reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

agnieszkauk niestety nie mamy jeszcze autka wiec musze poszukac czegos w bradford ale dzieki za rade
agaam,graziul to ja sie raczej martwie czy chcecie gadac z taka gowniara :) a tak powaznie to ja jestem zaskoczona bo dziewczyny ktore widzialam wygladaja naprawde bardzo mlodo myslalam ze gora ze 3-4 latka ode mnie starsze jestescie:) no ale to zawsze dla was na plus:) polki to jednak polki :)
kasia8118 ,sylwia.m wam tez dziekuje za zaproszenia na nk:)
 
reklama
Czesc:-)

A ja dzisiaj tez zdechla bylam pol dnia:baffled:pare dni temu Kuba wymiotowal i mial biegunke i wczoraj mnie dopadlo:sorry:
No ale teraz jest juz lepiej:tak:

M02....-ja Ci tez z dentysta nie doradze:no:bo mam swoja przychodnie:tak:

ANIA1812-oj teraz Ty kobieta pracujaca jestes i zalatana:-D:-DAle nie mozesz Nas zamedbywac:no:nie ,nie,nie:-D
a David w przedszkolu dobrze,ale jeszcze placze jak wychodze:-(no i wczoraj jak po Niego poszlam ,weszlam do sali jako osttni rodzic i On juz plakal bo mnie nie bylo:baffled:

KASIA8118-to dobrze ze Olivierowi lepiej,ale szkoda ze tak reaguje na lekasrtwo:-(

ZANETA-mi tez wtorek pasuje:-)


Jak tak sobie wysyslacie zaproszenia na Nk to ja tez zaraz was znajde:-D:-D
 
Cześć babeczki!
A co tu tak cichutko??? :szok: Pisać co tam u Was:-p U nas po staremu. Wczoraj byłam w pracy a dziś mam znowu labę. Z nowości- to Filip ma dziewczynę:szok::-D Jeszcze parę dni temu mówił, że dzieczyny są fuj i blee;-) a tu taka niespodzianka.
Adasiek dziś wstał znowu przed 6. Wykończy mnie w końcu z tymi pobudkami. Teraz marudzi i stęka. Zaraz idziemy się przejśc na spacer i mam nadzieję, że uśnie w wózku.

Doris- zdrówka dla Was. Tak jak pisałam wcześniej to pewnie jak Marcelek zacznie chodzic do przedszkola to będzie o niebo lepiej:tak:
Kasia8118- jak dzisiaj Oli? Mam nadzieje, że już mu przeszło
Graziul- Ty antyk:confused: No bez przesady:-D Ja wczoraj się uśmiałam bo kierowniczka nie chciała mi uwierzyć, że mam prawie 30-tkę i dwoje dzieci. Myślała, że mam koło 20-tki. Od razu mi humor poprawiła od rana:-D

Dobra zmykam się umalować i idziemy na spacerek.
Na razie
 
Cześć dziewczyny.

Jej, ale tu pusto!!!! Chyba nikt nie ma weny do pisania. Cóż ja byłam dziś z małą i C na spacerku w Bowling Parku.Słonko tak fajnie świeciło, że do domu się nie chciało wracać. Taka pogoda to tu rzadkość więc trzeba korzystać.

Mała dziś obudziła się o 2 w nocy i postanowiła, że to świetny czas na zabawę..... Walczyłam z nią do 5, na szczęście potem spała do 9 obudziła się na jedzenie i dalej poszła spać. Eh maluchy to mają pomysły.

Ania - hmm mały romeo z tego twojego Filipka.

Doris - dużo zdrówka.

Kasia - jak tam Oli? Mam nadzieję, że już lepiej.

