reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej babeczki
ale pogoda do du....y:wściekła/y:, wogole jakis humor mam nie taki odkad tylko wstalam. zla jestem jak osa:-( ide sobie zrobic melise. moze pozniej napisz cos sensownego:sorry2:
 
reklama
Czesc dziewczynki :-)

Widzo ze tu ciszaaaaa, jak makiem zasial. :-)

Najpierw zdam relacje z wczoraj: Krzysiek przyszedl z pracy z tortem. :-) Taki fajny torcik zamowil w Pikniku i bylo dmuchanbie swieczek i szampan. :tak: Super niespodzianke mi zrobil. Zjedlismy ja 1/4, a Krzychu 3/4. :szok: I na dzisiaj do kawki juz nawet okruszka nie mam. o 7 poszlam kapac Lenke, polozylam ja do lozeczka, wychodze z pokoju, a tu take away czeka na mnie - chinszczyzna. Dobre bylo.:tak: Nawpierdzielalam sie ze szok. :szok: Potem ogladalismy film na dvd do 1 w nocy i sie ululalam na koncowce. Acha a prezencik dostalam tez fajowy - taki slodki, grubasny, rozowy szlafrok z Nexta, i takie same slodkie, grubasne kapciuchy - w sam raz na obecna pogode. :-)

No, a dzisiaj sasiadki maja do mnie przyjsc na kawe to pieke ciacho. Ostatnio wspominalyscie o tym marchewkowym z Weight Watchers, wiec ja znalazlam na necie przepis i sama robie. Tzn zrobilam bo juz siedzi w lodowce. Napisze jak sprobuje czy wyszlo dobre. A na obiad robie dzisiaj gyros, z domowa pita i tzatziki. Szybko i bezbolesnie. :-D Mniam. :-D

AgnieszkaUK - ja tez chcialam wyjsc z mala ale sie nie da, bo tak pizga ze masakra.

Grziul - przepraszam Cie bardzo. cos mi sie pokickalo w glowie. W ogole, to mi sie mylicie wszystkie. ;-) Jak Was na zywo zobacze to moze zaczaje. :-D
 
Helloł

Jezu jak mnie tu długo znowu nie było ale ostatnimi czasy to nie mam kompletnie weny do siedzenia przy kompie a tym bardziej żeby coś skrobnąć bo jak Milenka zobaczy ze siedzę to zaraz woła lala i happy. U nas jak na razie spokój Milence przeszedł ten suchy kaszel ale czasami kaszle ale już bardzo mokrym. Ogólna poprawa jest. Doris dzięki za poradę w sprawie tego leku na astmę.Pomógł i z tego się cieszę mimo moich ogromnych obaw.
Ostatnie kilka dni to wogóle beznadziejny czas złapał nas wirusy grypy żołądkowej najpierw P i mój brat a na następny dzień ja ale na szczęście przeszło bez leków o skłamałabym nurofen na migrenowy ból głowy brałam bo mózgownica by mi pękła.
Olusia moja bystra rybeczka na całego dodaje i odejmuje do 20 i już nie liczy na kartce kreseczki tylko wszystko w głowie moja śliczna mądralka. Śmiga po angielsku tak że mi niekiedy szczęka opada.
Milenka naśladuje dźwięki szczególnie w piosenkach więc za niedługo opanuje alfabet po angielsku i piosenki z Elmo z Ulicy Sezamkowej.
To tyle bo mi się wena skończyła i znowu mi się spać chce coś mi się wydaję że anemia wróciła bo jakaś dziwna znowu jestem. Chyba zrealizuje receptę na żelazo i zobaczymy. To tyle zmykam pod kocyk na drzemkę bo Milusia śpi a naleśniki może jakiś skrzat zrobi za mnie. Tak jak Wikusia od Tyni mi dzisiaj powiedziała że mamusie muszą mieć czarodziejskie różdżki to wtedy nie będą musiały sprzątać i gotować. Bystra myszka jak ja bym tak chciała:p
 
hejka
no pogoa super,mialam do miasta jechac,ale zrezygnowalam:-:)-(ogorkowa zrobiona,mlody spi wiec relax:-Dwczorak moj maz mnie zaskoczyl,mowi do mnie,"wiesz pewnie chcesz mi jakis prezent kupic,ale lepiej bedzie jak kupimy sobie za te pieniazki odkurzacz pioracy'ZASKOCZYL MNIE,NIE MA CO:szok::szok:i takim o to sposobem,zrobie tylko kolacyjke i torcik bedzie a w sobote pojedziemy po odkurzacz:-)
sylwia i doris-a wy jak odkurzalyscie juz tym swoim??bo sylwia miala wyprobowac i dac mi znaka,ale chyba jeszcze sie nie zabrala za to:-D
agnieszka uk-ja juz tez sie zastanawialm czy moge pic melise,ale nie wiem:-(bo ostatnio mam takie dni,ze wszystkich bym pogryazla,chodze i rycze i ogolnie to musze pogadac o tym z midwife niech mi da cos na uspokojenie.
ragazza-super prezencik,moj w tamtym roku to bardzo sie nameczyl nad prezentem,dal mi kase i mowi,"kup sobie cos bo ja to bym ci bizuterie kupil,a wiem ze ty nie chcesz":-D:-Dwiec moglam zaszalec:-D
asinka-gratuluje zdolnych dzieciaczkow:-)
dziewczyny,czy wy farbowalyscie,albo farbujecie wlosy w ciazy??bo mi zostalo jeszcze 3 miesiace a przyznam,ze jeszcze z miesiac i wypadaloby pomyslec o czuprunie,bo zaraz bede wygladac jak baba jaga:-D:-D
 
żaneta- ja będąc w ciązy z Olą a później z Mileną chodziłam do fryzjerki farbować włosy chociaż wiem że niektóre kobiety są całkowicie przeciwne farbowaniu szczególnie w ciąży. Ja osobiście farbowałam bo nie mogłam na siebie patrzeć i wtedy mi deprecha ciążowa mijała:p. Generalnie nic mi się po farbowaniu nie działo tylko radośniejsza byłam.
 
