reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka:)
mój pobyt w Polsce niestety nie rozpoczoł się najlepiej bo załapałam zapalenie oskrzeli. kaszel w nocy tak mnie dusił że prawie płuca wyplułam :( Biore antybiotyk i siedzę w domu. Ostatnie dwie noce Majeczka była u teściów - pierwsza nocka bez Majki była dziwna - czułam że brakuje mi jakiejs części mnie samej.. Nie wyobrażam sobie zostawić ją na dłużej... W Polandii pogoda cudowna - cieplutko jest i słoneczko świeci pięknie :D Majeczka codziennie chodzi na spacery a czasami dwa razy dziennie. Dziadkowie nie opuszczają jej na krok. Poza tym jak przyjechałam do mojego mieszkanka to wszedzie był błysk włącznie z umytymi oknami, poza tym lodówka pełna i świeże tulipany w wazonie. Tesciowie sie postarali :D teraz codziennie przynosza obiadki i wyrzucają śmieci - no nie mogę narzekać na teściów.
Kasia - przeprowadziłaś się na BD6? a na jaką ulice?:)
emilka - jak w nowym domku? wszystko już zrobione?
asiunia - jak Olenka? i jak Philipek?:) pewnie juz dużyyyyyy :D
zaneta - ja potrzebuje szafkę pod telewizor ale w jasnym kolorze :( wiec szkoda....
lumen - my za okres grzewczy za 3 miesiące płaciliśmy 170 funtow.
graziul - malutka pewnie niedługo się nauczy ze majteczki trzeba ściągać w wc :) zdrówka Kochana..
renuska - twój Dominiś udany jest :) a jak Jaśminka?
monia - to super że podróz miałaś udaną. Więc jeszcze można znaleść poczciwych Polaków :) A jesli chodzi o ceny to rzeczywiście masakra. Wzystko jest bardzo drogie. Ja kupuję dla małej chusteczki nawilżające Johsona i można je kupić w Anglii na promocji za 1 funta a tutaj w Realu płaciłam 8,99 zł !! szok!!
ja jestem strasznie zakręcona. umawiam się z wszystkimi na jedną godzinę. o 13 - umówłam się z teściami i na przegląd auta. o 15.00 umówiłam się z pediatrą i z fryzjermmmm i jeszcze ma przyjść koleżanka na kwakę .. echchhhh zakręcona jestem na maksa!!!
 
reklama
hej
ja sie nie odzywam bo Maja daje mi ostro popalic:-(,cwaniara mala chce zeby ja tylo nosic a jak nie to drze sie jak szalona,cale dnie ja nosze prawie,bo serce mi peka jak placze.do tego wszystkiego sama jestem do wieczora do godziny 22 prawie codziennie i tak bedzie az do 20 kwietnia,bo moj A remontuje domek bo przeprowadzamy sie do Halifaxu.aaa oferta nieakualna,bo moj A jednak zrobil porzadek z kominkiem w tamtej chacie i bede mogla postawic mebelki tam gdzie chcialam.
marta-wspolczuje chorobska:-(ja pierwszy raz zostawilam Pawelka na noc z kims innym jak szlam rodzic Maje:-D
monia-super ze podroz sie udala,ja tez zawsze trafialam na pomocnych ludzi.
asiunia-dzieki za pamiec:-)
spadam,bo mam za duzo spraw na glowie,bylam w agencji zlozyc pismo ze sie wyprowadzamy,20 min w jedna manke na piechote i zamknieta byla:wściekła/y::wściekła/y:mlody ledwo zywy a ja musze isc jeszcze raz:wściekła/y:
 
hej
u mnie tez nudy:-(
dzis nigdzie nie wychodze ,bo nie mam takiej potrzeby a jest b zimno i zaczelo kropic:angry:
Maly spi ,N na iphonie puzzle uklada a ja mam juz w sumie luz i zaraz kawusie zapodam sobie i odcinki hotel 52:happy2:
MONIA-super ze mailas taki udany ,spokojn y lot. a kiedy wracacie?
zmykam bo woda sie gotuje;-)
 
U mnie też nudy. Olivia śpi. Marcel ogląda bajkę a ja po raz kolejny do kompa zasiadłam.

