reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Dziekujemy slicznie za gratulacje ;-):-) wstawilam zdjecia ale te suwaczki sa jakies porabane i juz nie mam sily ani pomyslu co wiecej moglabym zrobic zeby sie pojawily :baffled:
Renuska gratuluje!!!!! ja tez chcialabym miec parke,za 5tyg mam scan i sie okaze :sorry2:
AgnieszkaUk my raczej nie podrozujemy zbyt daleko wiec dvd odpada,ale dalas mi pomysla odnosnie sprzetu do auta-nasz tomtom jest przedpotopowy i mozna by go bylo zmienic na nowszy model :-)
 
Hejka, ja tylko na chwilę, mój gość poszedł juz spać, to mam troszkę czasu na pisanie.
Mojadzidzia GRATULACJE!
Renuska, Tobie również gratuluję. Nie ma to jak parka.
Życzę wszystkim dobrej nocy.
 
Hej dziewczyny:-)

Ja regularnie do Was zaglądam ale na pisanie nie starcza czasu no ale takie newsy że nie da się siedzieć cicho.....Mojadzidzia gratulacjeeeeeeeeeeeee, ale super wieści:-)

My jeszcze dwa dni i ruszamy w drogę. Może uda nam się spotkać w przyszłym tyg.
Spadam na zakupy. Paaaa
 
czesc
Mojadzidzia GRATULACJE ALE NAS ZASKOCZYLAS SUPER
RENUSKA tobie rowiniez gratuluje
a co do wiki to jej juz minal bol brzuszka cale szczescie i niedawno ja wazylam i wazy 20kilo wiec przybrala troche bo w polsce zgubila 2 kilo wiec szybko nadrobila oki zmykam trzeba troszke posprzatac
 
Witam!

mojadzidzia- moje ogromne gratulacje!!! Poszerzyłaś grono naszych ciężaróweczek:-D Patrząc na Twój suwaczek to wydaje mi się, że macie z Żanetą podobne terminy porodu
Renuska- Tobie też oczywiście bardzo gratuluje córeczki:tak:
Agnieszkauk- ja na prezent proponowałabym autko- jeździk. Coś w tym stylu JEŹDZIK MC QUEEN - CARS ! DŹWIĘKI NOWOŚĆ !!! (1186964587) - Aukcje internetowe Allegro Myśle, że dziecko i rodzice będą zadowoleni:-)
mamatrójeczki- najlepsze życzenia urodzinowe dla Marka:-)

Zmykam już. Pozdrawiam serdecznie. Paaa
 
witam :-)
Dominik wlasnie zasna po spacerze .Fajnie ,ze dzis nie pada bo bysmy chyba zgnili w domu :tak:.Babcie i dziadek lekko zwariowali na wiesc ,ze beda mieli wnuczke -pierwsza ! zarowno u mnie jak i u G. same chlopaki .Ogladalam dzis nawet ciuszki dla dziewczynek ,ale tyle tego jest i wszystko takie ladne ,ze postanowilam skupic sie narazie na dziecku ktore juz jest urodzone .Nareszcie wybralam sie do biblioteki po ksiazki ,z czego sie bardzo ciesze:tak:,bo nudy ostatnio u mnie :-(.
Mojadzidzia i koniecznie musisz dac zdjecie brzuszka.Zaneta -na twoje zdjecie tez czekamy :tak:
 
Czesc:-):-):-)
Ja tylko na chwilke,bo u nas nic sie nie dzieje i nie mam za bardzo o czym pisac:tak::tak::tak:
mojadzidzia-GRATULUJE:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
RENUSKA-GRATULUJE DZIEWCZYNKI:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
MAMATROJECZKI-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARKA
POZDRAWIAM;-)
 
Hej mamuski!
ale pogoda nas pozytywnie dzisiaj zaskoczyla,ja juz o 8 rano wstawilam pranie w razie gdyby mialo pozniej padac-nigdy nic nie wiadomo...:dry: my tez z Dusia wybralysmy sie na spacer,wczoraj caly dzien przesiedzialysmy w domu i milo bylo wychylic nos za drzwi :-)
Ania1812 z tego co doczytalam to Zaneta ma termin 1dzien przede mna,ale-jak wiadomo-roznie to bywa i mozemy urodzic tego samego dnia :tak::tak:
sylwia.m spokojnej i bezpiecznej podrozy i do zobaczenia po przyjezdzie ;-)
Renuska no to zrobiliscie super niespodzianke rodzince :tak: odnosnie ciuszkow dla dziewczynki to ja mialalm na poczatku strasznego swira i nakupowalam mase sukieneczek i niektore z nich zalozylismy raz albo dwa,teraz czekaja spakowane na wyniki scanu :sorry2:
mamatrojeczki wszystkiego najlepszego dla Marka,sukcesow w szkole i powodzenia w zyciu prywatnym ;-)
 
reklama
Czesc Kobitki:-)
Ale pogoda nam dopisala dzisiaj coz nie?? bylo Fajnie cieplutko ciekawe na jak dlugo tak zostanie:sorry2:
My dzis dzionek troszke zabiegany malo co bylysmy w domku. Moj teraz pojechal na pilke a my siedzimy i odpoczywamy Mala oglada teletubisie wiec ja mam chwile wolnego:tak:

Dziewczynki i co z jutrem?? jesli mozecie to prosze okreslcie sie kto jest chetny zebym wiedziala jak dzien zaplanowac;-) o ile wogole ktos jest chetny:sorry2:

Sylwiam bezpiecznej podrozy wracaj szybko bo teskno tu nam za Wami:tak:
Mojadzidzia jeszcze sie okaze ze faktycznie urodzicie tego samego dnia i beda kolejni rowiesnicy:tak:
Renuska super niespodzianka:-) domyslam sie jak dziadkowie sa szczesliwi
Mamatrojeczki Najserdeczniejsze zyczenia dla Marka:tak:

No to chyba na tyle bo nie wiem co wiecej napisac:sorry2:
Pozdrawiam i spokojnego wieczoru zycze:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry