reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Ja wlasnie skonczylam prasowac:szok: A nastepne sie suszy:szok:

Doris78- super mnie pocieszylas z tymi kreglami. W takim razie bede jezdzic do bradford- bo ja bylam w castleford.
Kasia8118- wyslalam ci odpowiedz ale nie wiem czy dostalas:dry:
Ania1812- na pewno bedziecie mieli okazje do wyjscia na kregle i pewnie sie tak nie spluczecie jak tu:szok::-D:-D:-D Brawo dla filipka:tak:
Graziulxxx- wszystkiego naj naj naj. Kolejnych wielu rocznic i jak najmniej kanapowania- chociaz z twoim to chyba nie grozi:-D:-D:-D
Natalka90- imprezowiczko ty ;-)- ale ci zazdroszcze tej mamy na miejscu. Ja czekam bo 15 przyjezdza tesciowa i spi u nas 1 weekend razem z artura siostra i mala a my z arturem i 2 parkami smigamy 20 na weekend do leeds- jakies balety, kolacyjka, hotelik. Juz sie nie moge doczekac:tak:
m02...- toz to ANIOL jakis ci sie trafil:szok::szok::szok: Tylko pozazdroscic:tak: Moj w weekend mowi: kto wstaje i dlaczego ty???????:cool:
Agnieszkauk- dzieki za przepisy- sprobuje zablysnac jak tesciowa przyjedzie:tak:


Dziewczyny- ktorej maz zajmuje sie zawodowo remontami- panele, kafelki jakies malowanie??????????????????????/

 
reklama
Hej ja tylko przelotem bo mały nie śpi więc nie dam rady za dużo napisac:no:.
Z małym już wszystko Ok.mam nadzieje że tak już zostanie:tak:.
ampar3 dostałam :tak:.Ale jakoś nie mogłam się skupic żeby odp.Ci coś sęsownego:sorry2:.
 
hejka
ja tylko na chwilke bo jeszcze sprzatam po malowaniu,masakra z tymi chlopami,jeden pokoj a syfu narobili jakby cala chate malowali:wściekła/y::wściekła/y: jutrzejsze spotkanie nadal aktualne,ale chyba za duzo chetnych nie ma,no ale trudno:-(chyba ze jeszcze ktoras z "nowych"dziewczyn ma ochote do dajcie znaka to wysle wam adres na priv.spadam sprzatc dalej:-(aaa i wczoraj spalil nam sie dekoder od cyfry i nie mam tv!!!zadnej,nawet angielskiej:-:)-:)-:)-:)-(
 
hej,no to i ja na chwilke:-)
KASIA-tak dostalam ,dziekuje bardzo,zapomnialam Ci odpisac:happy2: Tylko ze ja wlasnie z tej przych zrezygnowalam:wściekła/y: Dobrze ze Z olim juz oki,czyli jednak chyba to 3 dniowka byla:tak: A z ta sypialnia to dobry pomysl:tak: My tez tak planujemy ,jesli nic nie kupimy do tego czasu.Oddamy maluchom nasza sypialnie bo wieksza a my pojdziemy do mniejszej;-)
M0205....ale masz dobrego mezusia:happy2::happy2::happy2::happy2:
AMPAR-glownym zajeciem mojego A jest budowlanka;-)
oki zmykam bo A w domku wiec dzis brak czasu na kompa
pozdrawiam ,paaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Graziulxxx a możesz mi napisac co jest nie tak z tą przychodnią:sorry2:?Bo ja jeszcze tam nie byłam ale mam już umówioną wizytę:dry:.I teraz mam dylemat bo w sumie przyjęto mnie w dwóch przychodniach i nie wiem którą wybrac:baffled:.A ty chodziłaś do tej polskiej dentystki bo wiem że obok przyjmuje też inny dentysta.
Doris78 a Ty jesteś zadowolona ze swojego dentysty?Bo to właśnie jest ta druga przychodnia gdzie nas przyjęto:tak:.
Ampar3 ja znam kogoś co zajmuje się wszystkim po trochu jak potrzebujesz namiary to daj znac:tak:.
Ale pogoda szkoda gadac:wściekła/y:.
A my już zaliczyliśmy pierwszą noc w nowej sypialni i jestem bardzo zadowolona :tak:.A Krystian jeszcze bardziej.Biegał jak szalony po swoim nowym pokoju:tak::-D.Dzisiaj czeka nas jeszcze wieszanie półek i obrazków:tak:.
 
Czesc dziewczyny - sorki, ze dopiero teraz sie odzywam, ale weekend mielismy taki busy. Zakupki, szukalam kozaczkow na zime, jakis spacer + zabkowanie Lenki i zlecialo jak z bicza strzelil. A dzisiaj na dworze masakra. U mnie w chacie zimno sie zrobilo i nieprzyjemnie. :-( Mamy ogrzewanie elektryczne tzw storage heaters i niestety nie wyrabia jak jest troche zimniej. W stolowym wlaczylam jeszcze kominek gazowy i tylko tam z Lenka siedzimy. W reszcie chaty lodowa. Zima jeszcze sie nawet nie zaczela, a ja juz nie moge sie konca doczekac.

Graziul - wszystkiego naj naj naj!!!

Kasia8118 - ja jestem juz poltorej roku zapisana w durnej kolejce, zeby sie do stomatologa zapisac. Pisalas, ze znasz jakas co ma teraz miejsca wolne? Dalabys namiary na nich? Bo juz mam dosc tego czekania. Potem jak boli to tylko problem i emergency mi zostaje.

Zanetabd7 - mieszkasz na bd7 tak? A gdzie to jest tak mniej wiecej? Chetnie bym sie z Wami napila kawki, ale nie wiem czy dam rade dojechac, jesli to daleko. :-( Bo ja sierota nie jezdze autem :-(

Acha - dziekuje wszystkim dziewczynom ktore wyslaly mi zaproszenie na nk :-) Wszystkie laski i wygladacie jak 16stki :-)
 
kasia - wszystkiego najlepszego dla jubilata :tak::-)
graziul - Tobie tez wsz.najlepszego z okazji rocznicy ,a Nati jest przesliczna
ragazza - z calego serca wspolczuje zimna w domu ,tez tak kiedys mialam to wiem jak to jest
I znowu pada :dry:,dobrze ze chociaz w weekend bylo ladnie to pospacerowalismy troche .Zaczynam sie juz na powaznie rozgladac za wozkiem i to jest nie lada problem :-(,bo jak cena jest w miare przystepna to wozek nam nie odpowiada ,a jak wozek nam sie podoba to tylko wozek bo cena juz nie :-D.
 
reklama
OLIVIERKU NASZ KOCHANY-STO LAT,STO LAT SLONECZKO,DUZO ZDROWKA I RADOSCI:happy2::happy2:
RAGAZZA-dziekuje serdecznie za zyczonka;-) Z ta jazda autem -to witaj w klubie-nie Ty jedna gapa,ja sie juz zabieram do prawka hoho:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wstyd az mowic,a samochod moj stoi pod domem cale dnie ,a ja jak pada uziemiona albo taxi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak:
KASIA-moj pan stomatolog z tutejszej przych nazywal sie Harrop,i byl owszem bar mily ale jego motto to rwac ,rwac i rwac a nie ratowac:wściekła/y::wściekła/y: Pozatym jak mi wyrywal zeba ztylu tak mi zostawil pol korzenia:szok::szok::szok: Moze sprobuje do tej polki,bo juz nie mam chyba wyboru:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry