reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki:)

Ja ostatnio wogóle czasu na pisanie nie mam.

W sobotę się wyprowadzamy na nową chatkę, a tam neta nie ma więc długo mnie nie będzie. Zresztą teraz też mam całą masę zajęć jak to przy pakowaniu.

Jutro jadę wybrać kolory farb na ściany, eh cała masa zajęć.

Ps. Chciałam wstawić zdjęcie brzucha, ale jakoś nie mogę. Może ktoś mi podpowie jak to zrobić?

No nic uciekam do potem.
 
reklama
SYLWIA-ja tez z balaganu wyjsc nie moge:no:Wozek bardzo fajny:tak:

ANIA1812-ja o Tobie nigdy nie zapomne:no:do tej pory mi smutno ze wyjechalas:-(i tak jak Sylwia myslalam ,jak przejezdzalismy niedaleko Szczecina:-D
A lozko chce takie biale z ikeii
IKEA | Children | Children's beds | KRITTER | Bed frame with slatted bed base

Aha ,widzielismy dzisiaj Twojego meza:-)Trzyma sie dobrze:-p;-)

MONIA-tak spojrzalam na Twoj suwaczek i Ty juz jestes na koncowce:tak:wszystko juz zakupione dla dzidzi??i wkoncu jak bedzie sie nazywac Wasza coreczka??
 
witam mamuśki :-)

ja mam tez problem ze spaniem malej ostatnio bo chodzi spac o 22 i wstaje normalnie czyli 5-6 a najgorsze ze od 19 ryczy ze spiaca a nie chce spac i tak wlasnie teraz jeczy sobie kolo mnie a ja juz nie mam sily po usypiam i lulam i nic a na oczy ledwo patrzy :wściekła/y:

grazul tutaj w keighley akurat przyjmowali i sie zalapalam do dentysty do slownie 7 min ide na pieszo :tak: bylam juz na wizycie i nawet przyjemnie nie mam nic do leczenia ale usuneli mi kamien i za 9 miesiecy juz mi dali kolejna wizyte kontrolna :tak: powodzenia z odpieluszaniem masz jeszcze ponad 4 miesiace do porodu wiec napewno zdazysz ;-)


doris sylwia witajcie spowrotem :tak:

sylwia wózek fajny ja tez mam jasny ale nie brudzi sie mocno :tak:

monia no to teraz troszke sie narobisz przy przeprowadzce ale przynajmiej czas szybciej do porodu Ci zleci :tak: a wlasnie jakie imie wybraliscie ??

ide do tego jęczadła :wściekła/y::-(
 
Cześć dziewczynki!

Ja już dawno na nogach bo wstaliśmy o 6.30. Na razie pięknie świeci słoneczko i mam nadzieje, że tak zostanie. Dziś ostatni dzień wakacji:szok: Koniec laby:-(Ale na szczęście szkołe mamy pod samym domem i nie będę musiała chodzić taki kawał drogi jak w Anglii:-)

Doris, Sylwia- to następnym razem jak będziecie przejeżdżały przez Szczecin to koniecznie wpadajcie. Może być nawet o 23:-D
Natalka- wspólczuje z usypianiem małej. Oby szybko jej przeszło bo się wykończysz
Doris- bardzo fajne to łóżeczko:tak: Ja niedługo będę też szukała łóżka dla moich chłopaków ale raczej piętrowego
Sylwia- bardzo ładny wózek,chociaż nie przepadam za czarnymi,ale jednak na takim o wiele mniej widać brud. J (mam nadzieje) posiedzi w Anglii nie dłużej jak do świąt:sorry2:
mojadzidzia- bardzo przepraszam, że nie odpowiedziałam ale widocznie gdzieś mi umknął Twój post:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Graziul- z niecierpliwością czekam na przesyłke;-) Wyślij priorytetem:-D:-D:-D

Zmykam już bo musze się w końcu ubrać i ide do sklepu. Pozdrawiam
 
Witam :-):-):-)
Przepiekna pogoda az chce sie zyc:-D:-D:-D:-DWeekend tez nie byl taki zly gdyby nie ten wiatr straszny:-):-):-)Ja w sobote nie byłam w Bradford ,bo byłam u Kamilii wiec nie wiem co sie działo:tak::tak::tak::tak:Niedziela spokojna poszlismy po obiadku na spacer a wczoraj siedzielismy w domciu odpoczywalismy:-D:-D:-D:-DTo znaczy ja odpoczywalam a moj robil Agnieszce biurko i takie tam *******ki z drewna:-):-):-):-):-)
sylwia,doris-witam po urlopie:-):-):-)

Dobra laski spadam ogarnac chalupke i zrobic obiad bo moj wroci glodny ja wilk:-D:-D:-D
 
czesc wszystkim ja juz chatke ogarnelam i jeszcze troszke i biore sie za obiadek pogoda super dzisiaj wiec moze zalicze jakis spacerek bo wiki chciala isc do biblioteki nie wiem co pisac moze pozniej bede miala wene jakas do uslysdzonka
 