Uciekam na obiadek. Papa
 
Czesc kobietki,Witam w niedzielne popoludnie:happy2:
Cichutko faktycznie,ale ja tez jakos nie mam glowy do pisania:no:
My od wczoraj swietujemy nasza rocznice-stuknelo 11 latek wspolnego pozycia:szok::tak::happy2:.Nic szczegolnego nie robimy,ale maz sie postaral(bo normalnie to sklerotyk do dat!!) i juz w piatek zakupil bukiet moich ulubionych kwiatuszkow-bialo czerwone roze i gerberki miniaturki..uwielbiam je:happy2::tak: A kwiaty dostaje 2-3 razy do roku wiec tym bardziej ciesza:happy2: .No i dorzucil pierscionek z bialymi cyrkoniami;-);-) skromniutki,ale wlasnie typowo w moim guscie:tak: Oczywiscie coreczka juz nagabuje mowiac-I try- i wystawia swoj paluszek:tak::-D:-D:-D:-D:-D
dzis szykuje kolacyjke we dwoje:tak:
Kolo poludnia bylismy na rodzinnym spacerku i MONIA-faktycz slonko cudnie grzalo,ale potem jak zaszlo to zmarzlismy bo mrozno bylo:tak:
Ale super takie powietrze:-)
Moj A ma od niedawna nowe hobby,zakupil profesjonalna kamere do filmowania,mikrofon i inne rekwizyty,no i teraz nas "wykorzystuje"do swoich celow;-):szok::-D Tzn ,nauka filmowania metoda prob i bledow:szok::tak: Ale powqiem WAm ze jesien jest cudna pora na filmowanie..krajobraz jest boski:happy2::tak::tak:
M0205..i jak tam mezus...dalej cierpi??
ANIA-dziekuje za komplement i vice versa:tak::tak: No ja moze jesz nie taki antyk ,ale do naszej 19 sto latki..to juz chyba tak:tak::szok::szok::szok::szok::-D;-);-) To co niebawem staniesz sie slynna kawalowa tesciowa:tak:;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Milego popoludnia babki,do uslyszenia,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ania1812 i monika22310 dzięki za troskę u nas niby lepiej Oli od wczoraj juź nie gorączkuje i zachowuje się całkiem normalnie tylko wczoraj po obiedzie wymiotował jak tylko skończył jesc:sorry2:.Ale już dwie noce z rzędu płacze i to dosyc mocno ale ja nie mam pojęcia co mu jest:no:.Daje mu wtedy czopek i bujam w wózku :sorry2:.
ja ja dzisiaj mam strasznego nerwa sama siebie mam już dosyc:-(.To chyba przez tą chorobe Olinka i zbliżający się@:dry:.Nic mnie nie cieszy i chodzę i tylko rozkazuje:zawstydzona/y:.Wczoraj namówiłam R na remont Krystiana sypialni żebyśmy mogli się tam przeprowadzic a chłopakom oddac naszą sypialnie bo jest dużo większa.On zgodził się od ręki i już godzine pózniej jechaliśmy kupic tapety siedział do nocy i tapetował ale ja oczywiście tylko marudziłam i nazekałam że mi się nie podoba :zawstydzona/y:.Teraz kręcę się po pokoju i co chwila coś poprawiam.Skąd ten gościu ma tyle cierpliwości do mnie to ja nie mam zielonego pojęcia:no::-D.Ja bym z taką wariatką nie wytrzymała:no::-D.Nic wyżaliłam się i uciekam pa:tak:.
 
hej:-)

znalazłam chwilke bo mała juz spi a D poszedl do pracy na nadgodziny:-( no ale musi troszke porobic bo znelezlimy domek wkoncu :tak: i w piatek juz sie przeprowadzamy :-) juz koniec z flatem bo klaustrofobi dostane :-D a wczoraj Claudia pojechala do babci a my z D zabalowalismy mielismy isc tylko na imprezke do znajomych ale sie skonczylo baletami w Skipton super tam jest polecam :tak: wrocilismy do domu o 5 bo po imprezie w Skiptin jeszcze bylo nam malo i do znajomych na flaszke jeszcze poszlismy dzis umieram a D nie wiem jak wytrzyma w pracy ale co tam na kaca najlepsza praca :-D


kasia8118 biedny Oli:-( wspolczuje samopoczycia pewnie to przez @ hormony robia nie raz swoje :sorry2:

Graziul xxx wszystkiego najlepszego:-) duzo miłosci :tak: a co do wieku to wogole po Tobie nie widac ze masz tyle lat jestes mloda duchem i cialem :tak: mi tak super sie gada z Toba a tez mam tylko 20 lat dopiero co skonczone ;-)

zaneta fajnie bylo Cie spotkac:tak: super wygladasz zgrabniutki masz brzusio :tak: i jak tam malowanie zadowolana jestes ??

