reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc kobitki:-)

Ja tez dopiero teraz mam chwilke bo rano bylismy na basenie potem chwilke w domku kawka z moim malzonkiem a potem jak wybylismy na spacer to dopiero wrociclismy:szok: Fakt pogoda niezbyt ciekawa. Wieje bardzo silny wiatr i momentami jest naprawde zimno brrr ale trzeba pomalu sie przyzwyczajac bo lepiej juz chyba nie bedzie:-(

Sylwiam Witaj w Anglii:tak: Dobrze ze juz jestes moze rozkrecisz troche towarzystwo:tak: i nie zazdroszcze sprzatania, znam ten bol niby nie ma czlowieka w domu a balagan jakby wojsko przeszlo:-D a jak Doris tez juz wrocila??
Amapar Wracaj do Nas szybko ale ostroznie:tak: Bezpiecznej podrozy. I szybkiego uporania sie z balaganem:tak:
Roksanna ja nic o wczorajszym koncu nie wiem bo nawet nosa z domu nie wynurzylam:-p ale ponoc nie bylo az tak zle jak wszyscy sie spodziewali:tak:
Kasia ja wlasnie dlatego nie wynurzalam sie z domu bo balam sie takich akcji, nie zazdroszcze przezyc:szok:

Oki a teraz juz uciekam bo trzeba obiadek nalozyc. Taka pozna godzina a my dopiero obiad:szok: ale to przez te nasze wojarze dzisiejsze:tak:
Pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kobietki:-)
Zimnica sie zrobila okropna:baffled:No bynajmniej mi bardzo dzis zimno bylo:szok:
Wyszlam z domu w sandalach i katanie i musialam sie wrocic i zalozylam plaszcz i baleriny:tak:;-)
Nam dzis dzionek minal spokojnie,rano troche nudy..skladalam pranie,A potem pojechalismy na obiadek do chinczyka:happy2:SYLWIA-milo bylo WAs spotkac:happy2::happy2:
Musze sie pochwalic ,ze nasza mala zrobila juz 2 razy siku sama na kibelek:happy2: zostawilam jej deseczke i zapalone male swiatlo i poszla sama zrbic jak jej sie chcialo,troszke tylko nie trafila i obsiusiala deske:tak:;-)no ale potem znow sie zapomniala 2 razy i zrobila na podloge:baffled::-(
no trudno ,ale trenujemy dalej:tak::tak:
KASIA-to jednak dobrze ze nigdzie wczoraj nie poszlam:tak::tak:
zmykam dziewczynki herbatki sie napic na rozgrzanie bo przemarzlam:baffled:
 
Cześć wszystkim pogoda dzis dopisuje jak narazie za oknem bo chcialam posciel wyprać wy pewnie siedzicie z facetami w domku moj jak zwykle musi isc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
sylwia witaj z powrotem
ampar ty rowniez witaj
oki zmykam dopije kawke i trzeba domek ogarnac na szczescie nie gotuje bo P wczoraj zrobil leczo na dzis wiec mam spokoj
 
Czesc moje Drogie Kolezanki:-)
Ja juz tez na miejscu jestem:tak:Wracalam razem z Sylwia,scigalismy sie na autostradzie:-p;-):-D
Wczoraj nawet laptopa nie otwieralam,musialm najpierw uporac sie z sterta prania,rety ile tego bylo:baffled:a potem pojechalismy do ikeii po lozko dla Davidka ,ale nie bylo :angry:
Wakacje szybko minely,ale tez juz chcialam wracac do swojego domu:tak:nie ma to jak u siebie:-DNawet Kuba juz chcial wracac do swojego pokoju:szok:wczoraj od rana urzedowali razem w swoim pokoju,a ja sie czulam jakbym dzieci nie miala:-D:-D
Pogoda Nam dopisala ,bylo pare dni upalow,a tak to w kratke,raz cieplej ,raz zimniej:-)

A tutaj na forum takie wiadomosci:-)wow:-D

MOJADZIDZIA-Wielkie gratulacje:-)wszystko Ci sie super ulozylo:tak:ciesze sie bardzo:tak:

ALEXNOW-Tobie tez gratuluje:-)

ROKSANNA-Wszystkiego Najlepszego Panienko w Dniu Urodzin:tak::-)

RENUSKA-Tobie Gratluje Coreczki:tak:fajnie masz:-)

ANIA1812-i jak tam przygotowania do szkoly??wszystko zakupione?
A ja Ty sie czujesz w Pl?zadomowilas juz sie ?

