reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ROKSANNA-a gdzie sie dostalas do dentysty?Ty graholiiczko:-D:-DDo nas wlasnie przyszedl list zeby sie zglosisc na przeglad:nerd:a ja ciagle zapominlam tam zadzwonic:angry::angry:

ALEXNOW-upss..zapomnialam.Wszystkiego Najlepszego :tak::-)
 
reklama
Tynia-da sobie rade,spokojnie:-)a z wlasnego doswiadczenia Ci powiem ze lepiej jak nie ma w grupie duzo polakow,albo w wcale.Lepiej i szybciej sie nauczy jezyka:-)
 
Doris to łóżko też jest z płyty, ale ja nie narzekam. Na jakiś czas wystarczy. Pochowałam mu tam część zabawek, jego ubranka mam w komodzie. Łóżko kupiłam w "Pass it On" w Heckmondwike, używane, ale w doskonałym stanie. Polecam sklep. Często można tam kupić super mebelki za niewielką cenę.
Alexnow wszystkiego najlepszego!
 
hej babeczki
na poczatek ALEXNOW-sto lat i spelnienia najskrytszych marzen:-)

my z nikolka uzywamy pieknej pogody. w poniedzialek bylysmy na roczku u nikoli chrzesnego synka/niestety same bo R pracowal/ na prezent kupilam mu Buy Tomy AquaDraw Classic. at Argos.co.uk - Your Online Shop for . do tego bluze na 1.5 roczku, balona i oczywiscie kartke. mam nadzieje ze rodzice byli zadowoleni:-) .
ja tez odwiedzilam dentyste:-) nikola ma zdrowe zabki, natomiast mama ma 4 do zrobienia:szok:. na miejscu zrobila mi zdjecia zebow i zapiasla mnie na nastepny wtorek. troche sie boje:-p taka bohaterka jestem dopoki na fotel nie usiade:-D.
musze sie wam pochwalic ze w koncu zakupilam kapelusz na 30-ste urodziny R:-D jestem bardzo zadowolona:-). nic uciekam brac sie za odkurzanie, a pozniej na spacerek-dzies obieram kurs na lister park:tak:
 
hejka
ja dzisiaj nieprzytomna,A zaspal do roboty,obudzil niechcacy mlodego i ten od 7 tylko chodzi i wyje,modle sie zeby szybko spac poszedl bo ja tez jestem jakas rozlaza,nie lubie sie tak zerwac rano.teraz przyciagnal sobie kosz z brudnymi ciuchami i pakuje wszystko do pralki:-Da wczoraj nie zauwazylam jak wsadzil jakas zabawke i sie wyprala:szok::szok:ja mam dzisiaj za zadanie wybrac kolor scian do pokoju maluchow i sama nie wiem na jaki sie zdecydowac,mysle o takim lemongrass,zolto-zielonkawy taki jest.ale nie wiem sama:rofl2:dajcie jakis propozycje,plisssss:-D:-D
alexnow-wszystkiego najjjjj najj najjj:-)
agnieszka uk-ja zanim usiade na fotelu to juz prosze o znieczulenie,nawet jak mala dziurka jest,mysle ze prezent powinien sie podobac:-)
mamatrojeczki-lozko fajne,ale ja bym sie bala polozyc mojego bo rzuca sie jak szalony,we wszystkie mozliwe strony swiata sie wygina,czasem to normalnie reka noga ,mozg na scianie:-D:-D
agaam-moj tez spi godzinke,czasem poltorej ale za to 0 21 jeszcze smiga jak szalony:wściekła/y:
kasia-zazdroscze ci ze juz masz takich duzych chlopakow:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale pociesza mnie to ze za 2 lata bede miala juz z glowy te najgorsze okresy i moze juz moje dzieciaki beda sie razem bawily,chyba ze wczesniej sie pozabijaja:-D:-D
sylwiam-ogladalam ten wozek i fajny bardzo,ale troszke drogi:szok::szok:zastanawiam sie caly czas czy bedzie mi potrzebny podwojny i sama nie wiem,zobacze juz jak maluszek sie urodzi,bo przez pierwszy miesiac po porodzie to przeciez nie bede chodzila nie wiadomo gdzie,i mama bedzie to jakby co dopiero pozniej,a glebokiego napewno nie bede kupowac,bo mam po mlodym taka spacerowke i nosidelko wkladalam,a jak bedzie nie wygodnie dzidziusiowi to poprostu bede rozkladac i w kocyk zawijac.nie dam sie zwariowac tym razem i naprawde tylko kupie to co najpotrzebniejsze;-)
ide sie ogarnac bo narazie to wygladam i czuje sie jakbym na jakims kacu byla:-D:-D:-D
 
