reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc.
SYLWIA-racja jest dosc chlodno jak slonko zajdzie i wiatr zawieje,u nas tez przed chwila padalo troche:-(
maly cos dzis nam placze wiecej niz zwykle:baffled:
Pewnie ma gorszy dzien,teraz wreszcie zasnalw kolysce:happy2:
N sie znow przewrocila i warga jej spuchla:-( Probuje byc samodzielna na maxa no i sama lata do wc ,tylko ze sciaga juz majtki i spodnie w livingu i taka"spetana" biegnie no i sa tego skutki w postaci ciaglych guzow itp:wściekła/y:
Mnie serducho znow dzis bardziej kluje:dry:
LUMEN-ja nie wiem bo my gazu wcale nie mamy w domu,a ogrzewanie jest glowny boiler w piwnicy dla wsz i place stale ta sama kwote przez caly rok:happy2: a hajcowac mozemy nontop ile chcemy nawet latem:-D Ja wlaczam jesz jeden grzejnik w dzien w nocy nie ,bo wolimy sie cieplej ubrac a spac w chlodnym bo tak lepiej,zreszta mam tez rury od ogrzewania w podlodze i stale sa cieple to peno tez cos daja :tak:
Uciekam,bo moje dziecko wlasnie je ryz widelcem:szok::-D i mowi ze pyszne spagetti!!!
 
reklama
Lumen mi się wydaje że najlepiej będzie jak sobie wypożyczysz odkurzacz piorący np.w Morrisonie i do tego zakupisz u nich środki do czyszczenia.Ja tak kiedyś zrobiłam i byłam zadowolona z efektów.
 
Witam niedzielnym wieczorkiem!!!
Weekend jakos zlecial.Ola na szczescie juz lepiej,po malu wszystko schodzi,i juz tak nie swedzi,ale musi w domu siedziec poki wszystko nie zejdzie!! Dziekuje wszystkim za troske!!!!!!Filipek po szczepieniu czul sie ok,nie mial wysokiej temp. i spiacy tez nie byl.Waży juz prawie 6 kg(5,800),i 62 jest dlugi!!:-D:tak::-D
Lumen-30 funtow to wydaje mi sie duzo,ja mam na gaz ogrzewanie i w sezonie grzewczym nam tyle nie wychodzi!!!
Kasia-tak ostatnio sie zastanawialam wlasnie nad wypozyczeniam tego odkurzacza w morrisonie,skoro bylas zadowolona to moze w koncu to zrobie!!!:tak:
M0...Ciesze sie ze Michalek taki grzeczniutki,oby tak dalej!!!
Wlasnie mialam pisac co sie dzieje z Zaneta ze sie nie odzywa????!!!!napewno znajdziesz kupca,bo stoliki sliczne!!A jak dzieciaczki u ciebie????
Agaam-ty wpadnij do mnie na kawke-dobrze by bylo jakbys teraz sie zarazila,bo im czlowiek starszy tym gorzej ospe przechodzi!!!wiec zapraszam
 
Wtajcie laski ale ta pogoda dziś fatalna niby sloneczko świeci a zimno jak nie wiem miałam iść z natalką na spacerek ,ale nie poszłam bo biedula coś znów kaszle i całe oczka ma zaropiałe sama nie wiem co jej znów jest !!!!! normalnie nic się nie chce a roboty jeszcze troszke mamy !
ASIA22to super ze choróbsko już przechodzi!!!! to filipek biedny popłakał na szczepiące !!!!!
graziul to synuś ma dziś zły dzień , no a natalka już chce być samodzielna a siniaki znikną z czasem , powinnaś być dumna z córeczki !!!!!
agam co tam u ciebie kochana ?
m02 laska ty to nie narzekaj szybko bendziesz laseczką!!!!!
sylwia i co kochana spacerek udany ???
oki lece spać bo już padam !!!!! miłej nocki laski!!!!!
 
Witam.
U nas nic ciekawego.Chłopaki wstali dzisiaj o 6.55 wiec nie mogę marudzic.Ale cały czas funkcjonują według starego czasu i wieczorem jest wielka obraza jak maja isc spac i długą walczą w lóżku niż zasną.

Graziulxxx mój Krystian jakiś rok temu może więcej robił podobnie jak Natalka już w pokoju spuszczał majtki i spodnie do kostek i idąc do ubikacji się przewracał.Także to chyba normalka.

Asinka myślę ze warto wypożyczenie na 24h kosztuje 15f drugie tyle środki do prania.Ale na pewno efekt zdecydowanie lepszy niż byś prała ręcznie.I np.możesz przy okazji wyprac sobie tapicerkę w samochodzie bo jest tez do tego końcówka.My tak zrobiliśmy.

Emilka zdrówka dla twojej gwiazdeczki.U mnie podobnie Olinka chyba boli gardło i czasami kaszle.Najgorsze jest to ze stracił apetyt i nie chce nic innego tylko mleko.Zawsze tak ładnie mi jadł obiadki a teraz to masakra.Normalnie załamka nie wiem jak go przekonac żeby chociaż trochę zjadł.
 
Cześć.
Mam chwilkę żeby napisać. Podróż ok. Wszyscy byli bardzo pomocni. Nie miałam problemów, ani z bagażem ani z Sarą. Ludzie byli naprawdę super.
Sara lot zniosła rewelacyjnie ani razu nie zapłakała przy starcie. Potem w połowie drogi usnęła i po lądowaniu musiałam ją budzić. :) Cieszę się, bo bałam się, że gorzej będzie. Samolot był opóźniony 20 minut, bo musieli go zatankować.

Teraz mam mnóstwo zajęć, ciągle odwiedziny rodzinki, znajomych itd.

Jestem zszokowana cenami tu. Wszystko takie drogie... Nie wyobrażam sobie życia tutaj......

No zameldowałam się, więc zmykam do małej. Papa
 
Hej:)

Ale zimnica dzisiaj, masakra:wściekła/y:

U nas nudy. Weekend szybko zleciał jak zwykle.

Graziul ja mam pytanie do Ciebie:-) Zakumałam jak puszczać cbeebies przez ps3 ale tylko pojedyńcze odcinki. Da się jakoś puścić kilka odcinków na raz bo jakoś nie widzi mi się odrywanie się od roboty co 10 minut i włączanie nowego odcinka:baffled:
 
hej, jak dawno mnie tutaj nie bylo..
mam do was pytanie, o te darmowe kursy angielskiego, gdzie sa i jak mozna sie zapisac, bo tak mysle, ze skoro siedze w domu, to sobie zrobilabym..
 
reklama
hej hej u nas weekend tez szybko zlecial .W sobote mielismy gosci a w niedziele przez brak pogody -kulki .Mielismy isc na basen ,bo u mnie podobno jest jakis basen specjalny dla maluszkow ,ale nie znalazlam go .
Monia - to dobrz ze Sara przespala lot ,bo chyba nie ma nic gorszego niz reakcja ludzi na placz dziecka w samolocie :dry:
Kasia - u mnie nie ma problemow z zasypianiem na szczescie .Tyle ze nadal sa nocne wycieczki :dry:.
Graziul - moj Domin podobnie jak Natalka startuje juz w salonie ,pozniej w lazience rozbiera sie do rosolu i biega nago :no:juz nawet nie chce mi sie zwracac mu uwagi .Zmarznie to sie sam ubierze .
 
Do góry