reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dzieki dziewczynki za troske i rady:happy2:
TYNIA I WIKI-ja wiem jakie to sa skorcze przepowiadajace,tzw.Braxtona,bo z Natka tez je mialam:tak: tyle ze tym razem jakos tak odczuwalam je mocno i dziwnie ze wystraszylam sie ze moze urodze wczesniej:szok::tak: bo przeciez wiele wczesniaczkow sie rodzi:szok:
M0205..ja bylam u poloznej w tym tygodniu,to wsz jest troche skomplikowane,bo ponoc twardnienie brzuszka i bole jak na okres i skorcze -to wsz jest w normie i objawem normalnym przed porodem(nawet 2 mies .przed)bo macica sie przygotowuje,tylko jesli dolegliwosci sie nasilaja to jest niepokojacy objaw:tak:Mi narazie wsz minelo:tak: A tez czytalam ze jak dziecko wciska sie glowka w dno szyjki(czy jakos tak)to moga byc podobne bole do porodowych tylko lzejsze i ustepuja a nie nasilaja sie:tak: Badz tu madry....zobacze ,jak mi sie powtorzy jesz raz to jade do lekarza:tak:
Idziemy z lalinka do Piknika,bo trezba sie troszke dotlenic:happy2:
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)

U nas w biegu, jak zawsze w sobote. Zakupy, sprzatanie, obiad, jakies ciasto, pranie i dzien zlecial praktycznie. Teraz tylko czekam az L>enka pojdziespac to troche odsapne.

Widze, ze dzis glowny temat na forum to zeberka. :-D:-D Ja uwielbiam i zawsze robie je w miodzie - sa pyszne, na wierzchu chrupiace, lekko slodkawe, a w srodku mieciutkie i soczyste..... :tak:Wstawie przepis, moze sie skusicie:

na marynatę:
łyżeczkę ostrej sproszkowanej papryki
łyżeczkę słodkiej sproszkowanej papryki
czubatą łyżeczkę suszonego, granulowanego czosnku (świeży by się spalił)
2 łyżki miodu
pół łyżeczki pieprzu cayenne
2 łyżeczku zmielonego kminku
czubatą łyżeczkę soli
2 łyżki oliwy
2 łyżki sosu sojowego
ćwierć szklanki piwa lub kieliszek wódki


Wszystkie skladniki marynaty mieszam w duzej misce, wrzucam zeberka (ok1,5kg) wszystko mieszam i odstawiam na ok 2 godz a nawet na cala noc zeby sie ladnbie zamarynowalo. Pieke w piekarniku na blaszce wysmarowanej oliwa ok 50-60 min w 200C. W trakcie pieczenia mozna dodatkowo polewac marynata ktora zostala z marynowania, ale niekoniecznie. Miodzio :-)

Dobra spadam bo moja mala z nudow mnie szczypie - trzeba jej rozrywke zapewnic.;-)
 
Czesc wieczorkiem.
U mnie wkoncu cisza nastala,maruda poszla spac:tak:Jejku ale mielismy noc:angry:bylismy z Davidem na pogotowiu:-(
Sie strasznie przestraszylam ,bo w nocy byl bardzo rozpalony i dostal takich drgawek -pewnie o tej temperatury i ciezko mu sie oddychalo ,charczal okropnie,balam sie ze moze migdaly na powiekszone i przez to ciezko mu sie oddycha ,no i ogolnie wyobraznia zaczela pracowac i szybko pojechalismy:-(
Ale lekarz powiedzal ze nie ma zadnej anginy ,ale jest bardzo rozwinieta infekcja,jakby sie cos dzialo to wrocic,a ja nie to ,w poniedzialek isc do gp:-(
Dzisiaj bylo juz lepiej i nie mial temperatury:happy2:

RAGAZZA-bylas dzisiaj moze w Lidlu na manchester road?widzialam dzisiaj dziewczyne podobna do Ciebie :-)
 
Doris bylam!:szok: Powiem Ci, ze widzialam, ze jakas Polka byla z chlopakiem/mezem ale nawet nie zwrocilam uwagi, bo Krzysiek zostal z Lenka w aucie i ciagle do mnie dzwonil, ze placze. :angry: Wiec latalam wsciekla, bo zawsze jak tak robi to czegos zapomne no i zapomnialam jajek i papryki w proszku.:angry: A do tego wozek mialam tak ciezki, ze wiezdzalam w lodowki' :angry: Kurcze szkoda, ze Cie nie rozpoznalam. Musze teraz inaczej patrzec na ludzi tzn wypatrywac dziewczyn z BB na kazdym kroku. :-D A nuz sie uda!:-D
 
Hello babeczki

U nas nuda na całego byliśmy w Morrisonie na zakupach i ostatni raz pojechałam w sobotę tyle ludzi ze szok i polowy rzeczy nie kupiłam bo nie mogłam się dopchać do produktów albo już ich nie było lub jeszcze nie wyłożyli towaru. Masakracja jakaś
Ragazza dzięki za pomysł na jutrzejszy obiad heh pychota będzie

Doris78 nie dziwie się sama bym spanikowana była. Z reszta co do mnie jak mnie co boli to nie panikuje gorzej jak dzieciaki. Wtedy wszystkie scenariusze w głowie widzę co się może stać jak podejmę złą decyzje wiec przeważnie jadę do szpitala jak już coś się dzieje a ja nie wiem co. Wole pojechać niż później żałować bo nigdy nic nie wiadomo

