reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczynki:-)
Ja na chwilke tylko bo obiadek mi sie gotuje i musze pilnowac:-) Rybke w potrawce dzis pichce z ryzem:happy: Pogoda wspaniala,dopiero niedawno wrocilysmy:happy:
Natka dzi zawolala kupe i zrobila do kibelka:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Kupilam jej podest ,zeby jej latwiej bylo sie wspinac na sedes:tak:
ZANETA-Wybralismy juz niedawno-jak bedzie boy to napewno Eryk,a dla dziewuszki sa 3 propozycje-Virginia,Vanessa lub Gabrielle.:happy:;-)
Przepraszam ,nie odpisze wszystkim bo obiad mi sie skopci:szok:
do potem ,papappapapa
 
reklama
czesc ja juz senna jestem wiec klade sie spac dzis juz nie mam sily wiki mnie zrownowagi wyprowadzal caly dzien :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Graziul ja tez dzis mialam rybe tylko ja robilam zapiekana mniam mniam:tak::tak::tak::tak:
sylwia wozeczek super nie bedzie wodac ze jest brudny i nie bedziesz go musiala szorowac tak jak poprzedni :tak::tak:
doris łóżeczko swietne
roksanna a ty co tak zamilklas??????????
mojadzidzia ty rowniez
 
dziendobry:happy:
Znow dziewczynki umilkly...:szok:;-):tak:
Ja juz kawusie sobie pije i zaraz sie za sprzatanie bierzemy:tak:
No i kolejny dzien odpieluszania..mam nadz ze pojdzie lepiej,bo kupke wcz zrobila na kibelek ale siku wciaz nie wola:szok:
pozdrawiam,milego dnia:happy:
 
ooo to ja pierwsza dzisiaj napisze coś od siebie


U nas masakra - ostatnie dwa miesiące MIlenka spała ze mną do 9 a tu już duugi dzień budzi się o 6!!!:szok::szok: Taka niewyspana jestem że szok.:no::angry: Ale trudno jak mus to mus. Umówiłam się w końcu do lekarza bo sama nie wiem co się dzieje ze mną śpie normalnie 8 godzin a rano wstaje tak zmęczona ze szok w dodatku krew z nosa codziennie mi się leje a włosów trace tyle że peruke bede mogła zmontować. WItaminy biore i nic. Mam nadzieje ze mi zrobia badanie krwi.

Nie pisałam wam wcześniej ale moja Ola jest alergikiem na ochidee- oczy jej łzawią i robią jej się pęcherze na gałce ocznej jak to pierwszy raz zobaczyłam o mało zawału nie dostałam. Poszłam do przychodni nas nie przyjeli to emergency w ciągu tzech tyg ola była trzy razy i nikt nie wiedział od czego to jest. Tak z bratem się domyśliliśmy orchidea poszła do niego do sypialni i z Olą problem się skończył. Tylko brat też alergik na to paskudztwo i ostatecznie orchidee wylądowały u naszej tyni:-D:-D:-D:-D:-D
To tyle z rana kawke musze dopić i ruszam do sprzątania:tak::tak:
 
czesc ja dopiero wstalam jeszcze wiki mnie budzila i mowi mama wstawaj ja juz nie spie wiec juz sie ubralam i pije kawke i zaraz biore sie za sprzatanko
Graziul beznerwowego odpieluszkowania
 