AMPAR-Ty mnie nie strasz z tym brudem:szok:bo nam zakladaja 6 wrzesnia:sorry2:

Rety i juz nie wiem co mam napisac,tylko tyle zapamietalam:baffled:
Ale juz bede na biezaco:tak:pa pa
 
Hej:-)

Moje dzieci dzisiaj spały do 9.30:szok::szok: Co prawda wczoraj poszły spać o 21.30 bo byliśmy u znajomych ale i tak fajnie bo wyspałam się. R wstał wcześniej i .....uwaga, uwaga.......nastawił pralkę:szok::tak::-D a potem zrobił nam śniadanko:szok:
Olivia popsuła się ze spaniem, muszę być koło niej jak zasypia a potem znowu w nocy budzi się z płaczem i muszę ją brać do siebie, a tak fajnie kiedyś spała całe noce. Mam nadzieję że z czasem wszystko wróci do normy......
Ja chyba dzisiaj wybiorę się po wózek. Kupiliśmy w Polsce ten
ale jest beznadziejny bo okropnie się brudzi. Ja uparłam się żeby kupić wózek w jakimś wesołym kolorze i teraz mam:wściekła/y::wściekła/y: W ciągu miesiąca prałam go dwa razy a i tak na drugi dzień po praniu był czarny:wściekła/y:

Tak jak Graziul wcześniej pisała spotkałyśmy się w chińczyku wczoraj i do tej pory jestem w szoku jak duży brzuszek Jej urósł:tak: U mnie w 20tc nie było nic widać:-D Taki jak Graziul to miałam w 30:-D
Trzeba jakieś spotkanie zorganizować bo jestem ciekawa jak reszta brzuchatek.


Spadam bo jakieś zakupy trzeba zrobić.
 

Załączniki

  • wozek-elf-baby-design-ko_6752.jpg
    wozek-elf-baby-design-ko_6752.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 32
Witam:happy2:
ja wpadlam tylko na chwile bo mam rece pelne roboty..a wlasciwie rece pelne..pralke pelna i wogole:szok: Odpieluszamy na dobre:happy:ale narazie ciezko idzie:-(
zaczela ladnie a dzis same wtopy:-:)-( Kupke nawalila w majtki i sie nic nawet nie przyznala:no: i siku co chwila na podloge:-( niby siku przyjdzie i mowi ale jak juz konczy sikac:szok: no nic musze wytrwac:wściekła/y:
SYLWIA-widzilam tak przelotem Twoj wozek wczoraj i wlasnie tak sobie pomyslalam ze masz non top pranie,ja kupilam malej jak miala 5 mies jasny roz ...szkoda gadac:szok::szok:
a teraz mi sie tez b taki zielony podoba ,ale A mi wybil z glowy i bedzie jakis ciemny:tak:Co do mojego bebenka ,to faktycznie tak jak pisalam ostatnio rosnie z dnia na dzien:tak: ale coz z Nati tez mialam ogromny beben z przodu ,wiec spodziewalam sie tego:-D:-D:-D
DORIS-witaj :happy::happy::happy:
To tyle ode mnie ...ide kolejne "szczoszki"rozwieszac
papapapa
 
Cześć babeczki!

U nas dziś straszne nudy. Od rana leje więc siedzimy w domu. Filipek poszedł pobawić się do sąsiada. Nawet nie chce mi się iść do sklepu. Mam nadzieje, że ta okropna pogoda w końcu minie. Nienawidze deszczu:angry:

Sylwia- no widzisz jakiego masz fajnego męża. Tak długo Cię nie było, że pewnie docenił jak to dobrze mieć żonke w domu. Licze na to, że J też to doceni:sorry2:;-) Wózek świetny i bardzo szkoda, że będziesz musiała go zmienić. Ja nadal się zastanawiam nad zmianą ale jeszcze nie znalazłam takiego, który spełniłby moje wymagania
Doris- jak miło, że o mnie pamiętałaś:-) U nas ok. Do bycia w Pl już się przyzwyczaiłam tylko strasznie mi brakuje J. Ale jeszcze troszke wytrzymam. Co do szkoły Filipka to mam już kupione część rzeczy a reszte dokupie po spotkaniu 1.09. Każda nauczycielka ma swoje wymagania co do wyprawki więc wole poczekać. Jakie chcecie kupić łóżko dla Davida? Przenosi się już do pokoju Kuby?
Graziul- życze powodzenia w odpieluszkowaniu i duuużo cierpliwości. Na pewno mała szybko załapie o co chodzi:tak:
Graziul, Sylwia- ale mi narobiłyście smaka na chińczyka:-p Musze podpytać gdzie w okolicy jest dobry. No chyba, że przyślecie w kopercie bąbelkowej:-D
Kasia8118- nie zazdroszcze przeżyć. Dobrze, że tak się skończyło.
Ampar- powodzenia w sprzątaniu;-)

