na urlop do pl np.w na święta lub latem więc może coś tam znajdziesz.
 
Do góry