Czesc dziewczynki!
wczoraj wybralysmy sie do Bradford w odwiedzinki-bez wozka bo oczywiscie znowu zostal w aucie :wściekła/y::wściekła/y: dzisiaj bola mnie plecy od noszenia Dusi mimo ze az tak bardzo jej nie nosilam Dzisiaj wybieralam sie na play group i nawet pamietalam zeby wyciagnac wozek ale...S chyba wzial moje klucze i jestesmy uwiezione w domu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czekam az bedzie mial przerwe ale nerwa mam na maxa!!!
graziul xxx golabki sie udaly :tak: pyyyycha,jeszcze wczoraj sie zajadalam Jak tam odpieluszanie?
asinka z o jejciu,ja to bym chyba zawalu dostala jakbym zobaczyla takie objawy :tak:u Duski,dobrze ze udalo wam sie znalezc przyczyne :blink:
sylwia.m dokladnie taka sama roznica miedzy naszymi dzieciaczkami :-D:-D niezle Ten jabluszkowy wozeczek bombowy a pozbylas sie juz loli?
zanetabd7 ja juz pisalam wczesniej ze ja mam termin 1dzien po tobie,ale kto wie :sorry2::-D a kiedy dokladnie masz scan?
monia22310 oj,nie zazdroszcze przeprowadzki ja do tej pory nie moge znalezc miejsca na pewne rzeczy :baffled: bardzo ladne imie dla coreczki Ja dla dziewczynki mam kilka imion ale jezeli bedzie chlopczyk to troche problem bo jakos ciezko mi znalezc jakiekolwiek ciekawe imie :baffled:
sylwia,aga,natalka jak dlugo wasze dziewczyny spia w dzien? i ile drzemek?
 
Hej:-)

Dzieci bawią się na górze więc mam chwilę na napisanie posta bo jak Olivia jest na dole to zawsze chce wtrącić swoje dwa zdania i puka mi w klawiaturę:-D

Mojadzidzia moja śpi 1 - 1,5 godzinki raz dziennie i 12 godzin w nocy, na szczęście już znów śpi jak dawniej:tak:
loolę ciągle mam w garażu, przydałoby się go wyczyścić i na sprzedaż wystawić ale mam lenia na maxa:-p


Ania ten wozek nie jest czarny tylko fioletowy:tak: wiem, że na zdjęciu wygląda jak czarny ale w rzeczywistości jest to ciemny fiolet.

Żaneta ja nie mam już tego podwójnego. Kiedyś pisalaś że wolisz bardziej szeroki niż długi więc ja polecam Ci ten first wheel:tak: zmieścilam się nim nawet w ciasne drzwi na poczcie:-D no i możesz mieć gondolę dla maluszka i normalne siedzisko dla Pawcia. Tylko składa się głupio bo najpierw trzeba te siedzenia rozmontować a potem składa się stelaż:baffled:

Graziul jakieś postępy dzisiaj???

Natalka fajnie by było wybrać się wieczorem:tak: musze zagadać z moim szefem:-D
 
hej:-)

ale dzis ładnia pogoda bylysmy na placu zabaw i caly czas na dworku teraz mała spi i moze jeszcze pozniej sie z nia przejde trzeba kozystac z pogody bo juz niedlugo zimno bedzie :baffled:

mojadzidzia Claudia spi 2 razy w dzien teraz o 10 chodzi na 30 min i ok 15;30 teraz na pol godz na noc chodzi o 22 i wstaje ok5-6 teraz wczesniej nie spala w dzien albo raz spala i na noc chodzila o 18-19 i wstawala tak samo :tak:

sylwia to daj Olivce popisac moze ma cos ciekawego nam do powiedzenia :-D gadaj z szefem gadaj ja to teraz juz powiedzialam ze nie wroce do keighley ze spotknia wieczornego tylko zostane do konca i sobie taksowka do matki spac pojade :tak:

asinka dobrze ze domysliliscie sie od czego to uczulenie :tak:

grazul jak wam idzie ? jakis sukces dzisiaj ? powodzenia;-)
 
reklama
Czesc :-)
Ale mamy ladne lato za oknem:tak::-)
U Nas nic sie nie dzieje :no:wiec nie ma o czym pisac:sorry2:
Ja na spotkanie wieczorne teraz sie nie pisze,bo J pracuje:baffled:Ale mam nadzieje nastepnym razem sie uda:tak:

ANIA1812-jak tam po rozpoczeciu roku ?jakie wrazenia Filipa byly?Podoba mu sie klasa?
U nas teraz w sobote zaczyna sie Polska szkola,a w czwartek angielska:tak:

ASINKA-to mieliscie nosa do tego kwiatka:tak:Teraz czekac tylko jak Tynia napisze ze ma jakas alergie:-D:-D

GRAZIUL-chyba masz rece pelne roboty przy nocnikowaniu,bo malo piszesz:-D:-D
 
Do góry