reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

domi85 wiesz co ja się na tym kompletnie nie znam.Chodzi mi głównie o to żeby np.ubezpieczyc od kradzieży.Mam na oku pewien domek ale okolica ma średnią opinie i tak sobie to wszystko kalkuluję.Ile bym rocznie musiała wydac.Wiem już jedno ze ubezpieczenie samochodu wyjdzie mi dużo więcej do tego wyższy czynsz i myślę ze trzeba by doliczyc ubezpieczenie domu bo jak okolica niepewna to pewnie lepiej miec.Dzięki serdeczne za odpowiedz.
 
reklama
hej dziewczyny, dzisiaj ta pogoda rzeczywiscie do niczego. Amelia spi wiec mam chwile chociaz nie wiem jak dlugo pospi bo sasiedzi muzyki sluchają ;/
te sciany w tym domku sa tak cienkie ze wsyztsko slychac ;/ w dodatku kapie woda z sufitu w kuchni;/ cos trzeba bedzie z tym zrobic bo jeszcze nam sufit spadnie.
widze ze wsyztskie piszecie o Lister parku a moze ktos chce sie wybrac do Wibsey park??:p wiem ze Marta ta chodzi na spacerki, wiec czekam na Ciebie :):p

kasia8118 ja teraz mieszkam na bd6

asiunia221 moze jakies masci pomogą ??


user-offline.png
 
Hej

Ja zaraz z Lenka i z mama na spacer, a potem do pracy i weekend. W sumie to nic ciekawego sie nie dzieje. Ciezko mi sie przyzwyczaic do tego, ze caly dzien jestem w domu, a potem zamiast do lozka sie szykowac to musze wychodzic do pracy. Ale pocieszam sie, ze jest tam duzo dziewczyn w mojej sytuacji i wszystkie sie ciesza, bo pracuja praktycznie full time bedac jednoczesnie caly dzien z dziecmi.

Kasia - takie ubezpieczenie od kradziezy o ktorym piszesz to contents insurance. Ono nie wychodzi drogo, wiec warto je wykupic, bo tak jak domi pisala nawet jak ci sie lodowka czy TV zepsuje to Ci zwroca koszty, no i oczywiscie jak ktos ci chate obrobi. Podejdz do swojego banku i oni Ci wylicza ile na danym post codzie Ci wyniesie to ubezp.

Graziul - co z toba? Nic nie piszesz. Wszystkok?

M0205 - jak sobie radzisz jako podwojna mama? ;-)

Dobra lece sie ubierac powoli. Narka i milego weekendu!
 
JSTYSIA czemu pomyłiłam fora ?? o co chodzi :-) RENUSKA no pięknie tam u Ciebie na górze :) Jak urodzę na pewno tam się wybiore

Na szczęscie udało mi się z tym Healt in Pregnance Grant i położna mi wypisała,bo teraz była ta moja..i sprawdziła czy mi się należy...a tamta nawet nie sprawdzała.....a ja nadal przeziębiona....:((( kurcze jeszcze 2 tygodnie a może i mniej...ale wydaje mi się, że urodzę jednak po terminie...ogólnie mam bardzo mały brzuch jak na rodzenie...trochę się stresuje jak zacznie mnie brać czy to już czy nie.....bo czasami czuje skurcze....o rany rany....:rofl2::rofl2::rofl2:

 
Ostatnia edycja:
witajcie kochaniutkie !!!!!! u nas ciche dni !!!!! ale jakoś trzeba przetrwać . a u was jak zdrówko ?
MARTUS jak pobyt w polsce ?
M02 jak sie kochaniutka czujesz , jak sobie radzić ?
kurcze nawet nie mam weny na pisanie !!!!! nie wiem nawet co komu pisać odezwe sie jutro !!!!!
 
Hej:-)
Weekendujecie się już? Cichutko tutaj. Ja w sumie też mam forumowego lenia.