Graziul to są na pewno skurcze przepowiadające ja tak mialam około 2 miesięcy przed porodem razsię tak wystraszyłąm że pojechałąm o 3 w nocy na porodówkę ale okazało się że jeszcze nie czas. Tylko jak masz takie skurcze nie bierz przypadkiem gorącej kąpieli :-):-) Macica przygotowuje się do porodu wiec tak się czasami dzieje. Poszukam w moich dokumentach numer bezpośrednio do położnych w BRI można dzwonić 24/7 i zawsze odpowiadają na pytania jak coś się dzieje

oki tyle idę się kąpać i do wyra zmykam papa
 
A zapomniałam Wam powiedzieć jaką mój P mi zrobił niespodziankę dzisiaj. Wstałam 8.20 tak nieprzytomna że szok jakby mnie ktoś w środku nocy obudził i schodzę na dół a tu P z dzieciakami śniadanie przygotował takie śliczne i do tego 6 bukietów róż. Więc ja debil pytam się czy oszalał czy co i jaka to znowu okazja jest.I klops nasza 6 rocznica ślubu. Pierwszy raz zapomniałam. Idę się wkupić w łaski męża:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc.

ASINKA Z -Wszystkiego Najlepszego dla Was:-)
Ale dalas plame :-D:-D

RAGAZZA-no ja bylam z chlopakiem ,ale malym:-D:-Dbylam z Kuba,Wiec to nie mnie widzialas:-D
A ja ciebie poznalam z zdjecia w avatarze co masz,jest bardzo wyrazne:tak:i tak wlosy mialas spiete,wiec odrazu z Toba skojarzylam:tak:
 
hej mamuski:-)
Moi kochani na plywalni , a ja mam chwile dla siebie:happy2:
Jednak caly czas cos robie:angry: ukladam ,przekladam itp:-D
ASINKA-dzieki bardzo za Troske:happy2: mam tez ten numer w dokumentacji ciazowej:tak:ale bardzo dziekuje za checi:happy2: Sto lat dla Was,nastepnych wspanialych wielu lat razem:tak:
Nasi mezczyzni jednak potrafia nas mile zaskoczyc:happy2:;-)
RAGAZZA-bardzo podobnie robi sie u nas w domku kurczaka,w takiej zalewie:happy2:pysznosci:tak: A ja tez chyba Cie kiedys widzialam..jakis czas temu w parku,bylismy kamerowac mala,a Ty spacerowalas..chyba ,nie jestem pewna ,moze ktos podobny byl:tak:;-):-)
DORIS-jak Davidek:confused: wspolczuje tamtej nocki,jeju ja to bym tez spanikowlala:tak:
no nic ide sie dalej relaxowac,bo zaraz rodzinka wraca:-p;-):-D
AAAAA.Najwazniejsze-PRZEPRASZAM BARDZO <ALE SPOTKANKO MUSZE PRZESUNAC NA PRZYSZLY TYDZIEN>ZAPRASZAM:happy2:
NATALKA-zyjesz kochana:confused::confused:To Ty chyba kiedys wspominalas o kims kto myje okna:confused:bo poszukuje takiej osoby
 
Czesc:-)

U nas nic nowego - rano podjechalismy do Sainsbury's bo zawsze tam kupuje pare rzeczy np make. A potem maly spacere, a potem obiadek (tez zrobilam te zeberka na ktore wczoraj przepis wkleilam). Teraz czekamy na znajomych bo maja wpasc na kawke. Mala spi.... w koncu.

Doris - no to nie wiem juz sama - chyba Cie w takim razie nie widzialam. :-D Mam nadzieje ze z Dawidem juz lepiej. Bidulek.

Graziul - a w ktorym parku mnie widzialas? :szok: Bo ja tylko do Lister Parku albo do Northcliffe Parku chodze, i tylko w tygodniu, sama. W weekendy to zazwyczaj gdzies do Leeds albo do Halifaxu na spacerki jezdzimy, wiec jesli to w tygodniu bylo to pewnie ja. Wozek Lenka ma taki rozowo-fioletowy, to moze po wozku sie upewnisz. Ja oczywiscie nic nie widzialam, nic nie slyszalam. :-D

Asinka - wszystkiego na z okzji kolejnbej rocznicy! Wielu, wielu takich cudownych rocznic Wam zycze :-)

Dobra - podglad mi sie skonczyl - ide wode na kawe dla gosci nastawiac. :-) Pa
 
reklama
Tyle razy mialam sie Was pytac i ciagle mi to z glowy wypadalo:angry:Czy wiecie gdzie mozna wynajac taki wiekszy namiot na ogrodek z krzeslami i stolem na jakies imprezy okolicznosciowe?
ja sie jeszcze ogolenie za tym nie ogladalam,pomyslalm ze najpierw spytam sie Was:tak:

GRAZIUL,RAGAZZA-dzieki za troske o Davidka;-):-)z Nim juz lepiej,temperatury nie mial caly dzien, w nocy oddech byl lepszy wiec i nocka sie udala:-Dno i lepiej na buzce wyglada:tak:ale jutro sie z nim wybiore jeszcze do gp:tak:dla pewnosci:tak:
 
Do góry