Żaneta pomęczycie się miesiąc a potem będziecie cieszyć się nowym, pięknym domkiem z ogrodem;-) Dla Majeczki może chustę powinnaś kupić. Wiele mam chwali to a Ty przynajmniej będziesz miała wolne ręce.
Marta zdrówka:-) Ale Cię teście rozpieszczają, korzystaj ile się da;-)
Renuska mój Marcel też do tej pory spaceruje w nocy do nas.
 
Czesc Babeczki:-)

Ja tak sie zbieram od rana zeby cos napisac ale zawsze cos:sorry2: Ale teraz skleje pare zdan:-p

Zanetka to teraz macie troche roboty, wspolczuje ale z drugiej str zazdroszcze:-p Kurczaczki ciekawe co Maji dolega ze tak placze:-(
Graziul ja tez chcialam dzis siedziec w domku ale niestety musze wyjsc do sklepu, ale ja tu wyjsc jak co chwile pada:wściekła/y: I zimno strasznie jest tylko 8st:szok: Gdzie ta nasza wiosna:-(
Monia Super ze lot mialas taki udany:tak: Najwazniejsze ze Sara sobie smacznie spala i mialas spokoj:tak: A Ty na jak dlugo zostajesz w Pl?
Marta Zdrowka:tak: Ja szczerze jeszcze nigdy nie zostawialam Malej samej na cala noc z nikim:no: Sama nie wiem jak bym to przezyla:-D Prosze Prosze jak Tesciowie sie spisuja;-)
Asiunia tak myslalam zeby soe poprzytulac do Oli:-D, ale pomyslalam ze szkoda by mi bylo Malej jakby zalapala ode mnie, niby sie mowi ze im wczesniej czlowiek zachoruje tym lepiej ale ona jeszcze jest taka malutka:-(
Renuska widocznie Dominik jest cieplolubny:-D Artysta Maly:-)
Sylwiam ja teraz kupilam freeview box na ebayu i czekam az przyjdzie mam nadzieje ze wtedy niunka bedzie mogla w koncu ogladac cbeebies:tak:
Kasia to chlopcy zlitowali sie dzisiaj nad Toba i dali Ci dluzej pospac:tak: Za to moja ninuka wstala dzis o 8:szok: Przy czym po tej zmianie czasu wstawala o 9:cool2: a z zasypianiem jakos nie ma problemu nawet szczerze nie pomyslelismy o tym ze moglaby miec problem z zasypianiem:sorry2: umknelo nam to:-D
Emilka u mnie wszystko oki dziekuje:-) Zdrowka dla Twojej Gwiazdeczki:tak: A swoja droga rosnie ci ta Towoja pociecha jak na drozdzach:tak:

A ja od dzis znow wznawiam diete:tak: Zaraz lato do nas zawita a ja tak wygladam jak wygladam:wściekła/y: Zakupilam sobie ten pas neoprenowy i zaczne cwiczyc do tego rozgladam sie za fotelikiem do roweru co bym mogla z vicky jezdzic sobie na rowerze:tak: a teraz spadam do slepu bo naprawde musze a tal bardzo mi sie nie chce:no: Paaa
 
zapomnialo mi sie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jezeli ktoras ma na sprzedaz safety gates to chetnie kupie,o moj diabel jak rozwali glowy to bedzie wlazil i zlazil az do skutku po tych schodach.
sylwia-najpierw to ja musze kupic podwojny wozek bo do najblizszej przychodni mam chyba 2 mile,a do przedszkola 1.6 takze moj mlody tyle nie przejdzie za diabla:-D
agaam-ja ci powiem szczerze,ze ten pas bardzo mi sie zniszczyl od tego rzepa co tam jest:szok::wściekła/y:i sciaga sie strasznie tak,chyba ze ja jakos nieumiejtenie chodze:-D
dobra teraz na serio spadam,bo uspilam juz mlodego,a Maja odpukac troszke lepiej dzisiaj,ale bez rewelacji.
 