Domi to nie jest taki duży kulkoland, właściwie idealny dla dzieci w wieku naszych:tak: Czasami tam urządzamy spotkanie. Dzieciaki biegają a my możemy sobie pogadać przy kawce. Teraz nie pamiętam ile kosztuje ale chyba 3f za dziecko, za 2 godziny.

Asia współczuję Wam:baffled: Jak królewicz zniósł pierwsze szczepienie?

Ja dzisiaj też miałam chęć na lister park ale pogoda dała ciała. Za to na jutro wprosiłam sie do Graziul na kawkę:tak: Internetu nie ma, dlatego się nie odzywa.
A za tydzień jadę na cały weekend do Londynu:)))))) Zupełnie sama, tzn z koleżanką ale bez dzieci, jupiiiiiiiiiiiii:-D:-D:-D
 
Witam po przerwie:-)
Tak jak Sylwia wspomniala nie mialam neta przwie tydzien a wiec nawet Was nie moglam podczytywac:-( takze odrazu przepraszam ,bo nie dam rady nadrobic zaleglosci na forum:no:
Dzis dop rano przyjechala ekipa i naprawiali,ale jak zwykle okazalo sie ze nie wiedza gdzie tkwi usterka ,i grzebali i grzebali,straszyli nas nawet wymiana wsz kabli:szok: ale naszczescie A zasugerowal ze moze modem lub router -no i tak tez bylo,:laugh2: wiec wymienili w koncu i odrazu hulal:tak:
Ja sie czuje masakrycznie zmeczona od kilku dni,chyba m,nie dopadlo okropielne przesilenie wiosenne.ledwo daje rade:crazy:
A poszedl z mala ter na spacer a ja a malym zostalam bo nie mam sily nawet wyjsc z domu:szok:
KASIA-nie wiem czy dobrze doczytalam ,bo tak pobierznie,ale jesli chodzi o ubezp.to my placimy je w naszym banku-to na flat od kradziezy itp,a polisy na zycie i w razie wypadku mamy w prywatnej firmie ubezpieczycielskiejDomi dobrze doradzila,najlepiej spytajcie u siebie w banku:tak:
MARTA-wspolczuje bardzo przejsc:-( dlatego ja wlasnie sama nigdy nie latam:angry:udanego pobytu
ASIUNIA-zdrowka dla Oli,nas naszczescie ominela ospa ,ale ja pytalam Gp i takie maluszki jak nasze chlopaczki moga tez zlapac choc nie zawsze.Oby nie!!
Zmykam na kawke bo poprostu ledwo siedze a musze sie pozbierac:tak:;-)
pozdrawiam wszystkie:tak:
 
hej dziewuszki
ja was tak tylko troszke podczytuje bo moj jest jeszcze w domu na paternity no i mama do 11 kwietnia jest jeszcze ze mna.Michalek nie zapeszajac ale poki co to zlote dziecko.sam grzecznie lezy w lozeczku i spi cale noce jak go uspie o 11 wieczorem to budzi sie dopiero o 6 rano na cycka i dalej idzie spac tak do 9.kornelka jest troche zazdrosna ale nie jest najgorzej myslalam ze bedzie sie awanturowac ale ona jakos spokojnie to przyjela.ja teraz sie przykladam zeby zgubic pare kg do lata.bo poki co to wstyd sie przyznac ale 73kg:zawstydzona/y::szok:.no i ten brzuch po cesarce jeszcze mnie szwy ciagna ale na szczescie juz nie boli.wogole dzieki za zainteresowanie tym jak sobie radze.kochane jestescie.uciekam wcinac obiadzik bo mama zrobila
 
reklama
Hej:)

Ale fajna pogoda się zrobiła. Marcel cały dzień na dworzu. Ja jestem w szoku bo on nigdy nie chciał sam na ogród wyjść a dzisiaj biega od rana a Olivia razem z nim więc mam trochę spokoju.

Graziul my będziemy 30mil od Londynu właściwie ale planujemy pojechać i trochę pozwiedzać więc jakoś mogę tą paczkę odebrać, tylko nie wiem gdzie i kiedy:-D jakby co to możemy się zdzwonić:tak:
 
Do góry