Czesc wszystkim:-)

My juz dzis niestety same P w pracy:-( wczoraj mial wolne to troszke skorzystalismy z tego:tak: bylismy nawet u mojego brata wic jakos to bylo no a na dzis to totalny bezplan:-(
Dobrze ze chociaz pogoda w miare ladna to zaraz chyba sie na spacer wybierzemy:tak:

Sylwiam wozek podobny do mojego;-) a ten co kupilas w Polsce ma super kolorek ale domyslam sie jak bardzo sie brudzi:-(
Doris lozeczko fajne:tak: a jak przygotowania Davidka do pojscia do szkoly?
Ania podziwiam Was ze zdecydowaliscie sie na taka dluga przerwe z J:szok: ja chyba bym umarla:-p
Natalka nie zazdroszcze Tobie. My odpukac nie mamy zadnych problemow Mala zasypia o 19 i wstaje o 7, 8 . Ale spoko Twoja Claudia tez sie unormuje:tak:
Monia no no Ty juz coraz blizej... Przylaczam sie do pytania dziewczyn i jakie imie??
Graziul powodzenia i wytrwalosci w odpieluszkowaniu:tak:
Mojadzidzia i jak golabki??:-p

Dpbra uciekam poki co bo trzeba sie na spacerek szykowac paaaa
 
witam mamuski :-)

ja juz mam ogarniete obiad i pranie wstawione i nie mam co robic:szok: Claudia spi ja sie obudzi pojdziemy na spacerek :tak:

a moze jak juz jestemy tu wszystkie to jakies spotkanie wieczorne zrobimy np. w przyszly weekend ?? :-p

doris fajnie łózeczko :-)

ania pewnie bardziej sie stresujesz niz Filipek jutrzejszym dniem co ??
 
Cześć dziewczynki. Jeśli chodzi o imię to wybraliśmy imię Sara. Na drugie po babci będzie miała Maria.

Wiem, że zostało mi już mało czau do porodu, coraz bardziej się boję hehe. Ale nie ja pierwsza i nie ostatnia rodzę więc będzie ok.

No nic zmykam dalej się pakować.... Eh masakra,niecierpię przeprowadzek.
 
reklama
:-)hejka laseczki
ja dopiero znalazlam chwilke,bo moj maly sie zrobil jakis dziwny:crazy:sam sie umial zabawic a teraz trzeba przy nim siedziec i bum bum bum bum,masakra,:-)ale fajna pogoda dzisiaj,az chce sie zyc.pranie wstawie zaraz,bo 2 dni nie pralam to teraz bede ze 3 razy musiala.
doris-super lozko,ja tez sie rozgladam dla malego za jakims,ale chyba bedzie takie autko w b&m widzialam niedrogie i na ebayu.
sylwia-teraz masz wozkow a wozkow:-)nic tylko dzieci rodzic:-D:-Dnam sie chyba niedlugo rozklekocze bo trzeszczy jak diabli,ale jeszcze jezdzi wiec luzik jest:-Dty mialas na poczatku podwojny wozek,nie??masz go czy sprzedalas??
graziul-musisz byc cierpliwa z tym odpieluszkowaniem,ja poczekam jeszcze troszke bo pawciu sie narazie boi kibelka i nocnika tez,a podobno nie wolno zmuszac,trzeba odczekac,wiec za miesiac zobacze jak bedzie.a ty wybralas juz imie dla dzidzi??
monia-wspolczuje przeprowadzki,ja tego nie znosze!!jakbym teraz miala sie przeprowadzac to nie wiem ile razy A musial by wanem jezdzic zeby wszystko poprzewozic:szok:
ania-ciesze sie ze w PL jakos ci sie udalo zaklimatyzowac,chociaz tesknota za mezulkiem ogromna.ja nie wyobrazam sobie rozstania,ae jakbym musiala to dalabym rade,najwaznniejsze ze nie jestes sama:-)
natalka1990-wspolczuje ci z mala,wiem o czym mowa,bo moj ma to na porzadku dziennym,tylko wstaje o 7,ale codziennie o 22 chodzi spac i to praktycznie na sile trza dziada malego usypiac,teraz zasypia w piec sekund doslownie u A na kolanach bo mu puszcza pieski male dwa na kompie:-Di juz tak 2 tyg:-D:-D
kurcze nie moge sie doczekac scanu a dopiero mam 1 za miesiac:wściekła/y::wściekła/y:czy myslicie ze lot do polski tak na poczatku pazdziernika z malym to dobry pomysl??chodzi mi o to ze jakby co to sama bym leciala i nie wiem czy nie bede wymotowac bo jak wsiade w winde to z mi sie wszystko do gory podnosi a co dopiero w samolocie:-D:-D
 
Do góry