reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

a co tu rak cichutko:-(

Claudia sobie teraz oglada teletubisie i sobie tanczy a co tam :wściekła/y:

doris a J dalej pracuje tak daleko czy juz tu blizej ? a Dawidek tez juz idzie do szkoły ? sylwia a Precelek ??:-p

ania własnie jak Filipkowi spodobała sie nowa szkoła ?

no nic po tych teletubisiach ide mala kapaci mam nadzije ze usnie:sorry2:
 
reklama
hej

My dojechalismy calo- szymon spal 11 godzin wiec wszystko poszlo gladko. Tak jak sie spodziewalam w domu sajgon i po dzisiaejszym dniu mam dosc.
Doczytam was jutro i od piatku mam nadzieje sie wkrecic a tymczasem trzeba sie wreszcie wypakowac.
 
Witam się i ja :tak: . Zmęczona jestem po dzisiejszym dniu. Pogoda super, ale miałam dzisiaj troszkę bieganiny. Pojechałam zapisać się do Collegu na angielski (niestety jestem na liście oczekujących), później zaliczyłam JC, jeszcze musieliśmy odebrać koszule dla Natalki do szkoły i wymienić żakiet. No i obiadek, a wieczorem na basen z Chrisem. I troszkę się wypompowałam.
Ampar witaj :-) Dobrze miałaś, że mały tyle przespał :tak: Współczuję sprzątania.
Natalka ja dla Chrisa mam teledyski MINI_MINI, Stara się naśladować dzieci jak tańczą, wygląda to przezabawnie :laugh2:
Asinka dobrze, że tak szybko doszliście do tego co jest przyczyną. Taka piękna roślinka a okazała się taką zmorą :no:
Grazul to i tak nie masz co narzekać, bo to gorsze robi gdzie trzeba :tak:, u mnie Chris często robi teraz w gacie sisi, a o k....e nie wspomnę. A już tak ładnie robił do nocnika :no:
Tynia i Wiki to i tak pospałaś :szok:
Doris ja kupiłam dla Chrisa takie łóżko Zobacz załącznik 280376 i jestem nim zachwycona. Ma 3 szuflady, wysuwane biórko i szafkę dwudrzwiową. No a najważniejsze , że ma wysokie zabezpieczenie by dziecko nie spadło. Polecam. Chris po dwóch nocach spał już w nim sam.
To chyba na tyle, przepraszam, jeżeli kogoś pominęłam.
 
Ostatnia edycja:
Witam :tak:.
Jakoś nie mogę ostatnio się zebrac do kupy zeby coś napisac :no:.Oli wiecznie pełza za mną jak piesek a jak nie pełza to wspina się i koniecznie chce stac:tak::baffled:.Więc oczy muszę miec szeroko otwarte żeby nie fiknął .Dobre jest to że coraz częściej Krystian zaprasza go do swojego pokoju i chce się z nim bawic:tak:.bardzo mnie to cieszy chociaz muszę miec oko na to co robia to jednak zawsze to chwila spokoju:tak:.
Witam koleżanki urlopowiczki :tak:.Fajnie ze już wszystkie wracają z wakacji to sie na forum ruszy:tak:.
Nic uciekam spac pewnie Oli obudzi się dwa razy na mleczko:sorry2:.
 
Cześć mamuśki :-)

pogoda dzis chyba tez bedzie ładna :tak:

kasia8118 no to super ze Krystian juz tak sie potrafi zabawic z Olim :tak: pewnie słodki jest widok jak sie tak zgadzaja co ?

mamatrójeczki super łózeczko :tak:

ampar witaj :-) dobrze ze dojechaliscie cało i zdrowo :-):tak:
 
Witam z ranka, pogoda zapowiada się super. Tak, że kolejny dzień spędzę poza domem. Mają przyjść do mnie koleżanki z dziećmi, posiedzimy w ogrodzie, a dzieci się będą bawić. Później może jakiś spacer, albo kulki. Ale na kulki to trochę szkoda pogody. Moje dzieci dzisiaj pierwszy dzień szkoły. Natalka nowa szkoła i nowy mundurek : Zobacz załącznik 280417. No nic zmykam robić śniadanko małemu urwisowi, bo niestety od pół godziny wariuje :no:, nie da mamusi pospać.
Natalka co do łóżka, to naprawdę super trafiłam, zwłaszcza, że całość z dostawą kosztowała mnie 70fuli :-D.
 