Zmykam bo Adam zaczyna już marudzić. Pozdrawiam
 
Hej mamusie!
Ja dzisiaj wybralam sie z Dusia na miasto bez wozka-S zabral go do pracy w bagazniku :wściekła/y: wymyslilam sobie zeby zrobic golabki,wszystko wczoraj kupilam...oprocz miesa mielonego... no ale nie bylo tak zle,w druga strone podjechalysmy sobie autobusem :sorry2:
graziul xxx odnosnie brzuszka to mi sie wydaje ze tez mam wiekszy na tym etapie niz podczas poprzedniej ciazy :baffled: chetnie bym zobaczyla twoja pileczke :-D powodzenia w odpieluszaniu,z tego co pamietam to wasze drugie podejscie,pisalas wczesniej ze Natka siada na deske wiec myslalam ze macie to juz za soba-trzymam kciukasy aby tym razem wyszlo
sylwia m witajcie wczasowicze-pewnie cie to nie pocieszy,ale Nadusia co noc sie budzi miedzy 1-3 i musze chwilke posiedziec przy lozeczku,no i kolejny raz miedzy 5-6 na mleczko i wtedy juz biore ja do nas do lozka-rowniez mam nadzieje ze to sie wkrotce ustabilizuje :errr:
doris78 witaj po wakacjach,masz juz zakupy do szkoly czy dopiero wybiracie sie na polowanie? dzieci tak jak i dorosli-najlepiej czuja sie we wlasnym domku Dusia po powrocie z niemiec byla zafascynowana swoimi zabawkami,a nie widziala ich tylko 2tyg :tak:
Ania1812 ja juz dawno sie ciebie pytalam jak tam klimatyzacja w pl ale mi nie odpisalas :no::-p
Kasia8118 ale ty szalona jestes!!! co ci przyszlo do glowy zeby wyruszac na miasto?? sama bylas? dobrze ze nic ci sie nie stalo :tak:;-)
 
hej ponownie
a my sie dzis nudzimy:szok: od rana jestesmy same...no ale juz niedlugo naszczescie:happy:
Niestety narazie bez sukcesu:-(sika caly czas na podloge:-(
MOJADZIDZIA-My wczoraj sie wybralismy bez wozka do miasta,tyle ze w jedna strone taxi a spowrotem na nozkach bo chcielismy troche pokamerowac i w sumie mala szla ladnie ,potem tylko A ja wzial bo bardzo wialo i chcielismy juz byc w domku:tak:Odpieluszam dop 1 raz,a wtedy to ona sama jakos tak zaczela siadac na ta deske:tak:ale ja nie bylam jesz gotowa ,wiec caly czas byly pampki:tak:;-)teraz dop sie wzielam na powaznie,ale byc moze jesz zawczesnie:baffled:zobaczymy.....co do mojej pileczki..hmmm.raczej bym to nazwala pilka lekarska,sadzac po wielkosci:-D:-D:-Da jak golabki ????smakowaly?
ANIA-juz przygotowalam koperte babelkowa:-D i jutro podejde do Chino Thai:-D;-):laugh2:taka brzydka pogoda w Pl?? no coz jesien sie zbliza duzymi krokami:tak:dzieki za kciukasy w odpieluszaniu:happy::happy:
no nic ide sobie zupki jarzynowej odgrzac po raz kolejny bo zglodnialam:happy:
 
reklama
Hej:-)

Ja ciągle w bałaganie, nie wiem kiedy uda mi się to ogarnąć ale narazie zrobiłam sobie przerwę na kawkę:tak:
Kupiłam wózek w mamas and papas. Nastawiłam się wcześniej na inny model ale na ten była fajna promocja no i zamówiłam, szkoda że będzie dopiero za 2 tyg:wściekła/y:
Tylko tutaj cena jest 99 a ja zapłaciłam 80:tak:
Cruise Buggy - Purple - Prams & Pushchairs - Mamas & Papas


Graziul to jest dopiero pierwszy dzień, odpieluszanie zawsze trochę trwa więc musisz uzbroić się w cierpliwość a na pewno niedługo będzie sukces:tak:

Mojadzidzia
zdaje się że u Twoich dzieci będzie podobna różnica wieku jak u mnie czyli 19 m-cy:-)

Ania
a kiedy J wraca?? Jak wracaliśmy przez Szczecin to wspominałam Ciebie, mówiłam do R że może wpadniemy na kawkę no ale była 23 więc chyba nieodpowiednia pora:-D:-D
 
Do góry