dobra uciekam sie polozyc :sorry2:
 
hej dziewczyny
u nas weekend jak zawsze zlecial bardzo szybko w sobote mezus mnie zaskoczyl i jak wstalam o 8 rano to w domku bylo juz malo wiele ogarniete i zakupy na caly tydzien zrobione podobno wstal o 6 rano i naprawde nie wiem jak mu sie udalo wszystko zrobic tak szybko,nawet niczego ze sklepu nie zapomnial i swieczki zapachowe kupil zeby klimat w domu zrobic jak to sam powiedzial :)potem pojechalismy z mala do pleycentre do shipley wiec sie wyszalala i momentalnie zasnela. teraz siedzi z mala w kuchni i robia salatke z feta .naprawde nie wiem co mu sie dzieje w ten weekend dawno juz tak wokol mnie nie skakal a teraz prosze :)
graziul gratuluje rocznicy i podziw dla meza ze pamieta jakie kwiatki lubisz moj by chyba nie zapamietal.
zab chwilowo go przestal bolec a on strasznie panikuje przed wizyta wiec umowie go na nastepny tydzien bo mojego zaciagnac do dentysty to jest koszmar jakby mogl najlepiej by uciekl z fotela:)
uciekam bo nelka uslyszala petarde i cala roztrzesiona na kolana mi sie gramoli
 
reklama
Hej dziewczyny:-):-):-):-)
U nas weekend spokojny w piatek postrzelalismy w sobote na odwiedzinkach a dzis w domciu bo moj poszedl do pracy na nocke wiec same z Aga zostalysmy:tak::tak::tak:
m02051991-fajnie masz z mezem ciekawe co on chce wzamian od Ciebie:-D:-D:-D:-D:-D(żarcik)
graziul-
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:tak::tak::tak::tak:
kasia8118-zdrowka dla Oliego:tak::tak::tak:







trans.png




AfrykanerskiAlbańskiArabskiBiałoruskiBułgarskiKatalońskiChińskiChorwackiCzeskiDuńskiWykryj językHolenderskiAngielskiEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiNiemieckiGreckiHaitański kreolski ALFAHebrajskiHindiWęgierskiIslandzkiIndonezyjskiIrlandzkiWłoskiJapońskiKoreańskiŁotewskiLitewskiMacedońskiMalajskiMaltańskiNorweskiPerskiPolskiPortugalskiRumuńskiRosyjskiSerbskiSłowackiSłoweńskiHiszpańskiSwahiliSzwedzkiTajskiTureckiUkraińskiWietnamskiWalijskiJidiszAfrykanerskiAlbańskiArabskiBiałoruskiBułgarskiKatalońskiChińskiChorwackiCzeskiDuńskiHolenderskiAngielskiEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiNiemieckiGreckiHaitański kreolski ALFAHebrajskiHindiWęgierskiIslandzkiIndonezyjskiIrlandzkiWłoskiJapońskiKoreańskiŁotewskiLitewskiMacedońskiMalajskiMaltańskiNorweskiPerskiPolskiPortugalskiRumuńskiRosyjskiSerbskiSłowackiSłoweńskiHiszpańskiSwahiliSzwedzkiTajskiTureckiUkraińskiWietnamskiWalijskiJidisz
Wykryj język » Węgierski​


AfrykanerskiAlbańskiArabskiBiałoruskiBułgarskiKatalońskiChińskiChorwackiCzeskiDuńskiWykryj językHolenderskiAngielskiEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiNiemieckiGreckiHaitański kreolski ALFAHebrajskiHindiWęgierskiIslandzkiIndonezyjskiIrlandzkiWłoskiJapońskiKoreańskiŁotewskiLitewskiMacedońskiMalajskiMaltańskiNorweskiPerskiPolskiPortugalskiRumuńskiRosyjskiSerbskiSłowackiSłoweńskiHiszpańskiSwahiliSzwedzkiTajskiTureckiUkraińskiWietnamskiWalijskiJidiszAfrykanerskiAlbańskiArabskiBiałoruskiBułgarskiKatalońskiChińskiChorwackiCzeskiDuńskiHolenderskiAngielskiEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiNiemieckiGreckiHaitański kreolski ALFAHebrajskiHindiWęgierskiIslandzkiIndonezyjskiIrlandzkiWłoskiJapońskiKoreańskiŁotewskiLitewskiMacedońskiMalajskiMaltańskiNorweskiPerskiPolskiPortugalskiRumuńskiRosyjskiSerbskiSłowackiSłoweńskiHiszpańskiSwahiliSzwedzkiTajskiTureckiUkraińskiWietnamskiWalijskiJidisz
Wykryj język » Węgierski​


 
Ostatnia edycja:
Do góry