reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

Graziul masakraaaa:szok::szok: Ty naprwadę masz pecha:-(
Żaneta Pawełek musi się przyzyczaić a Ty napewno zorganizujesz sobie czas tak żeby z wszystkim dojść do ładu.

Ale pogoda co?? A ja dzieciom już buty na śnieg schowałam:baffled: Łeb mi pęka tak pozatym:-(
 
reklama
Czesc
Ale pogodaaaaaaaaa tragedia,a na dworzu do tego taka straszna chlapa..
Ja oczewiscie tv nie mam ,bo sniegu pelno jest na antenie,a ja sama nie siegne zeby zgarnac...

Ale za to wzielam sie za porzadki wkoncu

EMILKA-ja tez dziekuje za wczorajsza kawke,milo bylo Cie poznac I przepraszamy za balagan.....
To teraz widzisz jak nasze spotkania wygladaja,istne pobojowisko....
Aha ,a Ty do ksiadza dzwonilas ?bo do nas tez co roku przychodzi,a ja czekam na telefon

ZANETA-Pawelek musi sie przyzwyczaic do nowej sytuacjii,potem juz bedzie dobrze.
A to ze Maja tak podskakuje ,to jest normalne u noworodkow.

GRAZIUL-oj kochana uszy do gory,ciezki okrez przechodzisz ale wkoncu minie.
Trzymam kciuki.Tulaski dla Ciebie.
A jak dzisiaj Natka,dobrze?

RAGAZZA-jak tam po jezdzie?zyjesz?
 
czesc kobietki my juz po szkole ale pogoda jak wracalam z miasta to cale buty mialam mokre
Graziul co za pech jak Natka dzisiaj co to za kierowca slepy jakis chyba
Ragazza jak sie jezdzilo
 
hej:-)

u nas nie ciekawie bo Claudia chora przed wczoraj w nocy strasznie wymiotowala a od wczoraj rana biegunka co zje to zaraz pampers pełny :-( narazie mam dla niej takie saszetki do picia zeby sie nie odwodniła mam nadzije ze przejdzie jak nie to w pon do lekarza znowu ale meczy sie biedna juz jesc nawet nic nie chce :-( zal mi jej strasznie :-(

grazul ojj ostatnio naprawde jakis ciezki okres macie oby wkoncu ten pech was oduscil 3 maj sie ;-)

sylwia dzieki za podpowiedzi co do smoka :tak: ale tak jak Ty chyba jeszcze poczekam bo tez nie chce za szybko jej zabierac a narazie to jej najlepszy przyjaciel :-D

EMILKA13 ja przebijałam Claudii w Claire's zrzeszta dziewczyny tez :tak: tylko musisz wziac ze soba red book :tak:

dobra ide bo Claudia chce sie przytulac :-(
 
Witam:-).
U nas standardowo jak co sobotę R trochę zajęty bo maluje drzwi a ja siedzę z chłopakami:baffled:.Dobrze że już dzisiaj kończy to wszystko bo mam już dosyc tego wiecznego remontu:crazy:.
natalka zdrówka dla małej .Oby szybko jej przeszło:tak:.
Gaba jak tam w przedszkolu:baffled:?Kiedy dzieci startują ?
Graziulxxx , Żanetka i Renuska wiem że teraz wam ciężko ale z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej :tak:;-).Musicie byc dobrej myśli:tak::tak:.
sylwia.m ja w sumie chętna na kulki.Tylko zależy gdzie i w jakich godzinach:sorry:.
Ragazza mam nadzieje że nikogo nie przejechałaś :tak::-D.
monia ja też wybieram się do konsulatu 11marca:tak:.
Emilka internet działa dobrze tylko coś mi mamuśki wczoraj fiksowały ,ale już wiem dlaczego :tak::-p.
 
kobiety co wy robiłyscie jak wasze dziewczynki mialy takie czerwone mocno cipulki i dupke??czy to normalne jak takie male??bo ja z Pawciem nie mialam takiego problemu a teraz jest masakra.mam sudocrem i tormentiol i to crotlimazolum czy jak sie to nazywalo,ale nie wiem czy moge jej tym posmarowac.:-(
 
Hej, ja tylko na chwilke bo zaraz ide znowu jezdzic z K. Wczoraj bylo ok na pierwszej jezdzie. Balam sie w ogole przycisnac gaz, bo 7 lat bez jazdy robi swoje. Tak jak myslalam - nic nie pamietam, i nie wiem czy nie bede musiala wziasc kilku jazd z instruktorem. Nie znacie jakiegos instruktora, ktory jezdzilby automatem?

Zaneta - ja co prawda dopiero mialam u Lenki odparzona dupke jak miala biegunke wiec juz byla troszke starsza, ale tak jak Ci pisalam - mi poradzila aptekarka Metanium wlasnie - taka zolta masc, bardzo dobry, stry, sprawdzony specyfik. Zadne sudokremy nic nie dzadza w takiej sytuacji. I pamietaj, zeby duzo malutka przebywala bez pieluszki. Ja Lenke po kilka razy w ciagu dnia zostawialam na ok 40 min bez pampersa, tylko pod dupke pieluszke i sobie tak machala nozkami. I do tego ta masc i przechodzilo szybko. do tej pory jej smaruje zawsze na wieczor Metanium, a w ciagu dnia w ogole i jest super. Nie odparza sie.

Graziul - biedna ta Twoja Natalka, ze tez jeszcze ta nozke jej przytrzasnal. :-( Mam nadzieje, ze nic powaznego sie nie stalo. :-)

Dobra, Lenka spi, wiec my zmykamy na kolejna jazde. Narka :-)
 
WITAJCIE :-);-) jak tam dzionek minoł u nas taki jakiś smętny :-(ale zleciał .. ksiądz był godzine wcześniej ja jeszcze sprzątałam mojego h nie było pojechał po krzyżyk bo nie mamy .. i sama byłam jak przyszedł na stole tylko 2 świeczki i pusta koperta bo nawet nie miałam kiedy włożyć kasy szok :-D:-Dmój h przyszedł już na koniec normalnie tak głupio to wyszło :sorry:ale ksiądz mówił zeby sie nie przejmować :szok::-D:-DDORIS 78 dzięki za odwiedzinki a bałagan to norma szybko posprzątałam i było oki grunt że dzieciaki sie nie nudzili :-) dorotko do nas to ksiądz dzwonił i umawiał sie na spotkanie :tak:natalka1990 dzieki za podpowiedz to tam podskoczę może i jutro a jak nie to za tydzień :tak: oki lecę na ciepłe nóżki do męża pa kobietki:-):-):-)
 
hej:-)
dobrze ze juz ta chlapa zniknela bo wczoraj jak zobaczylam ze sypie i zaraz topnieje to brrrrrrrrrrrrrr:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:
U nas noc ciut lepsza,splam moze 5 h:-D;-) No ale zawsze te 2 h wiecej a w mojej sytuacji to skarb:tak::-D:-D
KASIA-wierze ze masz juz totalnie dosc,ciezko remontowac na raty i z dzieciakami w domu:tak:.My ostatni remont mielsimy mieszkajac jesz na starym flacie a tu powoli A remontowal -to bylo calkiem inaczej.teraz tez nasz czeka pare rzeczy do zrobienia i mnie to przeraza,a najbardziej wlasnie malowanie drzwi i futryn itp:shocked2::shocked2::shocked2:
EMILKA-tez zaluje b ze sie nie poznalysmy ..ale co sie odwlecze to...:cool::cool: A ktory ksiadz byl u wAs-Krzysztof??
MYSZKA-podziwiam Cie ,2 dzieci ,dom praca-zuch kobitka:tak::tak::tak:
ZANETKA-pokaz lepiej ta cipulke hv albo poloznej bo moaj mala tez tak miala zaraz po porodzie i cuda stosowalismy lacznie ze zmiana pieluch na tetre i kapiele w rumianku ,stosy kremow i nic!!!! okazalo sie ze to bylo od moczu bo byl za "ostry" i potrzebna byla masc z apteki-przeszlo jak reka odjal i to byl 1 i ostatni raz:tak::tak:
No i tyle z mojej strony bo maluch wzywa coraz glosniej:sorry::sorry::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki.

U nas dziś sennie, mała ciągle marudna, chyba przez pogodę, a i mi się oczy same zamykają.
Jak nie będzie padać wybierzemy się na spacerek, może się obudzimy trochę.

Dziewczynki mam pytanko. Jak dojeżdżałyście do konsulatu w Manchesterze? My samochodu nie mamy a jakoś się tam dostać musimy i nie wiem czy pociągiem, czy może jeździ jakiś autobus.

Emilka - to miałaś wesołą wizytę księdza hihi.

Ragazza - wcale się nie dziwię, że ciężko Ci było ja sama już nie pamiętam jak się jeździ, a nie jeżdżę dopiero rok.

Zaneta - moja Sara też ma wrażliwą pupę, jak tylko dłużej jej pieluszki nie zmienię (a zmieniam co ok.2 godziny) zaraz ma czerwoną. Ja stosuję tormentil. Słyszałam, że dobry jest linomag. To też jest krem do pupy,muszę go zamówić z polskiej apteki.

Natalka - biedna malutka, ale chyba często zdarzają się jej takie choroby z biegunką i wymiotami?

Kasia - ja też nie cierpię remontu, ale za to jak ładnie będzie potem w domku.

Tynia - ja też miałam wczoraj buty przemoczone po wycieczce do sklepu.

Zmykam do małej papa:)
 
Do góry