czesc kobietki
mamatrojeczki łózko siwetne i cena też Natalka wyglada super
kasia no widzisz jak Krystainek kocha swojego braciszka
doris w nastepny wczartek szkola wiki idzie we wtrorek i oczywiscie ja mam byc z nia zeby sie przyzwyczaila a nastepnytydzien zaczyna juz sama ja sie dzis wybieram do tej szkoy bo trzeba odebrac wiki bluzy
Alex STO LAT KOCHANA
oki zmykam trzeba dac jesc wiki i ogarnac domek zlapala katar ale tak myslalam bo wczoraj rozebrala sie jak na lato doslownie i tak biegala nie chciala mnie sluchac i tego sa skutki musze po kropelki do nosa kupic bo juz sie koncza te co ma a sa rewelacyjne
 
Hejo
My dziś idziemy do dentysty, tzn Mati idzie i już od samego rana jak wstała to przeżywa. Sama się boją bo ma dziurę w zębie :-(
Tynia pytałaś czemu się nie odzywam. Otóż znalazłam nowe fascynujące gry, które mnie wciągnęły na maksa. Ale tak to jestem z Wami na bieżąco.
Natalka to Twoja wcześnie wstaje. Na pocieszenie Ci powiem że jej to minie. Mati tak wstawała też wcześnie.
Mama trójeczki kurcze ja ostatnio myślałam o łóżku piętrowym dla Mati ze względu na klamoty i widzę już drugie młodsze dziecko na wysokim łóżku. Może i ja się nie powinnam zastanawiać dłużej. Ach te nasze dzieci są takie słodkie w tych mundurkach.
Alexnow Ode mnie też najlepsze życzonka przyjmij. :-)
 
Czesc:-)
Moje dzieci dzisiaj pospaly do 8:szok:normalnie mnie rozpieszczaja,szczegolnie ten mlodszy,bo starszy juz od dawna tak dlugo spi:tak:
az szkoda ze zaraz oida do szkoly i trzeba bedzie ich wczesniej budzic:-(

TYNIA -to kiedy Wiki idzie do szkoly w czwartek ,czy we wtorek?bo sie zrozumialam:baffled::baffled:Moj David idzie 14 tego,oj ciekawa jestem jak mu to pojdzie.

KASIA8118-ciesz sie na razie tymi chwilami:tak:bo pozniej jak zaczna sie bic,bedziesz musiala wkraczac:angry:tak jak ja wczoraj,juz mialalm ich pod koniec dnia dosyc,albo sie wyglupiali i to na granicy zycia i smierci:szok:albo sie klocicli o zabawki:angry:normalnie brak slow:crazy:i do nic wtedy nic nie dociera:angry:

MAMATROJECZKI-ja mam bardzo podobne lozko dla Kubusia:tak:ale jestem z srednio zadowolona.Szafa jest troszke za mala i ta okropna plyta pilsniowa:baffled:nigdy wiecej ....
A twoje lozko tez jest z tej plyty,co?I gdzie kupilas takie tanie??
Ja nie wiem ,mi sie nic nie udaje taniej kupic:sorry2::baffled:
 
reklama
Czesc Wszystkim:tak:

Kurczaki my dzis mialysmy pobudke 6;30:wściekła/y: dawno tak wczesnie nie wstawalam:sorry2: ale Mala jakos tak nie spokojnie spala na wieczor dostala kaszelku i dzis od rana tez pokasluje do tego ma katarek:-( Mam nadzieje ze to chwilowe bo oglnie zachowuje sie jak zwykle czyli lobuzuje:-p:-D

mojadzidzia jeszcze chyba tylko ja Tobie nie odpisalam apropos spania Vicky spi raz dziennie 1h czasami zdarzy jej sie pospac 1,5. A chodzi spac tak jak pisalam juz wczesniej o 19 a wstaje 7,8 zazwyczaj:tak: aha no i w nocy sie nie budzi ani razu:-p
mamatrojeczki fajne lozeczko i nie drogie:tak:
Kasia super ze chlopaki potrafia juz "sami" sie soba zajac:tak:
Natalka ja tez jak najbardziej za spotkaniem wieczornym:tak: Mysle ze moj szef nie bedzie mial nic przeciwko:-D
Ampar Witaj w Anglii, ale mieliscie spokoj jak Szymonek tyle spal:tak:
Asinka dorze ze wszystko sie tak skonczylo, i gartulacje "oka" ze domyslilas sie o co moze chodzic:tak:
Graziul i jak postepy w kolejnym dniu odpieluszkowywania?:blink:
Ania i jak pierwszy dzien w nowej szkole Filipka?
Alex wszystkiego naj naj:tak: Pociechy z corci a potem i drugiej albo z synka:-p:-D

Pogoda dzis nam chyba nie dopisze tak jak wczoraj:-( wiec bedzie dzien zamulania:crazy: nie dosc ze sie nie bardzo wyspalam bo pozno poszlam spac to jeszcze taka dobijajaca i mulaca pogoda:wściekła/y::wściekła/y:ehhh no nic ide kawke zrobic bo zasne:no:
Do pozniej Laseczki Papa
 
Ostatnia edycja:
Do góry