hej wam
ja chcialam tylko powiedziec ze moj michas ma pierwszego zabka,w dodatku dostal plesniawki na jezyczku chyba bo ma caly bialy i teraz czekam do piatku na health visitor zeby mi cos przepisala.jutro umowilam sie z gp bo chce zapytac o ten implant,bo po ostatnim juz nie mam zaufania do tabletek.:no:
marta moj Ł poszedl dzis pierwszy dzien do pracy wiec zapytam go o te tapety jak wroci.ale mysle ze w niedziele jak cos to moglby to zrobic
ragazza jak tam twoja mama,pewnie wnusia sie nie moze nacieszyc:-)moja juz mi nele zdazyla rozpiescic.
zaneta zazdroszcze ci nowego domku ale ta przeprowadzka z 2 malych dzieci..musi byc ci ciezko
emilka ja sie chyba juz zakrecilam gdzie ty teraz mieszkasz,dalej w shipley czy w bradford?
doris ja cie bardzo przepraszam za ta zabawke co kiedys mialam wziac ale nie wiedzialam jak ci kase podac a potem juz koncowka ciazy i wgole glowy do tego nie mialam
graziul ja ci bardzo dziekuje za checi ale nie bede brala tego podgrzewacza poki co daje malemu moje mleko i nie potrzebuje a on w zasadzie i tak budzi sie dopiero rano wiec moge mu robic na swierzo.
 
Oj,ale pogoda!!!!:wściekła/y:ja znowu z dzieciakami sama w domu,bo moj w pracy,ale na szczescie jeszcze tylko dzis i jutro!!!:tak:Przez to ze Ola chora to nawet kawkowac z psiapsiolami z sasiectwa nie mozna!!!Ale nadrobie,wiec dziewczyny strzerzcie sie!!:-D:-D:-D
Marta-wracaj szybko do zdrowia,zazdroszcze teściow!!!takich to ze swieca szukac!!!:-D
Zaneta-zazdroszcze domku z ogrodem!!!:-D:tak:
Agaam-zastanow sie co z ta silownia bo ja jestem chetna!!!:-);-)
M020...-Juz michasiowi zabek wyszedl????:szok::szok::szok:Wlasnie,dzieki za przypomnienie,jutro dzwonie do przychdni w sprawie implantu!!!
 
no ja juz pokapalam moja dzieciarnie,A tylko wpadl na 5 min i pojechal.masakra jak mnie to meczy,a jeszcze 2 tygodnie albo dluzej:szok:nie wiem jak ja to popakuje sama,bo on tam bedzie do nocy prawie codziennie,jutro w sumie moze uda nam sie wyskoczyc po panele i wykladzine do Pawelka,i do nas do sypialni sobie obejrze i na schody.
asiunia-no domek super jest,nowe budownictwo,super osiedle,czysciutko i bardzo zadowolona jestem:tak:
m020-matko swieta juz zabek mu wyszedl???o ja ,ale numer:-D
 
reklama
Hej:)

My dzisiaj miałyśmy z Dorotą miłą niespodziankę. Nasza kuzynka przyjechała w odwiedzinki:-) Wszyscy dookoła wiedzieli ale nic się nie zdradzili. Nasze miny pewnie były bezcenne:-D
Dzieciaki też się cieszą bo to ukochana ciocia.
Fajnie by było jakby pogoda nam dopisała w najbliższych dniach.

m02 ale Michaś zaszalał z tym ząbkiem:szok:
Asia ja się nie boję:-D
 
Do góry