reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejo kobitki:-)
Ja przepraszam,ze tak tylko ogolnikowo...ale mam totalny brak weny:-(
MOJADZIDZIA-bardzo serdecznie gratuluje bobaska:happy:i witaj kochana w gronie;-):tak:
To sie dziewczynki "wysypiemy" po nowym roku!!!;-) Ja chyba zaczne ,bo mam na 14 styczen cesarke ,zaraz po mnie jest Renuska wg planu ,bo w zyciu to przeciez roznie moze byc..no ale odleglosci sa oczywiscie niewielkie,ale bedzie bobaskow na bb!!!! Co do ubranek to ja tak jak Ty Dorotka ,trzymam i czekam na scan,ktory rozstrzygnie!;-)

RENUSKA-no to bedzie parka!!GRATULUJE!!!!!!!!!!:tak:
AGAMM~ja bardzo przepraszam ale z jutra odpadam:-:)sorry2::sorry2::sorry2:obiecalam Katarinie herbatke i ploty...dlugo jej nie widzialam:tak::tak:
SYLWIA-fajnie ze wracacie,milej podrozy:happy:
Ja dzis bigosik gotowalam i musze sie pochwalic ze wyszla pychotka,wiec sie objadac bedziemy przez kolejne 2 dni!!!:tak::-D:-D
A na koniec...jeju widzialyscie w dzienniku Sun tego szczura???????Chryste uchron nas!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
pappapapapa,milego wieczorku ,ciao
 
reklama
Witam kobietki :tak:.
Dzień jakoś zleciał dzisiaj dosc przyjemnie chyba dzięki tej ładnej pogodzie:tak:.
roksanna i jak tam było na wycieczce integracyjnej?Mam nadzieje że wiesz o jaką mi chodzi:sorry2:.
agaam ja bym była chętna ale widzę że spotkanie się nie odbędzie:baffled:.A szkoda bo dawno was nie widziałam:-(.
mamatrojeczki wszystkiego naj naj dla Marka:tak:.
sylwia.m bezpiecznej podroży:tak:;-).Odezwij się jak już zawitacie w słonecznej Anglii :tak::-D.
jstysiak jak tam Amelka ?
 
Witajcie mamuski!
Dusia zarzadzila dzisiaj pobudke o 6.30 :szok::baffled: teraz siedzi na sofie,wcina owoce i oglada cbeebies a ja przysypiam na siedzaco Moze zdrzemne sie razem z nia pozniej :dry:
Agam sorki ze nie napisalam ci wczoraj,ale my mamy dzisiaj wizyte u dentysty-udalo nam sie zarejestrowac na NHS wiec my nie dalybysmy rady przyjechac,ale jakby co to znalazlam dojazd do ciebie wiec nastepnym razem sie wybierzemy :tak:
 
hej:-)

Claudia usneła to mam chwilke :tak: byłam gdzis u ginekologa w sprawie tego torbiela no i dostane wezwanie na usg i wycinac go beda chyba :sorry2: jutro idziemy do dentysty :tak: 2 dni temu dopiero dzwoniłam ze nie mam tu dentysty i udalo sie ze od razu kazali nam przyjsc byly miejsca akurat :tak::-)

mojadzidzia a jak Ty wogole sie czujesz ? tzn jak ciaze znosisz :-p masz juz brzuszek ?

sylwia no nareszcie dziwnie tu bez Ciebie i Doris :-) spokojnej podrozy :tak:
 
