reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
roksana witaj z powrotem
ja wlasnie wrocilam od lekarza z wiki i jej nozki sa w porzadku juz takze super wiadomosc dzis rowniez zlozylam aplikacje do szkoly dla Wiki takze wszystko zalatwione jaknarazie spokoj na jakis czas
 
hello z rańca

U nas cisza i spokój Milenka właśnie ogląda Teletubisie i zadowolona próbuje wymusić od wujka jajko niespodzianke:) Masakracja jakaś. Ola w szkole zadowolona bo dzisiaj bez mundurka do szkoły poszła. A tak to nic.
ZNowu nie wyspana jestem moze dzisiaj uda mi sie położyć przed 22.
Jezu musze wymyslic cos na obiad i zero pomysłu jak ja nie lubie gotować. Dobra ponarzekałam ide pogladac z dzieckiem Teletubisie:))
 
Cześć dziewczynki.

Kurczę o co tu chodzi napisałam ogromnego posta i zniknął.....

U mnie wszystko po staremu.Sara rośnie waży już 5300. Jest cudowna w nocy śpi po 6 godzin czasem więcej. W dzień za to jest niezwykle towarzyska i zaczepia wszystkich.

Agnieszka uk - dzięki za ubranka są bardzo ładne

Roksana - witaj z powrotem

No nic uciekam, bo trzeba szkraba wykąpać
 
Czesc:-)
Mnie troche nie bylo,nie mialam internetu:angry:ale nudy byly w domu:-D:-D
U nas szpital w domu straszny:-(najpierw Ja ,potem Kuba ,J i David:-(
Ale Ja i David najgorzej przeszlismy,w sumie David jeszcze jest chory:sorry2:i chyba ma zainfekowane gardlo:shocked2:bo placze ze go gardlo boli,jesc nic nie moze no i ma temperature:-(a na zlosc weekned sie zaczal:-(
Oj straszne sie go wzielo,gile ma takie brzydkie zolte :shocked2:nie poszedl wczoraj i dzisiaj do przedszkola:no:

ROKSANNA-Witaj Droga kolezanko:tak:tak ostatnio o Tobie myslam i nawet przeszlo mi przez mysl ze sobie Nas juz odpuscilas:-(bo jednak wykrysza sie towarzysto:-(a szkoda

TYNIA I WIKI- a czemu zlozylas papiery do szkoly dla Wiki?zmieniasz jej ?

RAGAZZA-no to maz sie postaral:tak:fajnie:-)

ZANETA-fajnie ze twoj pomyslam tez o Tobie z tym prezentem:-D;-)

GRAZIUL-tak pewnie korzystaj,bo potem dojdzie Eryczek a potem Natalki szkola i nie bedzie spania:-Dja to jak Kuba ma ferie to sie ciesze razem z Nim :-D:-Di dla mnie wtedy tez sa ferie:-D:-Dod nauki i wstwania:-D

M02...-ja robie czesto zeberka w tym woreczku winiary:tak:a Ty jak robisz w tej kapuscie??
 
jakos cichutko tu ostatnio...teraz weekend wiec pewnie wogole nikogo nie bedzie
my kupilismy bilety mojemu tacie i w piatek bedzie juz u nas szkoda tylko ze przyjedzie tylko na weekend ale nie widzielismy sie prawie rok wiec dobre i to. Ł zrobil mi prezent i kupil mi plaszcz na ebayu,moze niedokonca taki jaki chcialam ale i tak sie ciesze bo z wlasnej inicjatywy to zrobil wiec nie wybrzydzam.
doris78zeberka dzien wczesniej sypie przyprawami ,pokrojonym czosnkiem i zalewam olejem. nastepnego dnia kroje 2 duze cebule i glowke czosnku,podsmazam.zeberka osobno tez wkladam na patelnie zeby sie zrumienily,jak juz sa miekkie to do duzego garnka warstwowo kiszona kapusta,zeberka,cebula z czosnkiem i znowu kapusta .podlewam woda i dusze z 2 godzinki.
moja rodzinka to lubi nawet mala wcina az jej sie uszy trzesa.
 
Witam sobotnio:happy2:
ja przez ostatnie kilka dni czulam sie bardzo dziwnie:confused::baffled:
W dodatku mialam te skorcze i twardy brzuch...przyznam szczerze ze sie troche wydygalismy..:szok: na wszelki W spakowalam sowbie juz torbe i przygotowalam pare najmniejszych ciuszkow:tak:
Ale mam gleboka nadzieje ze bedzie to zbyteczne az do stycznia:tak::tak:
Pomimo soboty ,nie pospalam,mala nam zrobila pobudke przed 7:angry:
DORIS-to niezle Was wszystkich rozlozylo:szok: zdrowka zycze:tak: Co do spania ..to i tak mi sie to nawet teraz sporadycznie zdarzy,ze pospie troche dluzej:-(bo mala nie daje zazwyczaj:tak:
M0205...i co zalatwilas cos w sprawie Twojego scanu?? Ale fajnie ze tato Twoj przyjezdza...choc faktycznie wekend szybko zleci:-:)-( A przepis na zeberka bardzo smakowicie sie zapowiada:tak:Musze wyprobowac:happy2: A gdzie kupujecie zeberka ,takie na wage ,surowe:confused:
Jejku ,kobietki ,wiecie ze juz niedlugo i swieta:happy2::happy2::happy2: Ach uwielbiam ten caly nastroj,przygotowania i zapachy:happy2:
Milej soboty zycze wszystkim,do spisania
 
graziulko nie chce cie straszyc ale to moga byc tak zwane przed bole ,moze powinnas isc z tym do lekarza bo to nigdy nie wiadomo co tam ten maly krasnalek wyrabia.z tego co piszesz to masz podobne objawy jak moja szwagierka,ona mieszka w niemczech i tam lekarka jej powiedziala ze jesli masz twardy brzuch i czujesz skurcze to sa przedbole i ona do konca ciazy musiala brac tabletki.:baffled: ja na razie nic nie dzialalam z tym skanem bo teraz moj tata bedzie a potem mama na dwa tygodnie do siostry przyjezdza wiec chce sie nimi tez troche nacieszyc.w styczniu mam kolejny skan a potem jeszcze jeden w lutym normalnie w szpitalu wiec chyba jakos wytrzymam w tej niepewnosci.:tak:
zeberka kupuje surowe paczkowane w asdzie ,za 3 funciaki mam porcje dla nas 3 na dwa dni.
 
reklama
czesc kobietki ja tak przelotem bo za obiadek musze sie wziasc bo dopiero ze szkoly wrocilismy
\doris papiery dlatego skladalam bo wiki od wrzesnia idzie do reception i wypelnialam aplikacje bo trzeba bylo
graziul te bole jakos sie nazywaja teraz na szybkiego ci nie powiem ale to sa takie przepowiadajace wiec nie czas jeszcze
 
Do góry