ZANETA- ja tez wlosy farbowalam, zrezta wczesniej radzilam sie fryzjerki i ona mi powiedziala ze farby sa bezpieczne /bez amoniaku/. nawet jak kiedys ogladalm 'dzien dobry tvn' to tez mowili ze nie ma przeciwskazan, aby kobiety w ciazy wlosy farbowaly:tak: ale decyzje zawsze podejmujesz ty:-)
 
to i ja sie zamelduje. pogode dzis mamy przepiekna wiec siedzimy z Nelka w domu.widze ze was tez humorki dopadaja a ja juz myslalam ze tylko ja tak mam w ciazy czasem rycze bez powodu albo sie smieje nie wiadomo z czego jak jakas nienormalna ale to chyba hormony tam mi szaleja...
zaneta ja farbuje wlosy normalnie bo ogolnie dosc szybko mi rosna i raz w miesiacu rozjasnianie to juz obowiazkowo, czytalam rozne opinie na ten temat ale podobno nie ma to wplywu na dziecko trzeba tylko starac sie nie wdychac oparow farby.ja otwieram okno w lazience i jest ok.
asinka ale masz mala zdolniache w domu tylko pozazdroscic
 
czesc to i ja ja sie przywitam rano bylam w szpitalu i dostalam dodatkowy scan na luty ze wzgledu na niska wage urodzeniowa wiki super bo lubie chodzic na scany sluchalam serduszka dzidzi ale super bylo wizyta trwala moze 5 minutek i do domku
ragazza spoznione ale szczere zyczonka sto lat kobietko
asinka dzieki za przypilnowanie Wikusi
oki bo moje dziecko sie juz nudzi do uslyszonka
 
hello:happy:
Nam dzis zlecial dzionek migiem:happy: Pospalismy rodzinnie do 9.30:szok:kurcze oststnio "dajemy czadu" to zupelnie nie w moim stylu:no:ja to raczej ranny ptaszek ,ktory lubi wsz miec juz z ranca porobione i gotowe:tak:
Ale co tam..powiedzialam sobie ,teraz moge leniuchowac bo niedlugo mi sie zaczna nocki zarwane i kolomyja:tak::szok:;-):-D
Na 13 bylysmy umowione na kawke w Asdzie i powiem Wam ze bardzo fajniusie miejsce,kawka dobra,ladnie podana i jest specjalny kacik z zabawkami dla maluchow:happy:Nawet ubikacja super zaopatrzona w miejsce do przebierania dzieciaczkow i:tak:pieluszki sa tam w kazdym rozmiarze:tak: Co dzis nam akurat "uratowalo zycie" bo mala zaliczyla 2 wtopy:angry::szok::tak::-(
Takze i sklep na dole sie b przydal zeby zakupic suche gatki na przebranie:happy:;-)
RAGAZZA-no cos Ty kobietko,nie ma za co:no:ja sie absolutnie nie gniewam:happy: Sama mialam trudnosci na pocz z zapamietaniem kto jest kto;-) a urodzinki super mialas,ja takie klimaty najbardziej lubie:tak:
TYNIA I WIKI-ciekawa jestem co tam kryjesz pod serduszkiem?;-) W grudniu sie dowiemy:happy:
AGNIESZKA UK-prosze CIe.....przemilcze temat nastrojow bo ja to juz bzikuje calkiem:crazy:,pogoda ,ciaza i mala daje w kosc .....ech......:angry::crazy:;-)Musimy jakos do przodu:happy:oby do wiosny;-):tak::-D
ZANETA-ja w 1 ciazy farbowalam i teraz tez i mi ladnie chwyta:tak: Za to po ciazy jak karmilam to mi nie chwycilo:szok::no:Ale to zaledwie kilka dni po porodzie,a mialam cc i bralam rozne leki ,moze i tez dlatego:tak:;-)
Ja kurcze jakies skurcze miewam od 2 -3 dni:szok:mam nadzieje ze to tylko te przepowiadajace;-):tak:
 
reklama
Cześć
Chciałam się przywitać, po dłuuugim urlopie.
Dla tych co zapomniały mam na imię Roksana, mam córkę Matyldę ......................:-D:-D:-D:-D:-D
Oczywiście jak to urlop w Polsce człowiek nie wypocznie :-(.
Tynia ślicznie wyszłaś na zdjęciu na nk

A jak któraś chętna to jest organizowana impreza Mikołajkowa na Manningam, tylko ilość miejsc ograniczona z lekka bo max 30 dzieciaków, oraz jest zrzutka tym razem obowiązkowa 5 od dziecka.
 
Do góry