Dziendobry mamusie:-)
My juz na nozkach od 6.30-mala zrobila mi pobudke i juz oglada peppa pig:tak: a ja sobie kawusie pije i mam chwile zanim bede sniadanko szykowac,wiec pisze do Was:tak:
U nas oki,brzusio mi ostatnio mocno juz wysadzilo:happy:ale czuje sie bardzo dobrze,tylko mam problem jak siedze bo boli wtedy krzyz:-(
Wczoraj bylam w miescie z Katarina ,na herbatce i malych zakupkach i tak dzionek zlecial,dzis pewnie sprzatac bedziemy ,potem jakis maly spacer:tak:
MAMATROJECZKI-SPOZNIONE ALE BARDZO SZCZERE ZYCZENIA DLA MARKA-ZDROWIA,SAMYCH SUKCESOW I RADOSNYCH TYLKO DNI:happy::happy::happy:A jak tam z roweru zadowolony??napewno:tak:
NATALKA-to dobrze ze zrobia Ci usg i zdecyduja co dalej i moze lepiej ze bedzie zabieg ,bo odrazu bedziesz miala spokoj:tak::tak::happy:
a gdzie to tak szybko dostalas sie do dentysty??ja z mojego w shipley rezygnuje ,bo beznadziejny ,nawet zeba w calosci wyrwac nie umie!!!!:angry:
MOJADZIDZIA-no wlasnie jak Ty znosic ta ciaze??
ciezaroweczki-chwalic sie tu brzuszkami!!!!!!:tak:;-);-);-);-);-)
A te nowe dziewczyny co z nami zaczely pisac chyba wsz daly sobie spokoj ,bo umilkly juz dawno(pidi,alfa,ewelina):tak::baffled:
dobra babeczki ide sniadanko robic
mielgo dnia
do potem
 
czesc wszystkim ja juz na nogach od 8mej wiki tez wstala niedawno i oglada bajeczki zaraz jej musze sniadanko zrobic musze sie pochwalic ze moja ksiezniczka chce pisac i uczyc sie takze jestem zadowolona ma ksiazeczke z polski i tam ma slowa do pisania po kropkah i robi to z checia jeszc troszke i biore sie z nia za czytanie w elementarzu zobaczymy jak pojdzie
a propo dziewczyn ktore nie pisza nie bedziemmy nikogo zmuszac jak nie chce
ciezaroweczki pokazywac brzuszki
graziul a ty dopiero co mowilas ze w ciazy jestes a tylko 4 misiace zostaly ale czas leci
mamatrojeczki gorace zyczonka dla Marka
 
Hej dziewczynki!
natalka1990 ciaze znosze calkiem dobrze,chociaz pierwszych kilka tygodni mialam mdlosci z rana,czasami wymiotowalam i bylam mega zmeczona-przysypialam popoludniami z Dusia,teraz jest zdecdowanie lepiej,brzuch juz mi sie zaokraglil,chociaz moj brat uwaza ze wygladam jakbym zjadla wiekszy obiad,wiec chyba nie jest jeszcze taki duzy :dry:
tynia i wiki fajnie ze Z Wikorii taka madra dziewczynka,ja zaczelam czytac jak skonczylam 4lata,ale najpierw nauczylam sie wszystkich literek-w zasadzie to moj dziadzius mnie uczyl podczas czytania gazety :-D takze powodzonka zycze ;-)
Graziul xxx ja pamietam ze z Dusia mialam okropne problemy z krzyzem,codziennie musialam byc masowana-ciekawe jak bedzie tym razem :sorry2:
odnosnie zdjecia brzuszka to poki co nie mam ani jednego :szok: wiec jak S sie wyspi i bedzie mial czas to go zmolestuje zeby pstryknal kilka fotek i wstawie ;-);-)
 
Czesc:-):-):-)
Cisza tu taka,ale nie ma się co dziwić przepiękna pogode dziś miałyśmy:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
Ja dzisiejszy dzien spedziłam aktywnie na sprzataniu i praniu:tak::tak::tak:Teraz Aga kapiel bierze,a ja zatem mam chwilke by zajrzec co u Was;-);-)Co do brzucha to u mnie za wczesnie aby cos pokazac :-D:-D:-D:-DAle jak coś napewno wkleje zdjecie z brzuszkiem:-):-):-)
Nic laseczki uciekam do córci i sama ide sie połozyc i może jakiś filmik obejrze :-):-)
Do juterka:-):-):-)
 
reklama
ROKSANNA-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OK URODZINEK,DUZO ZROWKA ,SPELNIENIA MARZEN,POCIECHY Z CORCI:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Czesc kobitki-dzis chyba tez bedzie ladny dzionek,wiec szkoda przy kompie siedziec:tak:;-)
Pozdrawiam serdecznie i milego weekendu zycze:happy::happy::happy::happy::happy:
do spisania......
 
Do góry