hej hej
ja od tygodnia chodze nieprzytomna -przeziebienie ,no i oczywiscie Dominika chyba zarazilam :-(.Mala rozkreca sie w brzuchu coraz bardziej .
zaneta-moj Domin ma pokoj pomalowany -2 sciany na zolto ,1 ciemno zielona i 1 jasno zielona ,pokoj wyglada slonecznie :tak:
mamatrojeczki -a ja czekalam rok na college i mialam isc od dzis ,ale wczoraj zdecydowalam ze jednak rezygnuje :sorry2:.W styczniu rodze ,Domin do przedszkola i jeszcze G zmienia prace -za duzo tego na moje kurzo-domowe zycie.
alexnow-100 lat !!!!:tak:
A mnie facet dzis wykiwal ,mielismy isc na zakupy a on do pracy sobie poszedl dorobic przed polska :wściekła/y:,rozwalil mi caly dzien ,nic na obiad ,polozna na 14, a ja nadal chyba jeszcze spie :crazy:.
 
Cześć dziewczęta:-)

Żaneta- wydaje mi się, że zielony kolor będzie fajny.Moim zdaniem najładniejszy jest limonkowy. No i jest unisex. Jak urodzi się dziewczynka będzie jak znalzł
Renuska- życze zdrówka. Kiedy wybieracie sie do Polski?
Alexnow- wszystkiego naj z okazji urodzin. Ale Ty młodziutka jesteś:szok:
Agnieszkauk- prezent bardzo fajny. Na pewno solenizant i rodzice są zadowoleni. Powodzenia u dentysty. Brrr... też niecierpie chodzić.
Doris- masz stresa przed pierwszym dniem Davidka w szkole? Ja miałam strasznego:szok: Będę trzymała kciuki żeby gładko poszło
Agaam, Natalka, Doris- dziękuje za pamięć:happy: W szkole Filipka całkiem fajnie. Wprawdzie jego pani wychowawczyni jest na zwolnieniu lekarskim:baffled: ale pani, która jest na zastępstwie wydaje się bardzo sympatyczna. Filipek był bardzo zestresowany i martwił się, że nie zna nikogo z klasy. Mówił, że woli chodzić do angielskiej szkoły ze swoimi kumplami:baffled: No ale juz wczoraj poznał pierwszego kolege i na razie jest bardzo zadowolony:tak:
Sylwia- no jak ciemno fioletowy to baardzo fajny:-)
Agaam- zdrówka dla małej
Kasia- super, że chłopaki już zaczynają się tak ładnie ze sobą bawić
Ampar- super, że Szymonek tak zniósł drogę i współczuje burdello w domu

U nas ok tylko mam problem z Adamem bo już trzeci dzień ma biegunke. I nic oprócz tego mu nie dolega. Dałam mu Smecte i jak mu nie przejdzie do jutra to pójdziemy do lekarza:-(
Zmykam już bo niedługo wychodzę na kawkę do siostry. Paaa
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

pogoda dzis tez nas rozpiesciła :tak: cały dzien na dwórku byłysmy :-)

mamatrójeczki to udało Ci sie kupic taniutko łózeczko:tak: Natalka wyglada super tylko pewnie nie nadazysz rajstopek to tego mundurku kupować :-D:sorry2:

ania zdrówka dla Adasia :tak:

zaneta fajniy wlasnie taki zółto zielony pokój :tak:

agaam to fajnie juz jestesmy 3 :-) bo Sylwi szef tez pewnie nic przeciwko nie ma ;-)tylko ze reszta sie nie wypowiada nic:-(

własnie kobietki sa jeszcze jakies chetne na wyjscie ?

doris a ja zadałam Ci dwa pytania i nie odpowiedziałas :-( pewnie nie doczytałas :-D

no i tyle z pisania bo Claudii juz glupoty do glowy przychodza :sorry2:
 
reklama
Czesc:-):-):-)

Dziekuje wam za zyczenia:-):-):-)
Ja wczoraj mialam dola nic mi sie nie chcialo i wszystko mnie do lez wzruszalo:-:)-:)-(Ale wyszłam z Dagmara do parku i przeszlo a dzis wstalam o 8 rano co dla mnie jest szokiem:szok::szok:Przewaznie spimy do 10 z Aga jeszcze tydzien i skonczy sie leniuchowanie bo Aga zaczyna szkole 13-tego:tak::tak::tak::tak:

ania -dziekuje za komplement 1/4 wieku to jeszcze mloda ale blizej niz dalej do 30;-);-);-)

Pozdrawiam Was serdecznie do pozniej:-):-):-):-)
 
Do góry